'Anne' Dizisinin Çekimleri Başladı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'Anne' Dizisinin Çekimleri Başladı!

5ace4aa0-404c-4a3f-b25a-a18309d3a67e-1024x576.jpg

Star TV'nin Ekim ayında ekrana getireceği yeni ve iddialı dizisi Anne'nin çekimleri başladı.

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın yer aldığı, yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Merve Girgin'in oturduğu dizi, Japon yapımı olan 'Mother' isimli diziden uyarlandı. Senaryo uyarlamasını Berfu Ergenekon'un yazdığı dizinin çekimleri bugün başladı.

Vahide Perçin ve Cansu Dere'nin anne kızı oynadığı dizi 'Anne', Ekim'de Star'da!
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hadi diğer annesyide açıklayın artık ya:( Sabırsızlıkla bekliyorum:X

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sürprizli derken tutmayacak demek istiyon heralde (b)

Çünkü şu an herkes tutmasını bekliyor :)
Yok , ben fazla tutacağını düşünüyorum. Tabi ortada fragman falan yok ama çocuk oyuncuyu çok seviyorum ve sempatik buluyorum. Aynı şekilde Vahide Perçin ile Cansu Dere'de samimi geliyor. Bu sezonun en çok izlenileni olabilir bence. :)

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kombinasyon şöyle; 4 anne 2 cocuk 2 evlatlık 2 anneanne :F
Sen geçenlerde sağlam dizi deyince orjinalinin ilk bölümünü izledim. :X

Küçük kız gerçekten çok tatlı, konuşması, hareketleri vs. çok iyi. :D Beren de gayet iyi canlandırır gibi. :D İlk başlarda diyalog yoktu baya sıkıcı gibi geldi ama dizi gerçekten baya sağlam çıktı. :D Özellikle sonlara doğru baya duygusal. :D

Bu dizi iyi uyarlanırsa yılın dizisi bile olabilir. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen geçenlerde sağlam dizi deyince orjinalinin ilk bölümünü izledim. :X

Küçük kız gerçekten çok tatlı, konuşması, hareketleri vs. çok iyi. :D Beren de gayet iyi canlandırır gibi. :D İlk başlarda diyalog yoktu baya sıkıcı gibi geldi ama dizi gerçekten baya sağlam çıktı. :D Özellikle sonlara doğru baya duygusal. :D

Bu dizi iyi uyarlanırsa yılın dizisi bile olabilir. :X
Evet pek dialog yok, hatta biraz soğuk dizi gibi duruyordu ama sonra doğru muhteşem ivme kazanıyordu. Sonra karskterlere alişinca vazgeçemiyorsun. Drama işi bizim türklerin işi, iyi işlenirse gerçekten yılın dizisi olur:X