Netflix Altered Carbon 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam be yarın ilk bölümünü izlerim senin dediğin dizinin tabi unutmazsam :A :A

verilen sözleri asla unutmam:) bu mesajın takipçisi olacağım @Çiğdem- de şahit olsun :)

Bu nasıl bir soru:eek: Duymamiş olalım:T: @Çiğdem- @destere

Çarşambaya hazır ol :A Biz ilk sezonu bitirdik bile. 2.sezon kısa :A

@Çiğdem- için dedim ben onu aslında sonuçta Çukur izleyen birisi :A :A
Ben şahidim eskici yarın 1.bölüm yorumuyla gelecek :A

Onun yorumuna göre fikir sahibi oluruz hem , bir kurban seçmiş olduk :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa bu dizinin konusunda dediğin için olabilirmi ayoll :A :A :A
Yani benim izleyeceğim dizi bu değil sen bunu izleyeceğimi mi sanıyorsun yani onu soruyorum diğer İspanyol dizisini izleyeceğim ilk onun için söz vermiştim çünkü @destere ye :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani benim izleyeceğim dizi bu değil sen bunu izleyeceğimi mi sanıyorsun yani onu soruyorum diğer İspanyol dizisini izleyeceğim ilk onun için söz vermiştim çünkü @destere ye :A :A
Burada konusunca öyle sandım evet :F Ama soygun dizisine bakman daha iyi olur 1.sezonu bitirdik ve @Forumdash @destere benim onayımdan geçti dizi :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Umarım @destere de öyle sanmamıştır sonra laf yapmasın bana :F yarın papel dizisinin ilk bölümünü izlerim bakalım nasılmış :A :A
Ben yanlış anlamam ile meşhurum ama bu dizinin konusunda diyorsunki yarın 1.bölüme bakacam :A @destere Falcımı başka dizi oldunu nerden bilsin :A Oda öyle anladıysa buna bakacan sözün söz :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben yanlış anlamam ile meşhurum ama bu dizinin konusunda diyorsunki yarın 1.bölüme bakacam :A @destere Falcımı başka dizi oldunu nerden bilsin :A Oda öyle anladıysa buna bakacan sözün söz :A :A :A
O öyle anlamamıştır ya çünkü biliyor ilk o dizi için izleyecem dediğimi ve bu konuda açıldı dizi izleme muhabbeti o yüzden burda söyledim bugün de o dizi için söz verdim :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O öyle anlamamıştır ya çünkü biliyor ilk o dizi için izleyecem dediğimi ve bu konuda açıldı dizi izleme muhabbeti o yüzden burda söyledim bugün de o dizi için söz verdim :A :A
Onu izle zaten evet :A İspanyol dizi ilk defa izledim ama soygun konusu bence herkesin ilgisini çeker her bölüme nerdeyse yaymışlar konuyu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hogatha yanlış anlamış bu sefer :)
ben la casa de papel dizisine başla demiştim, bu diziden bahsetmedim :)