''Almila İle Forum Show'' 1. Hafta

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
528224_180243168794232_1968286867_n.jpg

Müzik çalar Almila stüdyoya gelir. Seyirciler alkışlar
Almila : Sevgili konuklarım , ekran başındaki seyircilerim hepinize merhaba ! Geçen hafta yayınlanması beklenen ancak bazı teknik hatalar nedeniyle 1 hafta ertelenen programımız ile nihayet karşınızdayız ! Bugün birbirinden güzel , başarılı 4 tane üye ile birlikte eğlenceli vakit geçireceğimi umuyorum. Sizi daha fazla bekletmeden konuklarımı teker teker stüdyoya davet ediyorum.
İlk olarak yazdığı senaryolarla Favoriforumum ailesinin kalbinde taht kuran , benimde çok sevdiğim , yeni olmasa da kısa bir süre önce editör olan ve bu görevini başarıyla yerine getiren üyelerimizde Dizi Kolik !
(Stüdyoda alkış sesleri yükselir. Dizi Kolik gelir. Almila ve Dizi kolik sarılırlar )
Almila : Canım benim hoş geldin
Dizi Kolik : Hoşbulduk. (yerine oturur)
Almila : Evet şimdi sırada bir diğer konuğumuz var. Forumun en başarılı editörlerinden , yaptığı bir hata yüzünden editörlüğe düşürülen , forumda her zaman çizgisibi koruyan , uzaktan fazla resmi görünsede aslında çok sıcakkanlı ve samimi olan bir üye o. Evet sözü fazla uzatmıyorum alkışlarla Fks14 geliyor !
(Herkez alkışlar. Fks14 gelir. Almila ile el sıkışırlar)
Almila : Hoş geldin. Seni burada görmek çok güzel.
Fks14 : Hoş bulduk. Çok teşekküre ederim
Almila : Şimdi sırada beklide en çok beklenen konuklarımız var. İkisini birlikte çağırmayı düşünüyorum. Sizinde bildiğiniz gibi birbirlerini çok seviyorlar.
Dizi kolik : Bilmez miyiz
Almila : Onların hakkında fazla söz söylemeye gerek yok ! Forumun vazgeçilmez 2 üyesi Takas ve xemrexxx geliyor !
(Stüdyodaki herkez kalkar. Kurtlar Vadisi fanları Takas diye bağırırken , Muhteşem Yüzyıl fanları emre diye bağır. xEmrexxx ve Takas gelir. Almila ikisiylede el sıkışır. )
Almila : Hoş geldiniz.
Takas : Hoş bulduk Almila.
xemrexxx : Hoş bulduk
Almila : Evet , sevgili seyircilerimiz saygıdeğer konuklarım , herkez hazırsa bende yerime oturuyorum ve programa başlıyorum. İlk olarak sevgili konuklarıma forum ile ilgili bazı sorular sormak istiyorum. Takas ile başlayalım.
Takas : Tabi seni dinliyorum
Almila : Foruma neden üye oldun ?

Takas : Reytingleri takip ediyordum misafir olarak sonra bende yorum yapmak tartışmalara katılmak ve vadiyi savunmak istedim ve üye oldum.
Almila : Peki. Herşeyin başı Vadi yani ? Eğer forumun admini sen olsaydın ilk olarak hangi değişikliği yapardın ?
Takas : Evet. bazı gereksiz gördüğüm kişileri banlardım ceza sistemini kaldırırdım yönetimi değiştirirdim yanıma 5 tane admin alırdım.
Almila : Peki forumda yorumlarıyla seni en çok eğlendiren üye kim ? Birde forumda yaşadığın , unutamadığın bir olay varmı ?
Takas : açık ara hızlı gonzales yorumlarını zevkle okurum ve çoğunda gülerim bazen kahkaha attığım bile oluyo çok süper bi insan. Birçok olay oldu ama AlemTo ile yaptığımız 1-2 şeyi unutamam
Almila : Peki teşekkür ediyorum. Ve merak ettiğim son bir soru var. Forumun adından memnun musun değiştirmek ister miydin yani ?
Takas : Yok gayet memnunum
Almila : Takas’a forum ile ilgili sorularımız bu kadar , tabi daha soracağımız çok soru var. Ama öncelikle diğer konuklarımada sorualr sormam gerek.
(Almila Fks14’e bakar ) Hazır mısın Fks14 ?
Fks 14 : Hazırım.
Almila : Öncelikle tekrar hoş geldin. Peki sen foruma neden üye oldun ?
Fks14 :
Öncelikle merhaba Hilal, beni programın ilk bölümüne davet ettiğin için teşekkür ediyorum. Umarım hayırlı olurum programın için. Seni çok severim bilirsin zaten, seni de kendi programıma beklerim. Soruna gelince ; Ben foruma Şubat 2011'de üye oldum. Aslında daha önce geziniyordum bu forumda, yani reytingleri ve dizi haberlerini takip ediyordum. Daha sonra kendime "ben neden bu foruma üye olmuyorum" diye sordum, ve ardından üye olmaya karar verdim. Ve forumda konular paylaşmaya başladım ve çok zevkli geldi bana. Daha sonra üyeler de konularıma mesaj atmaya başladılar ve özel konular açmaya başladım derkeeen bugünlere geldik
Almila : Ne güzel Peki admin sen olsaydın ne gibi değişiklikler yapardın ?
Fks14 : Forumun admini ben olsaydım radikal değişiklikler alırdım. Ben her zaman dürüst olmayı başarmışımdır hayatımda, hep açık konuşurum ve insanlar hakkında ne düşünüyorsam da söylerim. Öncelikle yönetici kadrosunu bir gözden geçirirdim, daha üst rütbede yer alması gereken kişileri düşünürdüm. Ve editör rütbesini genişletiririm. Daha sonra forum için eğlenceli etkinlikler yapardım ve forumu canlı tutmaya her zaman özen gösterirdim.
Almila : Anladım . Forumda seni en çok eğlendiren , güldüren üye kim ?
Fks14 : Bildiğin desteremiz vardı, maalesef gitti. Neden geri gelmiyor hala anlamış değilim. destere bu forumda olması gereken üyelerden bence. En çok o güldürüyordu beni. Şu an forumda bulunan üyeler arasında ise hızlı_gonzales'ın bazı yorumları beni gülümsettirmeyi başarıyor, yani içten konuşmaları ve samimi yorumları bana sıcak geliyor.
Almila : Haklısın. Hepimiz destereyi çok özlüyoruz. Umarım biran önce gelir. Sen forumun ismini değiştirmek ister miydin ?
Fks14 : Güzel soru, bunu hiç düşünmemiştim.. Ama bence şu an ki adı gayet iyi, yani bizlerin "favori" forumumuz bu

Almila : Peki anladım. Seninle konuştuğumuzda rütbenin haksız yere alındığını söylemiştin. Açıkcası aranızda ne geçti bilmiyorum ama bende senin rütbenin alındığını görünce çok şaşırmıştım. Bu konuda bir şeyler söylemek ister misin ?
Fks14 : Evet. rütbemin haksız yere alınması, tabii "haksız" kelimesi tamamen benim şahsi görüşüm. Bunun genellemesini yapamayız tabii. Kimine göre haklı, kimine göre haksız. Ama forumda yapılan yorumların büyük ölçüde ise benim alınmamın haksız olduğu yönünde. Tabii her insan hata yapabilir, şu an yönetici kadrosunda bulunan tüm kişiler ben dahil hata yapmışızdır. Hatasız insan olmaz zaten. Önemlisi olan hatalarımızı farkına varıp, bir daha tekrar etmemeye özen göstermemiz. Umarım gelecek aylarda tekrardan aynı rütbemde olurum, ama şu an ki rütbemi de seviyorum açıkcası.
(Alkış sesleri yükselir)
Almila : Peki verdiğin cevaplar için sanada çok teşekkür ediyorum. Daha sorularım olacak sana ama ilerleyen daikalarda.
Fks14 : Tabi. Ben teşekkür ederim.
Almila : Evet geçen gün Dizi Kolik ve xEmrexxx ile buluştuk boğazda bir yemek yedik. Ve burada Takas ve Fks14’e sorduğum sorualrı onarla orada sordum. Buyrun izliyoruz.

&&&&
(Almila , xemrexxx ve Dizi Kolik kahvaltı yapıyordur )
Almila : İlk olarak seninle başlamak istiyorum Dizi kolik .
Foruma neden üye oldun ?
Eğer forumun admini sen olsaydın ilk olarak hangi değişikliği yapardın ? Forumda seni en çok eğlendiren , güldüren üye kim ? Forumda yaşadığın ve en unutamadığın olay nedir ? Foruma bir isim vermek isteseydin bu ne olurdu ?

