Alper Saldıran 'Aşk ve Gurur' Kadrosunda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

1df1a0c6-0d74-47e0-860d-0f30c22123b0.jpg

ATV'nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi Aşk ve Gurur'a yeni oyuncu!

Başrollerini Mert Fırat ve Damla Sönmez'in paylaştığı, yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Taner Akvardar'ın üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce 'Melekler Korusun', 'Yerden Yüksek', 'Beni Böyle Sev', 'Kalbim Ege'de Kaldı' ve son olarak 'Seni Seven Ölsün' filminde rol alan Alper Saldıran dahil oldu. Sevilen oyuncu, dizide Murat isimli bir karaktere hayat verecek.

Jane Austen'ın aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan Aşk ve Gurur, yakında ATV'de başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aserat yeni bir haber konusu açtı

1df1a0c6-0d74-47e0-860d-0f30c22123b0.jpg

ATV'nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi Aşk ve Gurur'a yeni oyuncu!

Başrollerini Mert Fırat ve Damla Sönmez'in paylaştığı, yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Taner Akvardar'ın üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce 'Melekler Korusun', 'Yerden Yüksek', 'Beni Böyle Sev', 'Kalbim Ege'de Kaldı' ve son olarak 'Seni Seven Ölsün' filminde rol alan Alper Saldıran dahil oldu. Sevilen oyuncu, dizide Murat isimli bir karaktere hayat verecek.

Aşk ve Gurur, yakında ATV'de başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Harika bu diziyi merakla bekliyorum ve içimden bir ses Ocak ayında başlayacağı ve atv ile Limon Film faktörlerinden dolayı Kara Ekmek vari bir dizi olacağını söylüyor. :Z