FX American Horror Story - Dizi Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
AHS-Hotel

5x6

Bu bölüm harikaydı cidden. :D En son 5.bölümü 25 Kasım'da izlemişim. Biraz özlemiş olduğumdan daha çok beğenmiş olabilirim ama beğendim yani gerçekten güzeldi. :)

Çok sex sahnesi vardı bu bölüm. Dkkatimi çeken ise kadınlardan çok erkekler daha açık geziniyor dizide. :D Çok tuhaf. :D

Lady Gaga son sahnede nasıl öldürdü çocuğu ya. Boğazını kesti böyle. Yazık olduğu çocuga. :( Hem şok oldum hem üzüldüm.
Gerçi o genç cocuğun o yaşlı adam ile olmasına çok şaşırdım sanırım kafa gidik olunca göz möz görmüyor. :)))

Polis adam iyice kafayı yedi. Ama karısı ondan daha da beter hale geldi. :)

Son sahnede bebek çok çirkindi. :D

8.8

@mrt-06 Sen en iyi sezonlarını izlediğin için yavan gelmiş olabilir bu sezon haklısın. :D Ben bu diziye Hotel sezonundan başladım. O yüzden ilk izlediğim için bana iyi geldi bu sezon. :D Ama 2.sezona bakacağım. :)

@destere sen Lady Gaga'yı sevmiyorsun zaten o yüzden bir ara 2.sezona bakalım istersen. Lady Gaga yok çünkü. Hem zaten 13 bölüm öyle senide yormaz? Tür olarakta diğer diziler arasında farklı bir tür. Yani bir düşün derim ben. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
AHS-Hotel

5x6

Bu bölüm harikaydı cidden. :D En son 5.bölümü 25 Kasım'da izlemişim. Biraz özlemiş olduğumdan daha çok beğenmiş olabilirim ama beğendim yani gerçekten güzeldi. :)

Çok sex sahnesi vardı bu bölüm. Dkkatimi çeken ise kadınlardan çok erkekler daha açık geziniyor dizide. :D Çok tuhaf. :D

Lady Gaga son sahnede nasıl öldürdü çocuğu ya. Boğazını kesti böyle. Yazık olduğu çocuga. :( Hem şok oldum hem üzüldüm.
Gerçi o genç cocuğun o yaşlı adam ile olmasına çok şaşırdım sanırım kafa gidik olunca göz möz görmüyor. :)))

8.8

@mrt-06 Sen en iyi sezonlarını izlediğin için yavan gelmiş olabilir bu sezon haklısın. :D Ben bu diziye Hotel sezonundan başladım. O yüzden ilk izlediğim için bana iyi geldi bu sezon. :D Ama 2.sezona bakacağım. :)

@destere sen Lady Gaga'yı sevmiyorsun zaten o yüzden bir ara 2.sezona bakalım istersen. Lady Gaga yok çünkü. Hem zaten 13 bölüm öyle senide yormaz? Tür olarakta diğer diziler arasında farklı bir tür. Yani bir düşün derim ben. :)

listeye aldım bunu :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
AHS-Hotel

5x6

8.8

Aynen diğer sezonlara göre bir tık daha geride bu sezon. :( Ben de dün akşam 3. bölümü izledim aramızda pek bir şey yokmuş yetişmeye çalışıcam. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
AHS-Hotel

5x6

8.8

6.bölümde kalmışım. :( Artık bu diziyi bitirmem lazım. Yeterince ara verdim çünkü. :D Pazartesiden itibaren her gece 1 bölüm izlemeye başlarım. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6.bölümde kalmışım. :( Artık bu diziyi bitirmem lazım. Yeterince ara verdim çünkü. :D Pazartesiden itibaren her gece 1 bölüm izlemeye başlarım. :D
Bu da baya korkunç herhalde, TV2'de fragmanlarını görüyordum baya olaylı dizi. :D

Supernatural da güzel. :bhr: Ama bölüm sayısı fazla olduğu için izleyemem. :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x7

Verdiğim aradan sonra dönüş pek iyi olmadı. Çok karışık bir bölümdü. Kötü demiyorum karışık bir bölümdü. Diziyi çok dikkatli izlemek lazım. :(

Son sahnede kız kendini yola attı. Şok oldum. :D Bizim polis bu bölüm iyice kafayı sıyırdı.

Onun dışında hotelin sahibi 1 adamı ve kadını yıllarca esir tutmuş. Bu bölüm onlar kaçtı. Konteste öğrendik yaşadıklarını filan bakalım nler olacak. Kafam çok karışıyor bu diziyi izlerken. :F

7.0

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Uzun bir aradan sonra tekrar geri döndüm. :F Bu sefer bitireceğim. :A @destere @Forumdash @mrt-06

5x8
Katilin dedektif çıkması filan baya şaşırtıcı üstelik 5 yıl gibi bir süre. Yani nasıl hatırlamaz aklım almıyor. :D
Sally'ni sahneleri çok güzeldi. Gaga bu bölüm pek önde değildi.

7.8

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x9

Bu bölüm güzeldi. :D
Contes bu bölüm 2 kişiden intikam aldı. Ama evlendiği adama yazık oldu, zararsız bir şeydi. :D
Zenci kadının flashback sahneleri iyiydi.

