Star Anne - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
yeni bölüm başlıyor çok heyecanlı bir yerde bitti geçen hafta cengiz hem zeynebi hem sinanı ele geçirdi :) tam sinana bişeyler yapıyorduki bitmişti:) şimdi ordan devam ediyor kaçırma derim :)
Kanka annem izleyince açıyorum yoksa öyle gidip geçmiyorum başına ama netten izleriz annem bugün hasta açmadı :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kanka annem izleyince açıyorum yoksa öyle gidip geçmiyorum başına ama netten izleriz annem bugün hasta açmadı :D
teyzeye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz .. ve öyle kaliteli bir annenin kırgın böcekler gibi bir diziyi izleyen pis bir oğlunun olması ne acı :) ebeveynler evlat seçemiyor tabiki yapacağı bişeyde yok :)

La sen hala bırakmadın mı bu diziyi :A
muhteşem şeyler oldu bölümde anlatsam nanmazsın neler neler oluyor bir görsen cengiz adamın karısını kaçırdı ama kadınla fantazi yapacağına kocasınıda kaçırıp işe yaramaz kocayla fantazi yapmaya kalkıştı :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
teyzeye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz .. ve öyle kaliteli bir annenin kırgın böcekler gibi bir diziyi izleyen pis bir oğlunun olması ne acı :) ebeveynler evlat seçemiyor tabiki yapacağı bişeyde yok :)

muhteşem şeyler oldu bölümde anlatsam nanmazsın neler neler oluyor bir görsen cengiz adamın karısını kaçırdı ama kadınla fantazi yapacağına kocasınıda kaçırıp işe yaramaz kocayla fantazi yapmaya kalkıştı :)
Annem izledi Anneyi ama Kırgın Çiçekleri de izliyor :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
işte o da onu fedakarlığı evladı için yaptığı büyük fedakarlıklardan biri:) demekki sen kendini itilmiş kakılmış hissetmeyesin diye sana mecburen böcükler dizisinde eşlik ediyor :)
Yani ben izlediğim için mecburen izliyor ama takipçisi o da yani :F Mesela Aşk ve Maviyi seviyor bayağı :D Çoban Yıldızını sayemde yeni yeni seviyor bir de Adı Efsaneyi izleriz beraber :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yani ben izlediğim için mecburen izliyor ama takipçisi o da yani :F Mesela Aşk ve Maviyi seviyor bayağı :D Çoban Yıldızını sayemde yeni yeni seviyor bir de Adı Efsaneyi izleriz beraber :A
yani tahminim doğru çıktı zaten her zaman doğru tahminlerde bulunmuşumdur :) böcükleri sen izlediğin için izlemek zorunda kalıyor ama anne dizisini o izlediği için sen izlemek zorunda kalıyorsun :) tam düşündüğüm şey buydu işte :)
yani sen kaliteli şeyleri anca mecbur kalınca izliyorsun :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
yani tahminim doğru çıktı zaten her zaman doğru tahminlerde bulunmuşumdur :) böcükleri sen izlediğin için izlemek zorunda kalıyor ama anne dizisini o izlediği için sen izlemek zorunda kalıyorsun :) tam düşündüğüm şey buydu işte :)
yani sen kaliteli şeyleri anca mecbur kalınca izliyorsun :)
Anne dizisini de ben öğrettim ona :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Anne dizisini de ben öğrettim ona :A
sen keşfettin ama baktın biraz kaliteli beni bozar diyip tüydün tabi kırgın çiçeklere :)
bir an önce yeni bölümü izle aksiyonun tavan yaptığı yer yer mantığın yerlerde süründüğü:) ama yer yer kalitenin zirveye çıktığı ele avuca sığmaz bir bölümdü mest olduk resmen :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu akşam baktım biraz küçük kız rol mi yapamoyır ne sürekli bi duraksama filan?? Repliği gelince ilk bi tutukluk yapıyor yada ağlamadan önce bir kafa aşağı yukarı filan. :F Halbuki iyi yapardı..

Gonca ile dizide ki kocası iyi rol yapıyorlardı. Ama final havası yok dizinin artık konu çok tükenmiş belli resmen...

@Forumdash @denizz19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu akşam baktım biraz küçük kız rol mi yapamoyır ne sürekli bi duraksama filan?? Repliği gelince ilk bi tutukluk yapıyor yada ağlamadan önce bir kafa aşağı yukarı filan. :F Halbuki iyi yapardı..

Gonca ile dizide ki kocası iyi rol yapıyorlardı. Ama final havası yok dizinin artık konu çok tükenmiş belli resmen...

@Forumdash @denizz19
Eskiden öyle değildi. İlk bölümlere bak istersen. Şimdi nenem rolünde oynuyor. Senaryoyu cıvıttıkları yetmiyormuş gibi bi de kızın oyunculugunu cıvıtmışlar.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eskiden öyle değildi. İlk bölümlere bak istersen. Şimdi nenem rolünde oynuyor. Senaryoyu cıvıttıkları yetmiyormuş gibi bi de kızın oyunculugunu cıvıtmışlar.
Biliyorum ya o kız iyi rol yapar. Bi sahnesi vardı unuttum şimdi iyydi. bence belli kızda yorulmuş..

Sonunda kıyafeti değişmiş adam akıllı elbise vermişler kızı. :A Yarabbi şükür. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Star'ın niye tüm dizilerinde Sezen'in bu şarkısı çalıyor toptan mı aldı acaba. Cesur Güzel, Kara Sevda şimdi Anne. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biliyorum ya o kız iyi rol yapar. Bi sahnesi vardı unuttum şimdi iyydi. bence belli kızda yorulmuş..

Sonunda kıyafeti değişmiş adam akıllı elbise vermişler kızı. :A Yarabbi şükür. :A
Dizi zaten iki senaryolu oldu. Orjinali ve türk versiyonu genişletilmeli. 2.yarısı bozdu finali bile izlemiyorum. Ki bu diziye en çok sahip çıkan benden orjinali izledikten sonra :X bozmasalardıdicem ama medyapım oldugunu unuttum.