Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@papuleoo Sinem öldü her halde öldüyse ekibin ciddi dertte Sinemin kardeşi var O hakanı biliyor @emree-29 @Çiğdem- @gözlemci
Bence öldü gitti ama cesedi göstermemeleri ilerde sıkışınca diziye alabileceklerini gösteriyor.

Yorun yapmayı unutmuşum iyi ki hatırlattın :) bölüm çok güzeldi özellikle Hakan sahneleri çok duygusaldı :( keşke bu sahnelere güzel müzik koyabilselerdi. Hakan ve Aylin sonunda barıştılar diyebiliriz.

Haftaya da Mesut'un, ekibe atarlanmasını izleyeceğiz gi i görülüyor. Yarın 10 reyting ve üstü bekliyorum. Sence kaç reyting gelir dostum?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence öldü gitti ama cesedi göstermemeleri ilerde sıkışınca diziye alabileceklerini gösteriyor.

Yorun yapmayı unutmuşum iyi ki hatırlattın :) bölüm çok güzeldi özellikle Hakan sahneleri çok duygusaldı :( keşke bu sahnelere güzel müzik koyabilselerdi. Hakan ve Aylin sonunda barıştılar diyebiliriz.

Haftaya da Mesut'un, ekibe atarlanmasını izleyeceğiz gi i görülüyor. Yarın 10 reyting ve üstü bekliyorum. Sence kaç reyting gelir dostum?
öldüyse kardeşi Gerçektede kardeşi Çiğdem turanlı şu siyah saçlı kız aynı ofista çalışıyorlardı @papuleoo

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hakana saplantılı aşık olan kız İstanbulu saplantısından mahaf etti rus mafyasına bulaştı
Aylin kurtuldu kalbinden vuruldu üç kurşun ölmedi 9 dk kalbi durdu @Çiğdem-

vatan şaşmaz cinayetini tersten işlediler @Çiğdem-
Aaa o kadın ölsün :A Aylinle barıştımı Hakan :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı