AMC'den Yeni Dizi: "Preacher"

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
AMC'den Yeni Dizi: "Preacher"

static1.squarespace-150x150.jpg

AMC’nin 2014 yılından beri bekleyen dizisi ''Preacher'' sonunda başlıyor. Preacher'ın başrol oyuncusu ise birçok filmde tanıdığımız ünlü oyuncu Dominic Cooper oldu.

Çizgi romandan uyarlanan dizinin konusu ise;

Hikaye Teksas’lı sıkı bir rahip olan Jesse Custer’ı merkezine alıyor. Tanrı cenneti terketmiştir. Cennette kaos sırasında, bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden en az tanrı kadar güçlü bir varlık doğar ve yeryüzüne kaçar. Jesse Custer'ın içine giren bu güç onun ve karşılaştığı her şeyin yaşamını tamamen değiştirir. Jesse, Tanrıyı bulup ona sebep olduğu kaos için hesap sormak üzere yola düşer.

AMC dizi için şimdiden bir afişte yayınladı.

Dizinin yayın tarihi belli oldu. Dizi Mayıs 2016'da yayın hayatına başlayacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuyu okuyup anlayana kadar beynim yandı :F

Bu nasıl afiş la, kiliseyi ters koymuşlar bu mudur? :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şimdi ekledim belli olmuş. Need For Speed, Dracula , Kaptan Amerika gibi filmlerde oynamış. :D

Konusu çok güzel ama. Hem ayrıca AMC'nin dizileri kasvetli olmuyor pek fazla.:D

Bu konudan aksiyon çıksa komedi, mantıklı bir şeyler çıksa kasvetli olur.:F Konu tırt bence.:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Amc iyi yapımlar yapmıştır bu dizininde yapım olarak konuşulacağını düşünüyorum bekleyip bakacağız artık

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski seni unutmuşuz. Senin ilgini çekebilir böyle şeyler. :D

Fantastik diziler hiç ilgimi çekmiyor, filmler belki istisna o da Harry Potter, LOTR gibi realist fantezi yapımları, ki onları beğenmemek elde değil zaten. :) Keşke Harry Potter'ın devamı çıksa, ya da Simillarion çekilse. :)

Diziye gelirsek, Supernatural ve türevlerinden nefret eden biri olarak, büyük ihtimalle bu diziyi de izleyemem. Zaten çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fantastik diziler hiç ilgimi çekmiyor, filmler belki istisna o da Harry Potter, LOTR gibi realist fantezi yapımları, ki onları beğenmemek elde değil zaten. :) Keşke Harry Potter'ın devamı çıksa, ya da Simillarion çekilse. :)

Diziye gelirsek, Supernatural ve türevlerinden nefret eden biri olarak, büyük ihtimalle bu diziyi de izleyemem. Zaten çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. :)
Senin şu dizileri bir anda kestirip atman huyunu seviyorum. :F

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Hiç benlik bir dizi gibi değil... :( şu sıralar the 100 a takmış durumdayım öneririm

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Zaten Harry Potter'ın hikayesinde 70 yıl öncesini anlatan bir film çekilecek, 2016 kasımdı sanırsam. :)