Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
daha kötü kaçar hapisten o zaman :D :D
Mesut tuzak kurmuş volkanı vurmuş mesut sebep ekip peşine düşüp yakalar diye örgütün üst düzeyi rahat bırakmaz NATO girebilir işin içine mesut içki yerine ayrana sarsa daha değişik olur Tunç Faruka diklenmeli neden engellemedin diye işte orda kaybettikleri senin yaptığın cengizi sidarı ve cevher şanlıyı hatırlattı kara ciğeri ben verdim gümüş vurunca bunları gerekirse Ankaraya seslenmesi lazım

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
arka sokaklardaki emniyet daha önce kurtlar vadisinde de kullanılmış :D :D
Savcının neden geldiği belli yam yam yapan bir uyuşturucu var sadece kızları yiyor erkekler canlı canlı belki onunla ilgili canlı canlı pişiriyorlarmış kızları şevkat yerimdarı geçersek ancak böyle delice yamyamca olaylarla yaratmamız lazım

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,523
Puanı
280
Savcının neden geldiği belli yam yam yapan bir uyuşturucu var sadece kızları yiyor erkekler canlı canlı belki onunla ilgili canlı canlı pişiriyorlarmış kızları şevkat yerimdarı geçersek ancak böyle delice yamyamca olaylarla yaratmamız lazım
savcının yardımcısıda baharın eski sevgilisiymiş bu arada

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kim bahar komsere aşık anlamadım
Savcı yardımcısı platonik aşık her halde bahar komiseri aldattı sevgiliyken bahar komiser terk etmiş savcı yardımcısı hala aşık bahar komisere platonik olarak ekibe zorluk çıkarıyacak sebep bir flash disk Yeni bir uyuşturucu türü olabilir belki ama bir polis var Hüsnünün devresi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Savcı yardımcısı platonik aşık her halde bahar komiseri aldattı sevgiliyken bahar komiser terk etmiş savcı yardımcısı hala aşık bahar komisere platonik olarak ekibe zorluk çıkarıyacak sebep bir flash disk Yeni bir uyuşturucu türü olabilir belki ama bir polis var Hüsnünün devresi

Adı ne bu savcı yardımcısının ne zaman aldattı ne kadar süre önce