Arrow 4.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Arrow 4.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Arrow-Season-4-Costume-150x150.jpg

CW'nin hit dizisi Arrow 4.sezonunu açıyor.

DC Comics'in ünlü karakterlerinden Arrow'un hikayesini anlatan dizinin 4.sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni sezonu 7 Ekim'de başlayacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
3.Sezonda saçmaladılar resmen umarım bu sezon geçen sezona göre iyidir.

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Kesinlikle. Mesela Ben TWD'yi çok severim ama 16 bölüm yanlış o dizi için sırf baya iyi reyting alıyor diye bölüm sayısını uzattı AMC. :A
son 2 sezondur vali öldükten sonra zorla izliyorum zaten iyi 22-23 bölüm falan yapmıyorlar o zaman Çin işkencesinden farksız olurdu :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Oy Oy Oy Oy Oy... Tüm sayfası bunla doldurabilirim.

3. sezonu unutturmak için geliyorlar anlaşılan. Arrow'un bu kadar erken dönmesini istemiyordum ama anlaşılan aşk saçmalığını kısa kesip bırakacaklar gibi iyi olmuş.

Dig'in kostüm komedi, dizidede görelim kötü duruyor ama. Bizim sarışının yanına bir doktor psikopatı iyi gitmiş.

Sara'nın geri dönüceğini biliyorduk, arrow'da gözükeceğini bilmek sürpriz oldu.

Sonuç olarak acayip mutlu olsun nedensizce şu fragmanı. :Z:Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oy Oy Oy Oy Oy... Tüm sayfası bunla doldurabilirim.

3. sezonu unutturmak için geliyorlar anlaşılan. Arrow'un bu kadar erken dönmesini istemiyordum ama anlaşılan aşk saçmalığını kısa kesip bırakacaklar gibi iyi olmuş.

Dig'in kostüm komedi, dizidede görelim kötü duruyor ama. Bizim sarışının yanına bir doktor psikopatı iyi gitmiş.

Sara'nın geri dönüceğini biliyorduk, arrow'da gözükeceğini bilmek sürpriz oldu.

Sonuç olarak acayip mutlu olsun nedensizce şu fragmanı. :Z:Z
Seni ilk defa bu kadar mutlu görüyorum.:oops:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- etiketliyoruz hiç bakmıyorsun.:T:
arrow benim süpernaturaldan sonra sevdiğim en çok 2.dizim 20 dizim var liste yapıyorum şuan 1.sıramda süpernatural 2. sıramda arrow var the flash 3. sıramda yanıa rrowu flashtanda önde tutuyorum çok güzel bir dizi sende net sorun hallolmusken arrowa devame tseydin keşke cnm izlemek istiyordun :-):-):-)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
arrow benim süpernaturaldan sonra sevdiğim en çok 2.dizim 20 dizim var liste yapıyorum şuan 1.sıramda süpernatural 2. sıramda arrow var the flash 3. sıramda yanıa rrowu flashtanda önde tutuyorum çok güzel bir dizi sende net sorun hallolmusken arrowa devame tseydin keşke cnm izlemek istiyordun :-):-):-)
Evet halloldu ama 4.sezona geldi. :D 80 bölüm var neredeyse. :D onun yerine The Flash izlemek daha mantıklı. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakarım ona sanırım The Flash CW'de en çok izlenen diziydi sanırım. :D
evet yeni bölüm 1.4 alıyor genelde yanı diğer cw dizileri 0.5 alırken flashın tekrar bölümleri 0.5 alıyor tabi arrowda 1.3 civarı alıp tekrarı 0.4 alan dizi şuan en çok izlenen iki cw dizisi bunlar 3. oalrak ise süpernatural geliyor 1 reyting kitleyi hala koruyorlar bir kemik izleyicimiz var :F:F:F