Star Anne - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O uyudu. :F

Kadını döve döve bir hal oldu adam kıza da türlü işkence yapıyor, kadın bu kadar şiddete birde adamla evlendi. :T:
Kız çocuğunun 1.bölümden beridir işkencelere mağzeme olmasına rtük nasıl izinv eriyor ayoll çocuk istismarı varmıs sanırım bu dizide gerçi hemen çöktüler sene sonu biter :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Şimdi tekrarına bakıyorum da bu kadar saçma bir diyaloğu nasıl yazmaya başarmışlar. :F

Zeynep; Turna tehlikede olabilir Şule'nin evine gitmeliyim
Arkadaşı; Tuzak olabilir gitme
Zeynep; Şule evin konumunu attı hem Turna okuldaymış. Gitmeliyim.

@denizz19 @xemrexxx @destere @Aserat @vadikızı @Billy Kane @Çiğdem-

Sahnenin öncesini izlememişsin sanırım ablam Şule ile Zeynebin telefon görüşmesi vardı ve o görüşmede Zeynep oraya gelemem cezam var diyor Şulede gelebilirsin Melek okulda birşey olmaz diyor Zeynepte tehlikedemi acaba diyerek o diyaloğu kurdu;)öncesini izlemeyince öyle anlaşılıyor

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sahnenin öncesini izlememişsin sanırım ablam Şule ile Zeynebin telefon görüşmesi vardı ve o görüşmede Zeynep oraya gelemem cezam var diyor Şulede gelebilirsin Melek okulda birşey olmaz diyor Zeynepte tehlikedemi acaba diyerek o diyaloğu kurdu;)öncesini izlemeyince öyle anlaşılıyor
Tamam ablacım ben o sahneden bahsediyorum işte, Zeynep tehlikede mi diyor evine gitmem lazım diyor sonra Zeynep okuldaymış diyor, o zaman eve niye gidiyorsun madem okulda olduğuna inanmış neden tehlikede olduğunu düşünüp eve gidiyor. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Tamam ablacım ben o sahneden bahsediyorum işte, Zeynep tehlikede mi diyor evine gitmem lazım diyor sonra Zeynep okuldaymış diyor, o zaman eve niye gidiyorsun madem okulda olduğuna inanmış neden tehlikede olduğunu düşünüp eve gidiyor. :A

:DOkulda olduğunu biliyor ya o yüzden zaten onun üzerine eve gitmeye karar verdi Şule
arayınca meleğinin tehlikede olduğunu düşündü ama okulda olduğunu öğrenince gitmeye karar verdi Şulenin ne diyeceğini merak ettiği için gitti Zeynep

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
:DOkulda olduğunu biliyor ya o yüzden zaten onun üzerine eve gitmeye karar verdi Şule
arayınca meleğinin tehlikede olduğunu düşündü ama okulda olduğunu öğrenince gitmeye karar verdi Şulenin ne diyeceğini merak ettiği için gitti Zeynep
Yine de saçmaydı. .ss

Ama ablam ben bu bölüm Şule'ye çok üzüldüm ya kadın çabalıyor aslında, yine porsuk suratlı herif her şeyi mahvetti hele o keki parçaladığı evi dağıttığı sahne. O adam normal olsa aslında Şule eminim ki iyi bir anne olurdu. :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yine de saçmaydı. .ss

Ama ablam ben bu bölüm Şule'ye çok üzüldüm ya kadın çabalıyor aslında, yine porsuk suratlı herif her şeyi mahvetti hele o keki parçaladığı evi dağıttığı sahne. O adam normal olsa aslında Şule eminim ki iyi bir anne olurdu. :(
Meleğe yaklaşmama maddesi eklendi davaya ondan. Hiçbir şekilde yaklaşamaz :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Yine de saçmaydı. .ss

Ben son bölümün sonlarını keki parçaladığı evi dağıttı sahneyi izlemeyedim ben ama dediğin gib Şule çabalıyor meleğin mutlu olmasını istiyor ama Cengizin nasıl bir adam olduğunu biliyor değişmesini düşünmemesi lazımdı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Meleğe yaklaşmama maddesi eklendi davaya ondan. Hiçbir şekilde yaklaşamaz :A
Kessss zaten @Aserat konumu kilitlemiş sabah sinirle foruma girdim, sen kimsin de benim konumu kilitliyorsun ya. :A

Ben son bölümün sonlarını keki parçaladığı evi dağıttı sahneyi izlemeyedim ben ama dediğin gib Şule çabalıyor meleğin mutlu olmasını istiyor ama Cengizin nasıl bir adam olduğunu biliyor değişmesini düşünmemesi lazımdı
Haklısın aslında en baştan evlenmesi hataydı, şimdi de boşanmak için uğraşacak. .ss

