'Arkadaşlar İyidir' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Arkadaşlar İyidir' Final Yapıyor!

Ama-Arkadaşlar-İyidir-dizisi-afişi.jpg

Show TV'nin sevilen yapımı Arkadaşlar İyidir'den beklenen kötü haber ne yazık ki geldi.

Başrollerini Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Hayal Köseoğlu, Akın Akınözü, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk ve Emre Karayel'in paylaştığı; yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Deniz Koloş'un, senaristliğini ise Ekin Atalar'ın üstlendiği dizi, bu hafta ekrana gelecek olan 10. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Arkadaşlar İyidir, final bölümüyle Pazar 22.15'te Show TV'de!

Öte yandan Candan karakterine hayat veren Yeldan da isyanını izleyicilerle paylaştı:

Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Açmayacaktım gördüğüm halde. Çok çok üzüldüm gerçekten. Gerçekten son zamanlarda televizyon karşısına geçtiğimde en zevkle izlediğim diziydi. Böyle olmamalıydı keşke 13 olsaydı. Senaryosuyla, kurgusuyla on numara diziydi.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Açmayacaktım gördüğüm halde. Çok çok üzüldüm gerçekten. Gerçekten son zamanlarda televizyon karşısına geçtiğimde en zevkle izlediğim diziydi. Böyle olmamalıydı keşke 13 olsaydı. Senaryosuyla, kurgusuyla on numara diziydi.

Tatlı Küçük Yalancılara başlamalısın :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sen harbi harbi satıcıymışın ha, daha geçen Bodrum Masalı bırakılacak dizi mi diyordun şimdi giydiriyon.ss
Normalde bırakmazdımda vakit bulamıyorum izlemek için e birde pazara alınınca finali garantilendi vakit bulsamda niye izlim. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Daha hiç kimseye bir şey yapamadı :D öyle klişe iki kavga dövüş sahnesi koymuşlar al sana Reyting bu dizi er ya da geç erken final yapacak :A
Yapmadı mı? :A Arkadaşlar İyidir, EFSANE yokken 2 alıyordu EFSANE bir geldi pir geldi direk 1'li reytinglere düştünüz :A ardından saat değişikliği ve hoop final haberi geldi. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Keşke ilgi görseydi farklı bir diziydi ama yaz başında başlasa şuan çok daha iyi konumdaydı, geç başladı. :(