Dizi kolik : Öncelikle tüm FavoriForumum ailesine Merhaba,
Sorulara geçmeden önce FavoriForumum.net'te geçirdiğim iyi kötü, mutlu mutsuz tüm zamanlardan ötürü hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Bu Hilal'in showuyla beni daha da iyi anlarsınız ve tanırsınız umarım. Daha önce sorgu odasıyla tanınmıştım ama foruma verdiğim ara nedeniyle hatırlamayanlar ve aramıza yeni katılan üyelerimiz oldu. O yüzden Hilal'in yeni show porgramıyla beni tanıyıp anlarsınız umarım. Hepinize sevgiler.

- FavoriForumum'a aslında reytingler bakmak için giriyordum. Haksız yapılan yorumları görmüştüm pek çok dizi ile ilgili. O zamanlar acayip Show TV fanıydım. Show TV'de acayip bir şekilde aşağılandığı için FavoriForumum'a üye oldum. Alışmam uzun zamanımı aldı açıkçası ama şimdi çok mutluyum.

- Aslında FavoriForumum admini @ozan adminimiz gerçekten forumun iyiliği için gerçekten çok çaba veren birisi. Admin olsam onun kadar iyi bir admin olamazdım. OzaN admin her zaman FavoriForumum'un iyi yerlere gelmesi için uğraşıyor. Evet belli zamanlarda gerçekten stratejik hatalar izledi admin olarak ama her insan hata yapabilir diye düşünüyorum.

-Aslında pek yok diyebilirim ama Fks14 ciddi yorumlarınıın altından beni güldürmeyi başarabiliyor. Özellikle caaanıım beyazsoy'a o sorduğu sorularla kendimden geçiyordum.

-Aslında çok çok önemli değil, ben o zamanları unutarak foruma döndüm ama güvendiğim birisi beni arkamdan vurmuştu. O anı unutamıyorum. Bende çok büyük tepkiler verdim, bu yüzdende pişmanım aslında ama artık o günler geride kaldı. Bu anı paylaşmam bu eğlenceli showda ama artık okişiyle bir problemim yok. Gayet iyi anlaşıyoruz.

-FavoriForumum gayet iyi ama ".net" olarak devam etmesini doğru bulmuyorum. "Net" sık kullanılan bir şey olmadığı için "com" seçerdim.

Almila : Peki. Cevapların için teşekkürler Dizi Kolik.
Dizi Kolik : Ben teşekkür ederim.
Almila : xEmrexxx peki sen ?
Foruma neden üye oldun ? Eğer forumun admini sen olsaydın ilk olarak hangi değişikliği yapardın ? Forumda seni en çok eğlendiren , güldüren üye kim ? Forumda yaşadığın ve en unutamadığın olay nedir
? Foruma bir isim vermek isteseydin bu ne olurdu ?
xemrexxx :
Reytingleri takip ediyordum. Komik bulduğum yorumlar falan da vardı daha önce üye olduğum forum taşınınca üye oldum
- Admin olsam 3-4 ay önceki ceza sistemine denerdim yanlız gene açık şekilde kışkırtan kişi ''la'' bile dese ceza alırdı
- Destere şoparıydı gitti. Beyazsoy un konularıydı gitti şu an orçun_22 ye tamayız
- Desterenin ali lukunkuya aşık olmasını itiraf etmesi
- Bence ismi iyi sadece sondaki ''um'' u atardım belki.

(Herkez alkışlar)
Almila : Evet böyle bir kahvaltıydı işte. Şimdi sırada Favoriforumum üyelerinin sizin hakkınızdaki görüşleri var ;

Bir üyemiz diyor ki ;

Fks14: Forumda en sevdiğim üyelerden biri kesinlikle çok seviyeli yorumları var. En kısa zamanda tekrar yönetime girmeli.

Dizi Kolik : Fazla sohbet etmedim bilemiyorum ama iyi biri olduğunu biliyorum.

Takas Forumu takip etmemi sağlayan şey büyük ölçüde beyazsoy'la onun Perşembe'leri onlarca sayfalık tartışmaları olmuştu. O da sevdiğim üyeler arasında herkes aşırı Vadi'ci diyor ama bence çok da değil.

xemrexxx Smile kullanmayınca tuhaf geliyor yazdığı mesajlar özellikle "
" kullanmadan. My bölümünü tek başına ayakta tutuyor maşaAllah.

Bir başka üyemiz :

Fks14 / Seviğim üyelerden biridir. Süper Mod için ideal. Eskiden daha özgün yorumlar yapıyordu ama nedense daha sonra yorumları değişti.

Dizi Kolik / İyi bir üye. İyi bir senarist. Haberleri iyi oluyor. Bi ara kavga ettik ama daha sonra buzlar eridi.

Takas / Sadece kendi söylediklerinin doğru olduğunu sanar. Nedenini bilmiyorum, Vadiye çok bağlı. Sürekli kavga ederiz.

xemrexxx/ Forumda en sevdiğim üyelerden biri. Destere ile birlikte muhteşem ikilidirler. Çok gülerim yorumlarına.

Bir başka üyemiz :

Fks14 : Smiley kullanmaya yeni başlamış birisi. Soğuk kalıyor nedense hep. Bunun dışında mod olmayı hakediyor.
Dizi kolik : Fox için Haluk neyse show tv içinde dizi kolik öyle.
Takas : Vadiyle gerçeği ayırt edemiyor gibi görünsede gerçekte öyle olmadığına eminim.
xemrexxx : sosyal hayatı olmayan işi gücü sanal olan birisi.

Bir başka üyemiz :

FKS 14 çok iyi bir insan forumda iyi ki var muhabbet ederken çok büyük keyif alıyorum.
Takas ise çok tutkulu bir fanatik Kurtlar Vadisinden ne zaman vazgeçecek çok merak ediyorum.
Emre'yi ise komik buluyorum yorumları çok iyi.
Dizikolik foruma artık az giriyor sanki, onu çok göremiyorum biraz daha fazla foruma girsin.

(Herkez Alkışlar )

Almila : İste üyelerimizin sizin hakkınızdaki görüşleri böyle ben sizlere bazı sorular daha sormak istiyorum. İlk olarak Dizi kolik
Forumda birçok başarılı senaryo yazıyorsun. Peki nasıl ve neden başladın senaryo yazmaya ?
Dizi kolik : Senaryo yazmaya aslında orta okulda başladım. Performans ödevi olarak 60 70 sayfalık bir roman yazacaktık. O günden itibaren ilgi duymaya başladım. Dizileride çok sevdiğim ve izlediğim için diyaloglarda da kendimi geliştirdim. Çok fazla kitap okumam ama okuduğum kitaplarında sayesinde belki daha iyi yazıyor olabilirim.
Almila : Peki birde , Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’a karşı özel bir hayranlığın var . Peki bunun nedeni ney ?
Dizi Kolik : Hazal Kaya'yı aslında ben "Aşk-ı Memnu" ile tanıdım. Oradaki karakteri nedeniyle pek fazla ilgi duymuyordum ona. Ama "Adını Feriha Koydum" dizisinde beni çok etkiledi. "Feriha" karakteri sayesinde ben Hazal Kaya'nın özel hayatınıda takip etmeye başladım. Yeni projelerini de... Sırf o değil Vahide Gördüm, Ceyda Ateş ve pek çok oyuncu için bu durum böyle. Çağatay Ulusoy'u ise Beyaz Show'da görmüştüm ilk kez. Oradan sonra takip etmeye başladım. Sonra Adını Feriha Koydum'un başlamasıyla ilgim daha da arttı. Bakışlarını, mimiklerini bu diziyle gördüm. Çok tatlı gerçekten. Bebiş yüzlüm benim. Ve özel hayatını da bu dizi sayesinde daha yakından takip ettim. Magazinlerin gözde çocuğu olduğu için sık sık haberlerini duyabiliyordum
Almila : Anladım canım. Biraz özel olacak ama hayatında biri varmı ?
Dizi kolik : Uzun zamandan beri yok. Olmaması daha iyi benim açımdan açıkçası. Önümüzde ciddi bir sınav var çünkü.
Almila : Haklısın. Peki sesini hiç beğenmediğin doğru mu ?
Dizi kolik : Evet hiç beğenmem sesimi.
Almila : Evet bu kadar. ( Herkez alkışlar ) Cevapların için sana çok teşekkür ediyorum. Ve xemrexxx’e geçiyorum
Dizi kolik : Ben teşekkür ederim.
xemrexxx : Seni dinliyorum ?
Almila :
Herkezin bildiği gibi koyu bir Muhteşem Yüzyıl ve Beren Saat fanısın. Peki neden Muhteşem Yüzyıl ve Beren saat ? Bunu biraz detaylı olarak açıklar mısın ?
xemrexxx : Muhteşem Yüzyıla değil kaliteli olan tüm dönem dizilerinin fanıyım ama muhteşem yüzyıl en üst düzeyde. Geçtiği döneme ilgi duyuyorum borgias-tudors vb.izledim aynı dönemde geçen en terbiyelisi bizimki beren saat konusuna gelince daha önce dediğim gibi ilk 5 bayan oyuncu arasında saymam ama en başarılı kadın oyunccu başarısını takdir ediyorum.
Almila : Anladım. Peki Senin de birçok senaryon var sadece bir tanesini yazıp diğerlerini bitirmek zorunda kalsan hangi senaryonu yazmaya devam ederdin ?
xemrexxx : aşk-ı muhteşem devam ettirirdim .fanı çok yöneticilerin çoğu okuyor ama yorum yapamıyor
Almila : Takas’ın Kurtlar Vadisine olan aşırı bağımlılığı hakkında ne düşünüyorsun ?
xemrexxx : çok bağımlı olması kötü bitince boşluğa düşecektir
Almila :
Son olarak pek fazla kimsenin bilmediği bi anını anlatabilir misin?
xemrexxx : İlkokul 3.sınıftaydım o zamanlar karneler 2.dönem geri getiriliyordu. beni sinir eden bir çocuk vardı 4.sınıfta maç yapmıştık anlaşamadık.onun karnesini aldım gizliden bahçeye yapılan merdivenin çimento kısmına attım karne gitti çocuk ceza aldı 2.dönem
Almila : Peki teşekkür ederim. Madem takas’dan bahsettik birazda ona sorular soralım
Takas : Tabi ?
Almila :
Herkezin bildiği gibi koyu bir kurtlar vadisi fanısın. Bazı insanlar aşırı fanlığını sevsede bazıları bu yönünden pek hoşlanmıyor. Peki neden Kurtlar vadisi genel olarak anlatır mısın ?
Takas : beni bu yüzden sevmeyenlerle işim olmaz zaten Allah a şükür sevenim çok kardeşlerim yanımda her zaman.Kurtlar vadisi neden diyebileceğin son dizidir.Kırmadığı rekor başarmadığı ilk kalmayan tüm türkiye nin hastası olduğu yayınlandığı saatlerde sokakları boşaltan 10 yıldır izlediğim hastası olduğum harika üstü bir dizi tartışmasız türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük dizisi ve rakipsiz efsane.Bunu daha fazla anlatmaya gerek yok heralde ilkokula gidiyodum kurtlar vadisi üniversiteye gidiyorum kurtlar vadisi evlensem çocuğumla da izlemek isterim inşallah
Almila : İnsallah. İstanbuldan Malatyaya Üniversite okumak için geldin. Peki şimdiki hayatından emmnun musun ? Yoksa İstanbulu ve oradaki arkadaşlarını özlüyor musun ?
Takas : İstanbulda ki arkadaşlarımı ailemi özlüyorum tabi ki sonuçta doğduğum büyüdüğüm yer herşeyim orda burdaki hayatımdan çok memnun olmasam da idare ediyoruz buna şükür diyelim
Almila : Anladım. xEmrexxx’in Muhteşem Yüzyıl’a ve Beren Saate olan ilgisini nasıl değerlendiriyorsun ?
Takas : Takılsın arkadaş beren meren hikaye bize antilik yapmak için çabalıyo arkadaş yoksa o dizileri izlediği falan yok
Almila : Böyle düşünüyorsun yan? Peki unutamadığın bi anını bizimle paylaşır mısın ?
Takas : Evet.
çok ilginç değil ama fazla özel şeyleri anlatmak istemiyorum bunu anlatayım;
ben şimdi bi kulüpte futbol oynuyodum 4 sene olmuştur.biz o zaman 15-16 yaşındayken u17 liginde oynamıştık yani bi üst ligte oynamıştık rakipler fizik olarak bizden çok üstün ve güçlüydü ligteki 13 maçıda kaybetmiş 0 puanla sonuncuyduk son maç kendi sahamızda oynadık arkadaşlardan birinin babası bu maçı yenin hepinize yemek ısmarlayacam dedi maçtan önce.ben yedektim o maç.0-0 gidiyo dakka 85 falan hava çok soğuk tribünde 10 kişi ya var ya yok hoca beni çağırdı hazırlan dedi.Hemen tekmeliği falan ayarladım oyuna girdim 4-5 dk kalmış girdiğim gibi gol attım 1-0 öne geçtik hemen ardında 2.golü attım 2-0 yendik maçı.Bunu hiç unutamam belki anlatırken basit geliyo ama çok süper bişeydi 0 puan son maç dk 85 oyuna gir 2 gol at maçı kazan yemeği kazana ilk 3 puanı al süperdi
(Herkez alkışlar )

Almila : Tebrik ederim seni ve verdiğin cevaplar içinde teşekkür ederim. Peki Dizi kolik ve Fks14 siz Beren Saat ve Necati şaşmaz tartışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz ve hangisini daha başarılı buluyorsunuz ?
Dizi kolik : Çok gereksiz buluyorum. Herkesin sevdiği birisi vardır elbette ama birisi eleştiri yaparken onun yorumuna saygı duymalıyız. Ne yazıkki FavoriForumum olarak henüz o kademeye varamadık ve sürekli alıntılayıp bu konuyu sayfalar dolusu tartışma haline getiriyoruz. Ama bir sonuca varılıyor mu? Hayır. O zaman kişiler boşu boşuna birbirlerinin kalplerini kırıyorlar tanımadıkları biri için. Aslında forumumuzda eleştiriler bazen kendini hakarete teslim ediyor. Gerçekten üzücü bir durum bu. Umarım daha anlayışlı bir üye portresine bürünürüz.

Oyuncular konusunda da Beren Saat oyunculuk anlamıyla beğendiğim bir kadındır. Ben onu Aşk-ı Memnu'da tanıdım. "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin de ilk sezonunda. Oyunculuk anlamında şu anda İntikam'da da iyi bir performans sergiliyor ancak rol aldığı dizi ve filmlerde sevişme sahnelerini bazen abartarak oynadığı için Beren Saat'i o yönünden dolayı pek sevemiyorum. Ama oyunculuk konusunda kendini yeterince kanıtladı bence. Necati Şaşmaz konusunda da pek fazla diyecek bir şey yok. Henüz bir dizide rol aldı. "Kurtlar Vadisi" projesinden sonra rol alacağı dizisiyle de reytinglerde başarı sağlarsa oyunculukta kendini kanıtlayacaktır benim gözümde.
Fks14 :
Öncelikle ben arada bir rekabet olduğunu düşünmüyorum. Her iki oyuncu işini layıkıyla yerine getirmeyi çalışıyor, her iki oyuncunun da çok büyük hayran kitlesi var. Ben Beren'in dizilerini daha çok seyrettiğim için Beren Saat'i daha çok seviyorum tabii.
(Herkez alkışlar )

