Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yine efsane şarkı eşliğinde Hüsnü Çoban.

Arka Sokaklar 423.Bölüm Fragmanı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu akşamki bölüm tek kelime ile süperdi. Hem aksiyon hem macera yönünden çok iyiydi.

Ekibin karşısına sonunda sağlam düşmanlar çıktı. Sezgin, Veysel, Ender... Mesut'un, Hüsnü olmadan yapamayışı ve Hüsnünün yeni görev yerindeki yaşamı diziye olumlu etki edecektir. (Hüsnünün müdürü ekibin eski komser musaviniydi şimdi müdür yapmışlar)

Fragman Beşiktaştaki patlamayı anlatıyor. Böyle bir konuyu anlatmaya çalışmaları takdire şayan umarım emeklerinin karşılığını alırlar.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu akşamki bölüm tek kelime ile süperdi. Hem aksiyon hem macera yönünden çok iyiydi.

Ekibin karşısına sonunda sağlam düşmanlar çıktı. Sezgin, Veysel, Ender... Mesut'un, Hüsnü olmadan yapamayışı ve Hüsnünün yeni görev yerindeki yaşamı diziye olumlu etki edecektir. (Hüsnünün müdürü ekibin eski komser musaviniydi şimdi müdür yapmışlar)

Fragman Beşiktaştaki patlamayı anlatıyor. Böyle bir konuyu anlatmaya çalışmaları takdire şayan umarım emeklerinin karşılığını alırlar.
sezginmi var yoksa terör örgütümü

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
sezginmi var yoksa terör örgütümü
Bu bölümde terör konusunda işlendi onun için iki ihtimal var. Bombayı ya Sezgin ya da örgüt gönderdi ama araba ile gönderilmesi bana örgüt işi gibi geldi iyi izlediysen bu günkü bölümde örgüte operasyon yapılırken arabalar vardı büyük ihtimalle örgüt hazırlatmıştır.

Eski muavini tanıdın mı ben ismini çıkaramadım.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu bölümde terör konusunda işlendi onun için iki ihtimal var. Bombayı ya Sezgin ya da örgüt gönderdi ama araba ile gönderilmesi bana örgüt işi gibi geldi iyi izlediysen bu günkü bölümde örgüte operasyon yapılırken arabalar vardı büyük ihtimalle örgüt hazırlatmıştır.

Eski muavini tanıdın mı ben ismini çıkaramadım.
anladım bende anlıyamadım komiser muavinini

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Herhalde yeni bir oyuncu gibi göstermeye çalıştılar ama biz eski izleyicilerden kaçmadı [emoji2]
ben 2011 de seyretmeye başladığım için babamın pazartesi bir geleneği vardır türk filmi geleneği Tarkan seyrederdi veya maç ben yada 2010 işte @papuleoo biraz selenayla idare ettim bezbebek perfinya derken arka sokaklara başladım

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çevik Kuvvet'e yapılan saldırıyı işliyorlar. Memlekette her gün bir olay yaşanıyor zaten, Arka Sokaklar konu sıkıntısı yaşamaz. :)
Süreç paketi zamanında olunca sıkıntı çıktı biraz dizide yani şu 9.sezon zamanından

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Veyseli öldürdü sezgin tahminim örgütle anlaşıcak

Çok iyi yaptı. Zaten Veysel diziye girdiğinde Sezgini diziden çıkaracaklar diye çok sinirlenmiştim hatta burada da yazdım iyi ki o hatayı yapmadılar.

Bölümü beğendin mi?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çok iyi yaptı. Zaten Veysel diziye girdiğinde Sezgini diziden çıkaracaklar diye çok sinirlenmiştim hatta burada da yazdım iyi ki o hatayı yapmadılar.

Bölümü beğendin mi?
Evet sezgin Rızanın silahıyla müfettişi vurdu

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Eşkiya dünyaya hükümdar olmazdaki Wiktor da diziye katılmış. Veyselden sonra ikinci transfer oldu.