CW Arrow 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW'da DC Comics dizilerini devrini başlatan dizi Arrow için yeni sezon vakti!

5. sezonuna gelen dizinin yeni sezon ilk bölümü dün gece yayınlandı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

David-Ramsey-Stephen-Amell-and-Willa-Holland-Arrow-Seson-4.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S05B01

Yeni kötüler olarak cooook zayıf bişey bölüm sönük başladı resmen ama sondaki çakma meraklandırdı. Senaryo olarak sarmadı beni ama Oliver'ın hem kötülüğe daha sıcak bakması hem de dövüş tekniklerini geliştirmeleri çok iyi olmuş :X

Dövüşlü sahneleri beğendiğim için 8 veririm ama geneli 7/10'den yukarı etmez.

@Çiğdem- izlemedin mi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm aksiyon yönleri çok kaliteliydi ve evet oliver 1.sezondaki acımasız haline bürünmüş @Forumdash öylede olmalı 4.sezonki ymuşak hali kabak tadı vermişti :F
aksiyon filmlerindeki sahneler gibi sahnelerde vardı helikopterli sahneler son sahnedeki düşman bakalım kim çıkacak slade olabilir bence @Forumdash çünkü finalde slade öldürüyormuş diye söylüyorlar oliveri bu sezonda son sezon olursa slade kaçmış olabilir :A

bu arada süpernatural hangi gün ayoll bugünde yok (b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1.bölüm aksiyon yönleri çok kaliteliydi ve evet oliver 1.sezondaki acımasız haline bürünmüş @Forumdash öylede olmalı 4.sezonki ymuşak hali kabak tadı vermişti :F
aksiyon filmlerindeki sahneler gibi sahnelerde vardı helikopterli sahneler son sahnedeki düşman bakalım kim çıkacak slade olabilir bence @Forumdash çünkü finalde slade öldürüyormuş diye söylüyorlar oliveri bu sezonda son sezon olursa slade kaçmış olabilir :A

bu arada süpernatural hangi gün ayoll bugünde yok (b)
Evet böyle arrow görmek istiyorum. Yeni kötü Prometheus diye bi karaktermiş(b) kıyafeti çok arrow çakmasıydı ama arattiğimda robotik bişey :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S05B02

Güzel bölümdü de sıkıcıydı da :X
Oliver ekip kuruyor. Bu arada Prometheus karakterini canlandıran bi ergen @Çiğdem- :F karakter olarak iyi ama oyuncu olarak cok kötü. Flash'a geçseymiş olurmuş ama Oliver'a daha olgun tipler düşman olsa gerçekci olur:F

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölüm bence bu sezona iyi başladık @Forumdash @cookies son sezonu unutturucak gibiler sanki :F ayrıca @Forumdash
ben tam anlayamadım o çocuk önce oliverle birlikte çalışmayı kabul etti ama son sahende arrowu öldürücem diyor bence aynı kişi değil bunlar ben arrowla anlaşan çocuğun son sahnelerde olan düşmanla aynı olduğunu düşünmüyorum bence o başka birisi çıkıcak :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.bölüm bence bu sezona iyi başladık @Forumdash @cookies son sezonu unutturucak gibiler sanki :F ayrıca @Forumdash
ben tam anlayamadım o çocuk önce oliverle birlikte çalışmayı kabul etti ama son sahende arrowu öldürücem diyor bence aynı kişi değil bunlar ben arrowla anlaşan çocuğun son sahnelerde olan düşmanla aynı olduğunu düşünmüyorum bence o başka birisi çıkıcak :F
Biz de izlerken kafamız karişti :A ama bence şöylede olabilir
şimdi flash'ta flashpoint olayı arrowu da etkiledi:X çünkü arrowda meta insan yoktu hiç. Mesela arrow da diggle kızı değil, oğlu var. Arrowun düşmanları normal insan oluyordu :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biz de izlerken kafamız karişti :A ama bence şöylede olabilir
şimdi flash'ta flashpoint olayı arrowu da etkiledi:X çünkü arrowda meta insan yoktu hiç. Mesela arrow da diggle kızı değil, oğlu var. Arrowun düşmanları normal insan oluyordu :X
AYY BİLMİYORUM VLLA AMA BEN AYNI KİŞİ OLDUKLARINI KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM ÇOCUĞUN ÖLDÜ SANDIĞI BABASIDA OLABİLİR :A

ayyy ayrıca şu merlin nerelerde ayoll onsuzda olmuyor :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
AYY BİLMİYORUM VLLA AMA BEN AYNI KİŞİ OLDUKLARINI KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM ÇOCUĞUN ÖLDÜ SANDIĞI BABASIDA OLABİLİR :A

ayyy ayrıca şu merlin nerelerde ayoll onsuzda olmuyor :F
Merlin'in eli kesildikten sonra bence forsu kalmadı:F Thea'yla aliştirma yapsalar ama özledim :X