American Horror Story 6.Sezon Onayını Aldı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
American Horror Story 6.Sezon Onayını Aldı!

american-horror-story-hotel.jpg

FX'in başarılı korku dizisi American Horror Story'den sevindirici haber geldi. Kanalın en çok izlenen dizisi olan American Horror Story için 6.sezon onayını verdi.

Ünlü sanatçı Lady Gaga'nın bu sezon başrolünde olduğu American Horror Story'nin 5. sezonu yeni bölümleri ile devam ediyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bana diziden hediye geldiği için bu 5.sezonu izleyeceğim zaten hep farklı hikayelerden oluşuyormuş her sezon. :D Birde Lady Gaga'nın olması ilgimi çekti cidden nasıl ikna oldu diziye hala şaşırıyorum. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
bu dizi dediğin gibi her sezon farklı hikaye oluyor..dizinin sezon onayını alması beklenilir bir durum çünkü dizinin belilrli kitlesi bulunuyor...fırsat bulursam bir ara bende izlemeyi düşünüyorum.ama şu an için zor

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@destere 5.sezonu izleyelim diyorum ne dersin? :J Her sezon farklı hikaye çünkü. O yüzden baştan başlamaya gerek yok. 5.sezonun konusu Hotel. :) Ne dersin? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahah ayy @Harunnn60 a diyeceğine sen kendin neden güzl bir ehdiye göndemriyorsun bana :F:F:F
bana bir sanatçıdan hediye gelsin onu sana ulaştırmadan uyku uyuyamam uyku haram olur bana burdan araç bulamazsam yayan tem karayoluna girer o hediyeyi sana kendi ellerimle getiririm :)
ben @Harunnn60 muyumki hediyenin üstüne yatayım :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
bana bir sanatçıdan hediye gelsin onu sana ulaştırmadan uyku uyuyamam uyku haram olur bana burdan araç bulamazsam yayan tem karayoluna girer o hediyeyi sana kendi ellerimle getiririm :)
ben @Harunnn60 muyumki hediyenin üstüne yatayım :)
Bir gün gerçekten hediye göndereceğim destere o zaman beni feci kıskanacaksın. :A
@Çiğdem- :bhr:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Çiğdem- üniversiteyi kazanırsam sana hediye alcam kız :)

Bana hatırlat ama.Sana kargoyla ulaştırcam :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir gün gerçekten hediye göndereceğim destere o zaman beni feci kıskanacaksın. :A
@Çiğdem- :bhr:
@Çiğdem- üniversiteyi kazanırsam sana hediye alcam kız :)

Bana hatırlat ama.Sana kargoyla ulaştırcam :Z
nerde o günler sabunu beklete beklete çürütün :) hazır göndereceğin şeye el koydun hiç kızı boşa ümitlendirme :)
ben kendimi paket yapıp kargoya vereceğim @Çiğdem- sevinsin :) benden iyi hediyemi bulacak :))
aaa sen ona kulak asma @Harunnn60 ben seni bliyorum cnm ;););)

tşşk derim @cookies üni kazanman artık benim içinde önemli oldu :F:F:F

ayy @destere kendini yolla kargoyla vlla direk çöpe atarım seni açmadan :F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bana diziden hediye geldiği için bu 5.sezonu izleyeceğim zaten hep farklı hikayelerden oluşuyormuş her sezon. :D Birde Lady Gaga'nın olması ilgimi çekti cidden nasıl ikna oldu diziye hala şaşırıyorum. :D

Diziyi izledikten sonra cevabını alırsın o yüzden sadede geliyorum, bu dizide hangi ünlü sanatcı rol olabilir diye oylama yapılsa Gaga dışında büyük yüzdelik alan çıkmaz bence. :)