Aserat'tan Sezonun En İyileri | 2. Aserat TV Ödülleri - Part I (2015-2016)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oylama ne zaman olduki ? oy vermediğim bir yarışmada kazananlar pekde beni heyecanlandırmadı :)

ebru özkan ın seçilmesine sevindim diğer seçimlerin hepsi yanlış seçim? yinede saygı duyalım çoğunluk kalitesiz oyuncuları seviyor yapacak bişey yok :))

@Çiğdem- sen onur saylakamı oy vermiştin burda :) okanı nasıl geçmiş hayret ?
yok ayoll bunlarla ne işim olur benim :F

yılın işe yaramazları desek daha iyi olur hadi 46 dizisini kenara ayıralım ama diğerlerini topla 1 kaliteli dizi ile eş değer olmaz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok ayoll bunlarla ne işim olur benim :F

yılın işe yaramazları desek daha iyi olur hadi 46 dizisini kenara ayıralım ama diğerlerini topla 1 kaliteli dizi ile eş değer olmaz :A
en iyi dizi kategorisinde paramparça kösem ve kırgın çiçekler yok izlemediğim ne kadar şey varsa doldurmuş aserat :)
paramparçayı izlemediyse ebru ya nasıl ödül verdi onuda anlamadım :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
en iyi dizi kategorisinde paramparça kösem ve kırgın çiçekler yok izlemediğim ne kadar şey varsa doldurmuş aserat :)
paramparçayı izlemediyse ebru ya nasıl ödül verdi onuda anlamadım :))
izlemekle alakası yok genel bakışla hangi diziler başarılıdır görünür bu liste işe yaramazlar listesi olmuş mesala kaliteli dizi izlemek isteyen birisi hangi dizilerden uzak durayım dese bu listeye baksın yardımcı olur o yönde yardımı dokunur bu listenin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
izlemekle alakası yok genel bakışla hangi diziler başarılıdır görünür bu liste işe yaramazlar listesi olmuş mesala kaliteli dizi izlemek isteyen birisi hangi dizilerden uzak durayım dese bu listeye baksın yardımcı olur o yönde yardımı dokunur bu listenin :A
@Aserat duy bu sözleri :)

ben bu kadar yerin dibine batırmamıştım seçimlerini :) çiğdem benden kötü çıktı :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ben bu kadar yerin dibine batırmamıştım seçimlerini :) çiğdem benden kötü çıktı :))
hahaha sende ortalığı karıştırma hemen :A

kırgın çiçekler, kiralık aşk, eşkiya , ertuğrul bu yıla damga vuran diziler bunlardı bence hadi senin hatrına paramparçada listeye alınabilir :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
hahaha sende ortalığı karıştırma hemen :A

kırgın çiçekler, kiralık aşk, eşkiya , ertuğrul bu yıla damga vuran diziler bunlardı bence hadi senin hatrına paramparçada listeye alınabilir :A
Merak etme, yarın istemediğin kadar Kiralık Aşk göreceksin. :A

O zaman o da kendi en iyilerini belirlesin de görelim, yorum yapmak kolay tabii. :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Nasıl nokta atışı bir liste bu böyle :bhr: Hepsi on numara olmuş adayların. Onur Saylak ve Olgun Toker bu sezonun en iyi performanslarını sergilediler kesinlikle, aynı kategoride olmaları çok büyük şanssızlık. Bu sezonun beklentinin altında kalan ama kaliteli dizileri Kösem ve Kördüğüm biraz daha adaylık alsaydı fena olmazdı. bkz. Boran Kuzum, Alican Yücesoy, Tülay Günal..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nasıl nokta atışı bir liste bu böyle :bhr: Hepsi on numara olmuş adayların. Onur Saylak ve Olgun Toker bu sezonun en iyi performanslarını sergilediler kesinlikle, aynı kategoride olmaları çok büyük şanssızlık. Bu sezonun beklentinin altında kalan ama kaliteli dizileri Kösem ve Kördüğüm biraz daha adaylık alsaydı fena olmazdı. bkz. Boran Kuzum, Alican Yücesoy, Tülay Günal..
Yorumun için çok teşekkürler ruh ikizim. Sonraki part'lara da yorumlarını bekliyorum. Bu arada geçen sene sen de bu tür bir şey yapabileceğinden bahsetmiştin, ne oldu o iş? :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yardımcı kadın oyuncu dalında kazanan değişikliği yapıldı ve konu güncellendi.