Peki bir şey sorcam o sürekli gelen uzun boylu adam kim?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kessss zaten @Aserat konumu kilitlemiş sabah sinirle foruma girdim, sen kimsin de benim konumu kilitliyorsun ya. :A

Haklısın aslında en baştan evlenmesi hataydı, şimdi de boşanmak için uğraşacak. .ss

O da pavyonda çalışan Ve Şule ile aşna fişna yapan yaşlı körüğün adamı :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

Sürekli gelen uzun boylu adam mı Gazeteci Ali denmi bahsediyosun acaba (b)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Ben de iyi bir adam sanmıştım o da mı pavyoncu. :F Ama sanki sahiplenici bir tipi var Şule onunla birlikte olsa bence daha iyi olur. :A

He şu adamdan bahsediyosun sen pavyoncu adamın adamı bence o adam Şuleye aşık
olacak gibi duruyor bakalım ne olacak;)

Bu arada atacancığım sana sinirlenmeyi yasaklıyorum :Dgençsiniz eğlenin bu yaşta ne
sinirlenmesi böyle

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
He şu adamdan bahsediyosun sen pavyoncu adamın adamı bence o adam Şuleye aşık
olacak gibi duruyor bakalım ne olacak;)

Bu arada atacancığım sana sinirlenmeyi yasaklıyorum :Dgençsiniz eğlenin bu yaşta ne
sinirlenmesi böyle
Bence çoktan aşık oldu Şule'nin de ona karşı bakışları boş değil. :A

Şaka yaptım orda abla gerçekten sinirlenmedim. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Bence çoktan aşık oldu Şule'nin de ona karşı bakışları boş değil. :A

Şaka yaptım orda abla gerçekten sinirlenmedim. :A

Şaka yaptığını biliyorum ablacım konu açılmasın geçen sinirlendin üzüldün kalbin ağrıdı ondan dedim :Dyani gerçekten sinirlenmeyi yasaklıyorum sana

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061

Haber yanlış çıktıysa yapacağım bir şey yok. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şimdi tekrarına bakıyorum da bu kadar saçma bir diyaloğu nasıl yazmaya başarmışlar. :F

Zeynep; Turna tehlikede olabilir Şule'nin evine gitmeliyim
Arkadaşı; Tuzak olabilir gitme
Zeynep; Şule evin konumunu attı hem Turna okuldaymış. Gitmeliyim.

@denizz19 @xemrexxx @destere @Aserat @vadikızı @Billy Kane @Çiğdem-
son hafta biraz cıvıtmış gibilerdi senaristlerden kaynaklı sıkıntı aynı şey bu hafta bodrum masalındada olmuştu öyle saçsapan konunun bütünlüğünü bozan diyaloğlar sıkıştırılmıştı :) sanırım senaristlerin üretim kapasitesi sınırlı bir haftalık zaman derli toplu bir senaryo yazmak için yetmiyor vatandaşlara :)

bu arada izlediğim yerli dizilere özellikle ayrıntılı yorum yapmıyorum çünkü bizim yerli dizi fanatiği forumcanlar izledikleri dizinin hep övülmesinden hoşlaşıyor? eskiden vadici arkadaşlar için düşünürdüm bunu, sonra farkettimki aslında hepimiz aynıymışız:) beğendiğimiz takip ettiğimiz diziler her hafta övülüp dursun istermişiz :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
son hafta biraz cıvıtmış gibilerdi senaristlerden kaynaklı sıkıntı aynı şey bu hafta bodrum masalındada olmuştu öyle saçsapan konunun bütünlüğünü bozan diyaloğlar sıkıştırılmıştı :) sanırım senaristlerin üretim kapasitesi sınırlı bir haftalık zaman derli toplu bir senaryo yazmak için yetmiyor vatandaşlara :)

bu arada izlediğim yerli dizilere özellikle ayrıntılı yorum yapmıyorum çünkü bizim yerli dizi fanatiği forumcanlar izledikleri dizinin hep övülmesinden hoşlaşıyor? eskiden vadici arkadaşlar için düşünürdüm bunu, sonra farkettimki aslında hepimiz aynıymışız:) beğendiğimiz takip ettiğimiz diziler her hafta övülüp dursun istermişiz :)
Dizi süresi çok uzun haliyle saçma diyaloglar da oluyor doğal karşılamak lazım. :)

Haber yanlış çıktıysa yapacağım bir şey yok. :A
Modların konuları kilitlenmez ayıptır, benim yetkim var ben kilitleyemiyor muyum kendi konumu? :A