Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Arka Sokaklar'da Mesut Karakteri Ölüyor Mu?

komiser_mesut_ben_de_hayir_diyorum_beni_de_kovun_h19721_ad519.jpg

Yıllardır ekranlarda olan başarılı dizi Arka Sokaklar'da geçen hafta heyecan verici bir olay yaşanmıştı. Mesut karakteri vurulmuş hastaneye kaldırılmıştı.

Dizinin hayranları ise Mesut karakterinin oynayan Şevket Çoruh'un Hayır dediği için diziden çıkartıldığını yorumlarken kimileri de diziye heyecan katma açısından Mesut karakterinin vurulduğunu söyledi.

Mesut için artık yolun sonu mu? Hastanede tedavi altında olan Mesut, kurtulabilecek mi?

İşte Merak Edilen Fragman;

Orijinal formatta oku

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Adam Facebookta neler neler yazdı Tayyibe bence bu sefer kurtulma şansı yok. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bende okumuştum bu haberi ayrıldı diye okumuştum hatta ben dizinin önemli bir karakteri
mesut komiser bakalım ne olacak ;)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Adam Facebookta neler neler yazdı Tayyibe bence bu sefer kurtulma şansı yok. :D

Bende okumuştum bu haberi ayrıldı diye okumuştum hatta ben dizinin önemli bir karakteri
mesut komiser bakalım ne olacak ;)
Şevket Çoruh her zaman muhalif olan bir oyuncu. Eğer çıkarılsa daha önce çıkarılırdı. Şahsen çıkacağını düşünmüyorum, çıkarsa bile bu kendi isteğiyle olur malum geçenlerde bir tiyatro kurmuştu. (Baba Sahne)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Şevket Çoruh her zaman muhalif olan bir oyuncu. Eğer çıkarılsa daha önce çıkarılırdı. Şahsen çıkacağını düşünmüyorum, çıkarsa bile bu kendi isteğiyle olur malum geçenlerde bir tiyatro kurmuştu. (Baba Sahne)

Valla bilemiyorum okuduğum habere göre yorumladım ben kendiside çıkmak isteyebilir
dediğin gibi tiyatro kurdu kendisi;)

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280

aynen görüşü aynı her zaman çıksa gezi olayları olduğu yıllarda çıkardı bence ayrılmayacak dediğim gibi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Valla bilemiyorum okuduğum habere göre yorumladım ben kendiside çıkmak isteyebilir
dediğin gibi tiyatro kurdu kendisi;)
Şu bir gerçek ki eğer Şevket Çoruh çıkarsa dizi benim için bitmiştir. Bu diziyi ayakta tutan üç kişi var; Mesut, Hüsnü ve Rıza Baba. Bunlar olmadan Arka Sokaklar olmaz.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Şu bir gerçek ki eğer Şevket Çoruh çıkarsa dizi benim için bitmiştir. Bu diziyi ayakta tutan üç kişi var; Mesut, Hüsnü ve Rıza Baba. Bunlar olmadan Arka Sokaklar olmaz.

Aynen öyle ben Arka sokakların ilk 3-4 sezonu izlemiştim sevdiğim karakterlerden biridir Mesut komiser dediğin gibi ayakta tutan karakterdir Mesut bakalım ne olacak