Star Anne - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
hahah ben eşkiya izliyorum bir kadın olarak adam öldürmesini heyecanla izliyorum @destere de bir erkek olarak anne izleyip mendil falan ağlıyor bu işte bir terslik var ayoll :A :A :A
birbirinizin eksiklerini tamamlıyorsunuz ne ka uyumulusunuz işte mesela @mrt-06 ile @denizz19 ikisi de yılan birbirlerinin aynısı onlardan çift olmaaz:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa zaman atlamış zeynep ile sinan evlenmiş mii :eek: ay şule gerçekten öldümü ya
zaman bayağı atlamışta turnanın boyu bir santimcik atlamamış zamana direnmiş bodur kalmış minnoş kız :)
Bende ilk fragmanı anlamaya çalışıyordum demekki zaman atlanmış. :F

Herhalde kızın nasıl öldüğünü flashback yaparak işleyecekler. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

şulenin öldüğünü kim söylüyor onu anlamadım öyle birşey duymadım ben şulesiz anne olmaz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Herhalde geçen sonunu izleyememiştim ben izlim inşallah onu :D
O son fragman gerçek olmamalı :D

zaman atlamasını falan izledik neyse içimize sindirdik o kısmı :)
arada ne ne olmuş falan büyük bir merak almıştı bizi bu son haftaki bölümde tamda zeynep turnayla karşılaşmışken dedik acaba devamında neler olacak bir baktıkki bu sefer 13 ay öncesine dönmüş hikaye o arada atlattıkları zaman diliminde neler olduğuna dair seyircinin içinde oluşan derin bir merak ve kuşkuyu gidermeye çalışmışlardı :)
dizinin tümünü anlatmayacağımda bir kaç yerde açıkları kapattılar yani geçmişe dönüşler bir bakıma iyi olmuştu? sadece ufak tefek kusurları vardı mesela turnaya niye telefon numarasını değilde adresini vermişti sakar teyze ? ve çatır çatır yolları arşınlayıp geçen bölüm zeynebi diğer evlatlık alacağı kızla yanyana görme başarısını bile gösteren turnanın neden daha önce gelmediğine dair mantıklı bir cevap bulamadık? yinede orayıda fazla kurcalamadan ben asıl soruyu @denizz19 e sorayım:) çünkü kendisi yerli dizilerdeki mantıksız dediğimiz kısmı sıvayarak mantıklı hale dönüştürme ustasıdır :) bkalım burda nasıl sıvayacak :)
merak ettiğim yer şurası :''şimdi turnanın mezar taşında ölüm tarihi 2017 yazıyordu 10 ay öncesini gösterince hala mezar taşındaki ölüm tarihi 2017 idi bu durumda dizi gelecek zamanımı anlatıyordu? yani nasıl 10 ay öncesi 2016 değilde 2017 olmuş oluyor :) daha doğrusu noluyorda oluyor deniz sen bu işleri sıvarsın pardon açıklarsın artık :)

8ede419a9b100ac4a4a538e3f8f30062_640x320.jpg

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
zaman atlamasını falan izledik neyse içimize sindirdik o kısmı :)
arada ne ne olmuş falan büyük bir merak almıştı bizi bu son haftaki bölümde tamda zeynep turnayla karşılaşmışken dedik acaba devamında neler olacak bir baktıkki bu sefer 13 ay öncesine dönmüş hikaye o arada atlattıkları zaman diliminde neler olduğuna dair seyircinin içinde oluşan derin bir merak ve kuşkuyu gidermeye çalışmışlardı :)
dizinin tümünü anlatmayacağımda bir kaç yerde açıkları kapattılar yani geçmişe dönüşler bir bakıma iyi olmuştu? sadece ufak tefek kusurları vardı mesela turnaya niye telefon numarasını değilde adresini vermişti sakar teyze ? ve çatır çatır yolları arşınlayıp geçen bölüm zeynebi diğer evlatlık alacağı kızla yanyana görme başarısını bile gösteren turnanın neden daha önce gelmediğine dair mantıklı bir cevap bulamadık? yinede orayıda fazla kurcalamadan ben asıl soruyu @denizz19 e sorayım:) çünkü kendisi yerli dizilerdeki mantıksız dediğimiz kısmı sıvayarak mantıklı hale dönüştürme ustasıdır :) bkalım burda nasıl sıvayacak :)
merak ettiğim yer şurası :''şimdi turnanın mezar taşında ölüm tarihi 2017 yazıyordu 10 ay öncesini gösterince hala mezar taşındaki ölüm tarihi 2017 idi bu durumda dizi gelecek zamanımı anlatıyordu? yani nasıl 10 ay öncesi 2016 değilde 2017 olmuş oluyor :) daha doğrusu noluyorda oluyor deniz sen bu işleri sıvarsın pardon açıklarsın artık :)

8ede419a9b100ac4a4a538e3f8f30062_640x320.jpg
Ben geçen bölümü yarım yamalak izledim zaten beğenmedim geçmişe dönüşleri çok karmaşıktı. 13 Ay öncesinde Şule nasıl hamile oluyor ve Zeynebi falan nasıl tanıyorlar. Bu bebek zeynebi tanıdıktan Sonra bu kadının karnına girmedi mi nasıl olur :D