Anne'de Şok Ayrılık!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Anne'de Şok Ayrılık!

IMG_0972.jpg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, baş rollerini Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri ve Vahide Perçin gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizide şok ayrılık yaşandı.​

Dizide Sinan karakterine hayat veren Serhat Teoman diziye ölerek veda etti.​

Anne her Salı Star TV'de.​
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,095
Puanı
1,060
Aaa ayrıldımı diziden son bölümlere bakmadım ben ya bir soğudum diziden niyese

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gereksiz bi karakti zaten. Rolü bile yoktu.
sinanoğlan karakteri işe yaramaz sapın tekiydi ama eşek cennetini boylayış tarzı kötü oldu :) tamda şule yi kurtarmak için eğilmiştiki totosundan araba çarptı oğlanı? şimdi cenazesinde hoca nasıl bilirdiniz diye sorarsa mecburen cemaat iyi bilirdik diyecek :) giderayak sevap işleyerek öteki dünyadaki yerini sağlama almış olması üzücü bir durum :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sinanoğlan karakteri işe yaramaz sapın tekiydi ama eşek cennetini boylayış tarzı kötü oldu :) tamda şule yi kurtarmak için eğilmiştiki totosundan araba çarptı oğlanı? şimdi cenazesinde hoca nasıl bilirdiniz diye sorarsa mecburen cemaat iyi bilirdik diyecek :) giderayak sevap işleyerek öteki dünyadaki yerini sağlama almış olması üzücü bir durum :)
Şeyden beridir... Hadi melek öldü denilip zeynep felç oldu hikayeleri döndükten sonra izleyemedim daha zoraki ilerlemeli bölümlerdi. Gerçi biraz yükselttiler reytingi ama sonradan düştü yine:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şeyden beridir... Hadi melek öldü denilip zeynep felç oldu hikayeleri döndükten sonra izleyemedim daha zoraki ilerlemeli bölümlerdi. Gerçi biraz yükselttiler reytingi ama sonradan düştü yine:A
o zaman sen şimdi çok pis bir spoiler yemiş oldun artık izleyemezsin diziyi :) üzüldüm şimdi :) bilsem spoiler içine alırdım toto olayını :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İyi de Zeynep ile karı kocalar zaten :A
Cansu Derenin genel soğukluğu o :A
zeynep erkek sevmeyen bir karakter yani daha doğrusu aradığı kriterlere uygun bir erkeği bulamamış anca elindekine razı olmuş bir karakter:) o sinan sapına cücük kadar şefkat göstermesi bile kadının ne kadar şefkat dolu olduğunu gösteriyor yoksa sinan gibi bir kazulete eldivenle bile dokunmak tiksindirici bir durum :)

Tekrarınıda izlemıom ki:A

Zeynep kimseye ssık degıl bence:F
aynen kız yavru turna aşkıyla yanıp tutuşuyor işi gücü yok birde saplarlamı uğraşsın :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
zeynep erkek sevmeyen bir karakter yani daha doğrusu aradığı kriterlere uygun bir erkeği bulamamış anca elindekine razı olmuş bir karakter:) o sinan sapına cücük kadar şefkat göstermesi bile kadının ne kadar şefkat dolu olduğunu gösteriyor yoksa sinan gibi bir kazulete eldivenle bile dokunmak tiksindirici bir durum :)

aynen kız yavru turna aşkıyla yanıp tutuşuyor işi gücü yok birde saplarlamı uğraşsın :)
Yani... orjınalde de zeynep aseksueldi:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yani... orjınalde de zeynep aseksueldi:F
zaten orjinal halini uzattıkça bir çok yerde sulandırdılar karakterleri olay zeynep turnadan çıkıp sapık bir karakterin insan kaçırmasına kadar gitti ama sulandırmadıkları tek şey bence zeynebin asalet dolu soğuk bakışları oldu :) ordada cansunun karaktere bağlılığı en büyük etkenlerden biri karakterle adeta sevişiyor kadın yani terkedecek gibide değil :)