Okulda ki çocukları sonunda gösterdiler. :F Dizide çok eksik kısım var. Parça parça gösteriyorlar. Umarım ucu açık bitmez....

8.2

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x10

Son sahne. :confused:

Cortezi ve sevgilisini vurdu yaşlı kadın ile trans adam. :F Ama ölmezler bence.
Bu dizide ölen bir şekilde geri geliyor. :F

O değilde yaşlı kadın kendisine özel video yapmış, diyo Instangram'da 3 takipçim en azından
bakar diyor. :F Orada koptum. :F

Polis adam ailesini bir arada tutmayı başardı ama Sally'i gözden çıkardı. Aldatılmış kadın her şeyi yapar, yapmalıda zaten. :A Forever Sally ❤ :A

8.5

@Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x11
Çoğu hikayeyi kapattılar ama halen birkaç yeni hikaye ekliyorlar. 12.bölümde nokta atışı bir bölüm bekliyorum.
Cortez sanırım hayalet gibi bir şey oldu artık temelli otele sıkıştı. Yazık oldu aslında. Bu kadın bence tam olarak ne istediğini bilmiyor. Gelişi güzel yaşıyor her şeyi. Böyle bir kadından daha akıllı hamleler beklerdim. :/

Hizmetçi yılların nefretini kustu ama sönük oldu biraz sanki. :F
8.0

Şimdi gelelim konuk oyunculara. :A
Bu bölüm @xemrexxx 'nin kankisi gelmiş diziye. :A
ahs11.7.png

Geçen bölümlerde de @destere 'nin ki konuk olmuştu diziye. :A Bunu gören destere diziye başlıyormuş öyle duyduk. :F @Forumdash :A
maxresdefault.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x12 ( Sezon Finali)

18 Kasımda başladığım 5.sezonu çok şükür bitirdim. :F Haftalık olarak izlesem konuya daha iyi anlardım. Böyle ara vere vere dağınık oldu biraz.

Aslında sezon finalini hem beğendim hemde beğenmedim gibi bir şey oldu. Bazı olaylar dizide çok çabuk geçiyor yada üstü çok çabuk kapatılıyor.
Çoğu karakterin sonu mutlu bitti. Birkaç karakter biraz kim vurduya gitti.

Onun dışında sezonu beğendim ben. Hotel atmosferi güzeldi. Lady Gaga'da ödülü hak etti bence. Rolünü iyi oynamış.

8.0

Sezona genel puanım: 8.0

• Harika
Reactions: mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S06B01

Çok değişik bir bölümdü. Dizi gibi değil de 90larda bizim tvlerde bolcana gördüğümüz "gerçek kesit" tarzındaydı. Bi süre adapte olmaya çaliştim.

Lily Rabe keşke olayı gerçek yaşayan (anlatıcı) değil de olayı oynayan oyuncu (canlandırma) yapan olsaydı keşke. Çünkü kendisini daha çok görürdüm ama anlatıcı olarak bile muhteşem tatli bişey:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

İlk bölüm olarak korku sahneleri biraz gerdi beni ilkkez ama orta bir bölümdü. Sezon sonuna doğru sıkılırım ama yine ite kaka götürürüm.

Konumuz buradaymiş @Harunnn60 @mrt-06 sende sezonu izle laa @sokak sanati :X
8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim ama önce ki açılan konuda 1580'ler diyordu hiç öyle bir sahne görmedim. Beni çekmedi bu hikaye. @Forumdash :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S06B02 izledim

cins cins şeyler gösteriyorlar miğdem bulandı :( çok heycanlı ilerlemiyor. Bugun sadece evin hikayesini izledik.
7/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beklentimin çok gerisinde bir bölün olmuş 2. bölüm. Devam etmem ben bu hikayeye. 5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.sezon 1.bölüm @mrt-06 @Harunnn60 fantastik bir dizi gibi korku gelirim ucubeler aslında supernaturalın ilk 2 sezonunu andırıyor :A :A :A @Forumdash
@Harunnn60 sende izliyormuşsun diziyi bence 2.sezondan sende başla :A

spoi yorumum :A
aaa vlla değişik bir dizi ama cinsellik çok fazla sürekli şey yapma derdindeler ve başlarına hep o sıralar birşeyler geliyor dikkat ettim :A
bir adamın kolunu yedi bir canavar son sahnede onun kız arkdsı gördü canavarı :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.sezon 1.bölüm @mrt-06 @Harunnn60 fantastik bir dizi gibi korku gelirim ucubeler aslında supernaturalın ilk 2 sezonunu andırıyor :A :A :A @Forumdash
@Harunnn60 sende izliyormuşsun diziyi bence 2.sezondan sende başla :A

spoi yorumum :A
aaa vlla değişik bir dizi ama cinsellik çok fazla sürekli şey yapma derdindeler ve başlarına hep o sıralar birşeyler geliyor dikkat ettim :A
bir adamın kolunu yedi bir canavar son sahnede onun kız arkdsı gördü canavarı :A
Beğendiysen senle beraber 2.sezonu izlerim. :A
The mist ne oldu:bağır: