Arkadaşlar Bunu Acil İngilizceye Çevirebilirmisiniz ?

GreatOttoman

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
birgün arkadaşım ali duygu ve ben tatile çıkmaya karar verdik.Hepimizin ayrı fikirleri vardı.karar verdik ve marmarise gidecektik.
arabamız olmadığından dolayı otobüs ile gitmeye karar verdik.biletlerimizi aldık ve yolculuğumuz başladı.çok mutlu ve sevinç içinde
bir yolculuk geçiriyorduk.marmarise indiğimizde hava çok sıcaktı.otelimize vardık ve odamıza yerleştik.deniz muhteşem gözüküyordu.
ali yüzmeyi çok iyi bilmiyordu.ali kıyıda yüzmeye çalışıyordu.duygu ve ben çok iyi yüzücüydük.harika eğlenmiştik marmariste.Ankaraya dödüğümüzde
hepimiz çok üzülmüştük bu güzel tatil bitti diye.

Arkadaşlar bu paragrafı past perfect tense şeklinde ingilizceye çevirebilirmisiniz ?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
saat olmuş 1:15 yarın 7 de kalkacam okula gidecem İngilizce hazırlık var. Çevirirdim de. Yarın hatırlarsam çeviririm.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
valla oneday le başlayıp as a holıday finished ıle sona erıyor geri kalanıda sen çevır

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
One Day Duygu and I had decided to go to holdiday. All of us had had different ideas. Ve had decided and would go to Marmaris.

Arabamız olmadığından dolayı We decided to go by bus. We had bought our tickets and our travel had started. We had had a travel in happines and joy. When we arrived Marmaris wheather was very hot. We had gone to our hotel and we had settled down. The sea had seemed awesome.

Ali didn't known to swim very well. Ali had tried to swim on shore. Duygu and I was very well swimmers. We had enjoyed so much in Marmaris. When we had come back to Ankara. All of us had been unhappy cause of this holiday had ended.

Kırmızı yeri çeviremedim.

Altı çizili yerleri de yanlış diye silme doğru oralar.

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Translate mı kullandın ? "Arabamımız olmadiğindan dolayı" neden çevirememiş:confused: