Arkadaşlar İyidir - Tanıtım Fragmanı | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Arkadaşlar İyidir - Tanıtım Fragmanı | Show TV

CphHUtsWYAAbSm9-1024x649.jpg

Show TV'nin yeni sezon için hazırlanan iddialı yapımı Arkadaşlar İyidir'in fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Aslı Melisa Uzun, Hayal Köseoğlu, Su Kutlu, İdris Nebi Taşkan, Akın Akınözü, Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk, Devrim Özder Akın, Cankat Aydos ve Ahmet Mekin’in paylaştığı dizinin yapımcılığını O3 Medya, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş, senaristliğini ise Ekin Atalar üstleniyor.

Arkadaşlar İyidir, yakında Show TV'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Beklediğimin üzerinde bir fragman olmuş, diğerleri de güzel olursa ve benim için uygun bir günde yayınlanırsa en azından ilk bölüme bakarım. :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Show bu sefer gerçekten başlayacak gibi :D tanıtımı beğendim Kavak Yelleri tadı verir bu dizi :D Bodrum Masalı'da Arka Sıradakiler tadı veriyor bu sezon benim sezonum olcak :Z :cool:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fragman güzel, izlenir bu dizi twiiterda da herkes kaval Yelleri benzetmesi yapmış
Beklediğimin üzerinde bir fragman olmuş, diğerleri de güzel olursa ve benim için uygun bir günde yayınlanırsa en azından ilk bölüme bakarım. :X
Cumartesi olacakmış galiba

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Show bu sefer gerçekten başlayacak gibi :D tanıtımı beğendim Kavak Yelleri tadı verir bu dizi :D Bodrum Masalı'da Arka Sıradakiler tadı veriyor bu sezon benim sezonum olcak :Z :cool:
Güzel görünüyor fragman. :)
Deniz izlerse ben de izlerim :A
Fragman güzel, izlenir bu dizi twiiterda da herkes kaval Yelleri benzetmesi yapmış

Süper görünüyor. Kaliteli gençlik dizisi Kavak Yelleri'nden beri yok sanırım, merakla bekliyorum.
Fragman cok iyi olmus ilk bolume bakmaya calisicagim
Jenerik müziğinin olduğu video konuya eklendi. :)

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki fragman da çok güzel, diziden ben de Kavak Yelleri tadını aldım. İnşallah tutar dizi, gençlik dizilerini özledik. Ve bu dizi tutarsa yapımcılar cıvık aşk dizilerinden gençlik dizilerine geçiş yapabilir. Bir süre de onu çekeriz. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Başroldeki erkekler çirkin ya, tamam fit vücutlu mankenleri de sevmiyorum başrolde. Çünki doğal bi görüntü olmuyor benim için ama bu dizidekiler kadar da kötü seçilmemeli.
Fragmanlar güzel genel olarak. Biraz daha erken başlayıp izleyici çekmeli kendine bence.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Genelde gençlik dizileri pek ilgimi çekmez ama fragman ilgimi çekti. Ilk bölümüne şans vereceğim. Çoğu kişinin diziden beklentisi büyük anladığım kadarıyla. Umarım beklentiyi karşılar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Güzel görünüyor fragman. :)

Süper görünüyor. Kaliteli gençlik dizisi Kavak Yelleri'nden beri yok sanırım, merakla bekliyorum.
Fragman cok iyi olmus ilk bolume bakmaya calisicagim
İki fragman da çok güzel, diziden ben de Kavak Yelleri tadını aldım. İnşallah tutar dizi, gençlik dizilerini özledik. Ve bu dizi tutarsa yapımcılar cıvık aşk dizilerinden gençlik dizilerine geçiş yapabilir. Bir süre de onu çekeriz. :A
Başroldeki erkekler çirkin ya, tamam fit vücutlu mankenleri de sevmiyorum başrolde. Çünki doğal bi görüntü olmuyor benim için ama bu dizidekiler kadar da kötü seçilmemeli.
Fragmanlar güzel genel olarak. Biraz daha erken başlayıp izleyici çekmeli kendine bence.
Genelde gençlik dizileri pek ilgimi çekmez ama fragman ilgimi çekti. Ilk bölümüne şans vereceğim. Çoğu kişinin diziden beklentisi büyük anladığım kadarıyla. Umarım beklentiyi karşılar.
2. fragman konuya eklendi. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Filmin erkeklerinin zayıf gibi göründüğünü ben de kabul ediyorum ama eğer samimi gelirlerse izleyiciye, hiç önemli değil. Kızlar zaten döktürecek, belli. :X

Son fragman da güzel olmuş, olacak bu iş olacak. İnanıyorum, güzel bir iş olacak. :bhr:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Çok kanım ısındı diziye. Gerçek bir "gençlik" dizisi olacak gibi duruyor. Bu sezon fazla dizi izlemek istemiyorum ama aldım listeye:)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Diziye herkesin şans vereceğini düşünüyorum. Fragmanlar çok iyi