Aramızdan Biri - 3.Bölüm (Yeni)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Sevgili arkadaşım ve değer veren emeğe kişi @ömer karataş beğenmiş bölümü yorumu yarın yapacak herhalde detaylı yorumu herkes gibi analizini, işi vardı herhalde beğenip hemen çıkmış.. :kissingheart::kissingsmiling::innocent::bhr:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
A nin bu kadar çabuk çıkacağını sanmıyorum ancak A kişisinin tanıdığı olabilir bu daha yüksek bir ihtimal olacak:)
4 kızdan hangisi size daha yakın geldi? hangisini daha çok sevdiniz şimdiye kadar ?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Bayağı heyecan gelmeye başladı.

Kızların her yaptıklarından bu kadar çabuk haberdar olması Anın kızlardan biri olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Yok ya bence bir başkası
Bence A nın tanıdığı olabilir

değerli FAV10 ÜYELERİNE VE ÜYE OLMADAN OKUYAN ZİYARETÇİLERE GELECEK BÖLÜMDEN BİLGİ:

MERT GELECEK BÖLÜM ŞOKA GİRECEK ONA KİM NEYİ AÇIKLAYACAK ÖNCEDEN BİLMEDİĞİ?

YENİ BÖLÜM PAZAR fav10.net'de!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
öyle bir geçer zamanki daha oradan çok iyi oyuncu olacağını söylüyordum evet çok seviyorum çok başarılı oyuncu:bhr: @Çiğdem-
en çok orada gösterdi kendini zaten :innocent: inşallah bir gün FOX'a da gelecek.. :bhr::Z:love1:

gelecek bölümden ipucu (spoiler a tıkla oku )

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
en çok orada gösterdi kendini zaten :innocent: inşallah bir gün FOX'a da gelecek.. :bhr::Z:love1:

gelecek bölümden ipucu (spoiler a tıkla oku )

Öbür bölümde bir sırmı ortaya çıkacak acaba:eek:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Öbür bölümde bir sırmı ortaya çıkacak acaba:eek:
çok doğalsın sen de bu yüzden seviyorum seni.. :innocent::kissingheart::kissingheart: hep destek oldun en baştan süpersin..:hearteyes::hearteyes:

bu teorin de harikaymış kısaca sır olabilir evet göreceğiz o gün.. :fearscream::kissingheart:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Eline sağlık, baya heyecanlı bir bölüm olmuş. Mert'e birşey olmamıs diyecektim ama sonra olmuş birşeyler.
Bir sonraki hafta belli olir birşeyler :)
tam onu soracaktım bende, mert öldü sandın mı diye bölüm analizi sorusu soracaktım sana. :kissingheart::kissingheart: herkese sordugum gibi.. :blush::kissingclosed::kissing: cok teşekkür ederim dosi, sen de çok saygılı bir insansın emeğe, en baştan beri destek oldun genç bir yazara v e halen oluyorsun cok cok sağoll !! :bhr::Z

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Eline sağlık, baya heyecanlı bir bölüm olmuş. Mert'e birşey olmamıs diyecektim ama sonra olmuş birşeyler.
Bir sonraki hafta belli olir birşeyler :)
madem öyle herkese sorduğum 2.soru gelsin sana analiz sorusu bölümün, sen o zmn acık değildin cevaplayamadın.. :kissingheart::kissingheart::bhr:

gelecek bölüm RIZA BULUT ismi geçecek kimle alakalı olabilir sizce bu kişi ve kimdir sizce A mı yoksa yok sa tanıdığı olabilir mi A'nın falan?:fearscream:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
madem öyle herkese sorduğum 2.soru gelsin sana analiz sorusu bölümün, sen o zmn acık değildin cevaplayamadın.. :kissingheart::kissingheart::bhr:

gelecek bölüm RIZA BULUT ismi geçecek kimle alakalı olabilir sizce bu kişi ve kimdir sizce A mı yoksa yok sa tanıdığı olabilir mi A'nın falan?:fearscream:
Tahminim yok, A ile alakalıdır belki

Gerçekten ''A'' diye bir kişi size musallat olsa ne yapardınız korkar mıydınız çok hem sana soruyorum hem de şu yandaki etiketli arkadaşlara ? @Dosi @vadikızı @serhatt @vadikızı
polise giderdim :)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Şu an kaç ziyaretçi yani misafir var konuda ve kaç okunma oldu 1 sa 36 dk da? :innocent::handfist::Z:bhr::love1::oley::bhr:
29594800_191425771642420_7284481748274303750_n.jpg

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Okudum şimdi bölümü bu A kimse çok yakınlarda bir yerlerde kızların her hareketinden haberi oluyor kızlardan biri olma ihtimali çok yüksek ama hangisi olabilir hiç bir fikrim yok şuan için bakalım polisin araştırmaları ne olacak;)
Bayağı heyecan gelmeye başladı.

Kızların her yaptıklarından bu kadar çabuk haberdar olması Anın kızlardan biri olması ihtimalini kuvvetlendiriyor.
Yok ya bence bir başkası
A'YI BULMAYA ÇALIŞIRKEN sevgili fav10'cular VE değerli ZİYARETÇİLER (MİSAFİRLER) :fearscream::J:bhr::A:love1:

20090912_derin_dusunce_org_turk_solu_ucuncu_yol.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölüm öncekilerine göre uzun olması akıcılığı biraz etkilemiş bence :A Polisler bir şey bulamaz diye düşünüyorum boşuna beklemesinler :A

Eline sağlık @DiziTutkunu :bhr:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,700
Puanı
280
MERT A olabilir mi şu anlık böyle bir şey düşünüyor musunuz ihtimal var mı yani sizce az da olsa? yoksa o olamaz ki kesin o değil diyormusunuz?
Yok ya kendini yaralatmazdı bence ; gerçi Prison Break de böyle şeyler oldu neden burdada olmasın ?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
teorilerin , yorumlamaların, analizlerin çok iyi, kısaca çok iyi bir okucusun sen. normal zamanda ya da boş zamanlarında kitap okuyorsun değil mi en son okudğunun adı neydi? :kissingheart::kissingheart::kissingheart:
BU aralar pek kitap okuyamıyorum,şeker portakalını okumuştum en son

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...