Almila : Peki teşekkür ediyorum sizede. Evet Fks14 birazda sana sorular soralım.
Fks14: Tabi ?
Almila :
Hollanda da yaşadığını hepimiz biliyoruz aslında bende daha önce yaz tatillerinde birkaç kez geldiğimi sylemiştim. Açıkçası ben orada kısa bir süre kaldıktan sonra hemen ülkemi özledim. Peki senin için zor olmuyor mu yabancı bir ülkede yabancı insanlarla birlikte yaşamak ? Elinde bi fırsat olsa Türkiye ye kesin dönüş yapar mısın ?
Fks14: Yani Hollanda'da yaşayan bir Türk vatandaşı olarak büyük ölçüde zorluluklar yaşamıyorum açıkcası. Ama birisi Türkiye laf attığında da kendimi tutmak için zorlrandığım da oluyor. Bilip bilmeden konuşan insanların samimi olduklarını düşünmüyorum. Elbette ki herkes fikrini dile getirebilir, herkes ne düşündüğünü söyleyebilir ama bunu saygı ve tolerans bir şekilde yapılmasına özen göstermeliyiz. Ben herkesin söylediğini doğru bulmak veya saygı duymak zorunda değilim ama saygı göstermek zorundayım, bu benim bir insan olarak görevim.
Almila : Peki teşekkür ederim. Forumumuzun şüphesiz en başarılı editörlerindensin bunun yanında birde senaristliğin var tabi. Neden artık senaryo yazmıyorsun. Birde galiba şimdilerde gerçek bir senaryo yazmaktasın neler yaptığını kısaca anlatır mısın ?
Fks14 : Ben bu forumda her zaman emeğe saygı gösterildiğini inanmıyorum. Şu an Senaryo bölümünde dizi yazanları içten kutluyorum. Senaryo yazmak çok güzel. Ben de zamanında senaryolar yazdım forum için, çok beğenildi ama daha sonra bu işten gerçek hiç bir şey anlamayan insanların saçma sapan eleştiriler nedeniyle artık yazmamaya karar verdim. Herkes eleştirmeyi o kadar seviyor ki bu dünyada, çok şaşkınlıkla karşılıyorum. Ben de eleştiriyorum tabii bazı şeyleri, ama eleştirinin de bir sınırı var. Her türlü eleştiriye açığım, olmalıyım da ama sırf benim morelimi bozmak için yapılan eleştirilere de tahammülüm yok. Ben hiç bir zaman başkasını tatmin etmek için kendimi aşağlandırmadım, aşağlandırmam da zaten. Survivor Nazenin de dediği gibi "Bana bugüne kadar kimse haksızlık yapamadı, yaptırmam. Cevabımı veririm, ama uzatırmıyım uzatmam. Çünkü ben hayata öyle bakmıyorum
Almila : Peki bu güzel açıklaman için sana teşekkür ediyorum. Ya birde Erkek çocukları genelde annelerine düşkün olur peki sen ebeveynlerinden hangisine daha çok düşkünsün ?
Fks14 : Ben de anneme çok düşkündüm, hala çok düşkünüm tabii. Tüm ailemi seviyorum
Almila : Peki teşekkür ediyorum sanada verdiğin cevaplar için
Fks 14 : Ben teşekkür ederim.
(Herkez alkışlar)

Almila : Sevgili konuklarım , ekran başındaki izleyicilerimiz işte ilk programımızın sonuna geldik. Şunuda belirtmekte fayda var , önümüzdeki haftadan itibaren 3 konuğumuz olacak. Haftaya sürpriz konuklarla tekrar aynı saatte , burada buluşuncaya dek hoşçakalın , sağlıcakla kalın !
-SON-

Başrollerini
''Dizi Kolik - RüzgarGülü - xEmrexxx '' paylaştığı
RÜYADAN SONRA
YAKINDA !

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bekliyoruz.Hem de hiç bir fikrimiz olmadan :X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
paylaşıyosan paylaş işin suyu çıkmasın :D

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
1. Hafta 1. Mesaja eklendi. @takas @Fks14 @RüzgarGülü @xemrexxx @dizi kolik @yatutarsa @XanTier

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Çok güzel olmus, cok begendim Hilal :)

Gizli üyelerin benim hakkimda yaptiklari yorumlari için de ayrica tesekkürler :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
okudum güzel olmuş kendi kısımlarımı daha dikkatli okudum kendi yazdıklarımı okurken zevk alıyorum harbiden diğerleri klasik şeyler :kiki:

- - - Ekleme - - -

Teşekkür ederim. 4 konuk gerçektende çok oluyomuş @takas :(

sakalım da var aslında niye dinlemedin beni :kiki:

- - - Ekleme - - -

fks14 çok klasik cevaplar vermiş yav insan biraz aksiyon katar :D

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
okudum güzel olmuş kendi kısımlarımı daha dikkatli okudum kendi yazdıklarımı okurken zevk alıyorum harbiden diğerleri klasik şeyler :kiki:

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

Teşekkürler :) Tecrübesizlik diyelim :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,534
Puanı
1,061
@Fks147 cevaplarını çok beğendim :) @Almila üyelerin yorumları kurmaca mı yoksa gerçekten cvp yazdılar mıı?
güzel olmuş takasla sandalye atsak birbirirmize daha renkli geçerdi ama :F

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

Bu benim yorumlarim, ve nasil cevap verecegimi de sadece ben karar veririm :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Güzel olmuş tebrik ederim format güzel. :)
Umarım yakında ben de buralarda olurum. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
2 yada 3 konuk yeter 4 çok mesela 4 çok olduğundan ben xemre nin olduğu yerleri atladım gerek yok okumaya :kiki: