Yaşam Araba ile Yolculuk

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Özellikle uzun olanını sevdiğim, ancak şoför için biraz yorucu olabilecek eylem. Rahat bir araba, trafiksiz bir yol, şarj edebilme olanağı ve yolda yiyecek içecek kombiniyle yapılınca süperdir.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
İçindeki insanlara ve yolun uzunluğuna göre eğlenceliği tartışılır pek sevmediğim eylem.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Bende otobüs yolculuğunu severim uzun olanını ama

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Uzun yolculuk + otobüs daha iyi oluyor. Biz arabayla bir yere gidince eskiden tüm sülale doluşurdu. Köye giderdik halamlar, onların kızları küçücük Ford'a sığınırdık. Üst üste 12 saatlik yol giderdik, buna rağmen çok da sevmişimdir. Şimdi arabayı sattık, yeni favorim otobüsler oldu. Aslında otobüs küçüklüğümden beri favorimdi, dinlenme tesisleri hep hoşuma gitmişti. Hele bir de gece gidildiyse mükemmel. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
istanbula geçmişte gidip gelmişliğim var otobüsle 16 saat sürüyordu :A

sorgu doasındada demiştims anırım @Bully @EFE UYSAL a uçakla 2 saat ama yükseklik korkum var uçağa hiç yılculuk yapmadım 16 saattde olsa otobüs yolculuğu güzel insan dinleniyor yorgunluğunu atıyor hele gece yolculuklarında otobüs beşik gibi sallanıp uyutuyor :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,729
Puanı
1,060
Araba, tren, vapur, otobüs ucak , hepsi ile uzun yolculuk yaptim.
En sevdigim ulasim sekli ucak tabiki. Ikinci siraya treni koyabilirim :)
Türkiye'de köyden sehire otobüs yolculuklarinda midem bulanirdi ama neyseki o aliskanligim cabuk gecti.
Sehirden köye traktör yolculugununda ayri bir tadi var :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
istanbula geçmişte gidip gelmişliğim var otobüsle 16 saat sürüyordu :A

sorgu doasındada demiştims anırım @Bully @EFE UYSAL a uçakla 2 saat ama yükseklik korkum var uçağa hiç yılculuk yapmadım 16 saattde olsa otobüs yolculuğu güzel insan dinleniyor yorgunluğunu atıyor hele gece yolculuklarında otobüs beşik gibi sallanıp uyutuyor :A :A :A
Ben Samsun'a gitmek için birkaç kez otobüsle yolculuk yapmıştım. İlk 2 yolculuğumda yaşlı amcalar oturmuştu yanıma, susmak bilmediler. ss Üçüncü yolculuğumda yan koltuğumu da almıştım kimse oturamasın diye :A

Küçükken araba ile çok uzun yol yolculuğu yaptım. Ama şu an arabayı sadece kısa mesafeli yerler için kullanıyoruz. Uçak denen bir rahatlık var, faydalanmak lazım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Samsun'a gitmek için birkaç kez otobüsle yolculuk yapmıştım. İlk 2 yolculuğumda yaşlı amcalar oturmuştu yanıma, susmak bilmediler. ss Üçüncü yolculuğumda yan koltuğumu da almıştım kimse oturamasın diye :A

Küçükken araba ile çok uzun yol yolculuğu yaptım. Ama şu an arabayı sadece kısa mesafeli yerler için kullanıyoruz. Uçak denen bir rahatlık var, faydalanmak lazım :A
aa yan koltuğu almak iyi fikirmiş aslında uyuglayablirim ama görmemiş falan laf ederler herhalde hele tanıdıklarda varsa otobüste dedikodu mağzemesi işte 16 saat beni nousurlar
:A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa yan koltuğu almak iyi fikirmiş aslında uyuglayablirim ama görmemiş falan laf ederler herhalde hele tanıdıklarda varsa otobüste dedikodu mağzemesi işte 16 saat beni nousurlar
:A :A :A
Görele küçük yer tabii, senin için pek iyi bir fikir gibi durmuyor :A

Ama ben otobüsle yolculuk yapacak olursam muhakkak yan koltuğu da alırım, yanında tanımadığın biri varken eziyete dönüşebiliyor çünkü yolculuk :A