Show Arkadaşlar İyidir - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Show TV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Arkadaşlar İyidir bu hafta yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk, Devrim Özder Akın ve Ahmet Mekin'in paylaştığı dizinin yapımcılığını O3 Medya, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş, senaristliğini ise Ekin Atalar üstleniyor.

Arkadaşlar İyidir, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Show TV'de!

Üniversite öğrencisi olan 5 gencin hikayelerini konu alan dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu başlığında gerçekleştirebilirsiniz.

1470855565_maxresdefault-700x394.jpg

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Show TV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Arkadaşlar İyidir bu hafta yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk, Devrim Özder Akın ve Cankat Aydos gibi isimlerin paylaştığı dizinin yapımcılığını O3 Medya, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş, senaristliğini ise Ekin Atalar üstleniyor.

Arkadaşlar İyidir, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Show TV'de!

Üniversite öğrencisi olan 5 gencin hikayelerini konu alan dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu başlığında gerçekleştirebilirsiniz.

1470855565_maxresdefault-700x394.jpg
17.59? :)

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Seviyor Sevmiyor dizisi bu akşam 6 reyting rahat alır bu dizinin şansı yok bana göre , Seviyor Sevmiyor dizisini zor geçer.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Seviyor Sevmiyor'a maalesef bu akşam ihanet edip bunun ilk bölümünü izleyeceğim umarım fragmanları kadar güzel bir dizi olur. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Seviyor Sevmiyor'a maalesef bu akşam ihanet edip bunun ilk bölümünü izleyeceğim umarım fragmanları kadar güzel bir dizi olur. :)
Ne saçma işlerin var. Hayır zaten hali hazırda takip ettiğin dizi var ne diye bunu izliyorsun ki tekrarlarına bakarsın. :D

Açılış çok iyi oldu doğruya doğru. Ama o küfür sahneleri biraz abartılı geldi bana. Yine de özlemişiz böyle dizileri. :D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Twitter'da TT olmuşuz. :A

Sonra tekrarına bakıcam şuan izleyemiyorum, Zeynep Günay Tan'dan kötü iş çıkmaz da şu sarı oğlandan emin değilim. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
diziye başarılar diliyoruz biz safiye sultan han hazretlerinin figuranlıktan başrollüğe yükselttiği ilk isim akın akınözü ve büyük validemiz kutsal insan hürrem sultanımızın @mrt-06 destekli valide-mahodevo tarafından şehit edilen cariyeleri nilüfer hatun (hayal köseoğlu) dizide yer almaktadır :D @Çiğdem- @Yiğitt @eskici

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
diziye başarılar diliyoruz biz safiye sultan han hazretlerinin figuranlıktan başrollüğe yükselttiği ilk isim akın akınözü ve büyük validemiz kutsal insan hürrem sultanımızın @mrt-06 destekli valide-mahodevo tarafından şehit edilen cariyeleri nilüfer hatun (hayal köseoğlu) dizide yer almaktadır :D @Çiğdem- @Yiğitt @eskici
Ay bu Hayal Köseoğlu bana bir yerden tanıdık geliyor diyordum Aşk-ı Memnu'da Nihal'in arkadaşı Pelin'miş :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hatırlayamadım ben onu. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061