'Altınsoylar' Ekrana Dönüyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Altınsoylar' Ekrana Dönüyor!

Cwgx2XZXgAAltvV-1024x585.jpg

Kanal D'nin geçtiğimiz yıl 3. bölümüyle yayından kaldırdığı dizisi Altınsoylar ekrana dönüyor.

Başrollerini Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Begüm Akkaya, Burak Sevinç, Bora Koçak ve Sami Aksu'nun paylaştığı yapım, 5 Temmuz Çarşamba akşamı bir kez daha ilk bölümüyle ekrana gelecek ve bir değişiklik olmadığı takdirde tekrarlardan sonra stokta kalan son 3 bölümüyle ekranda olacak.

Altınsoylar, ilk bölümüyle 5 Temmuz Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Gün geçmiyor ki Kanal D'den yeni bir skandal daha görülmesin. Resmen gün doldurmak için 3. bölümde kaldırdığı diziye kaldı. :F

Ama bir yandan da sevinmedim değil, en azından başka bir sürpriz daha olmazsa kalan bölümleri izleyebileceğiz. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Pardon :F Geçen yıl kaldırılan dizinin elde kalan bölümlerini yayınlıyorlar bu neyin kafası :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'min bir bildiği vardır diye düşünüyorum. :Z :A

O değil de dizi tutarsa Kanal D ekibi toplayıp yeni bölümü çektirir. :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
***? :A
Biten diziyi yeni diziymiş gibi sunmak çok manidar bi düşünce. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal D'min bir bildiği vardır diye düşünüyorum. :Z :A

O değil de dizi tutarsa Kanal D ekibi toplayıp yeni bölümü çektirir. :F
fatihte biten bir diziydi elinde Sihirli annem olsa ona sığınacak rtürk izin vermiyor diziye atılan iftiradan
Ben olsam şöyle bir değişiklik kimsesiz çocukla perisi artık çilek olur oda ekip kurar betüşün kızı edada kötüleri ayıklasınlar kimsesiz çocuklar peri yurdundan cadıya operasyon yapılabilir orman cadısı vardı ona

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,163
Puanı
410
Beş Kardeş ve X Factor'u yaza atıp sonucu gördükten sonra hâlâ akıllanmamışlar demek.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Zamanında Ben Bilmem Eşim Bilir`i kalite için sadece hafta sonu yayınlayan Kanal D ne hale gelmiş.Star yerini tamamen aldı:(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ha gayret Kanal D biraz daha zorlarsa sıra Evlat Kokusu'nda :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gün geçmiyor ki Kanal D'den yeni bir skandal daha görülmesin. Resmen gün doldurmak için 3. bölümde kaldırdığı diziye kaldı. :F

Ama bir yandan da sevinmedim değil, en azından başka bir sürpriz daha olmazsa kalan bölümleri izleyebileceğiz. :)
Ha gayret Kanal D biraz daha zorlarsa sıra Evlat Kokusu'nda :A
Zamanında Ben Bilmem Eşim Bilir`i kalite için sadece hafta sonu yayınlayan Kanal D ne hale gelmiş.Star yerini tamamen aldı:(
Kanal d nin eskiden bir kalitesi bir yönetim aklı vardı
Kanal D'ye kayyum atansın!
Beş Kardeş ve X Factor'u yaza atıp sonucu gördükten sonra hâlâ akıllanmamışlar demek.
Pardon :F Geçen yıl kaldırılan dizinin elde kalan bölümlerini yayınlıyorlar bu neyin kafası :A :A
Bence çok iyi gidecek Kanal D hemen ekibi toplamaya çalışacak devam etmesi için. :A
Kanal D diziyi yayınlamaktan vazgeçti, dizi yayın akışından ve diziler bölümünden kaldırıldı. :D

Gülbe Şeker

Banlı
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Reklamlarda gördüm sasirmistim aynı şeyi beş kardeslerede yapmisti sonra saçma bir şekilde dizi bitmişti
Neden zamanında yayından kaldırdigi diziyi yeniden yayınlamaya gerek duydu bir anlam veremiyorum

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061