Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
OzaN yeni bir haber konusu açtı

Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı!

ali-koç.jpg

Fenerbahçelilerin merakla beklediği haber sonunda geldi. 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı ve ünlü iş adamı Ali Koç önümüzdeki başkanlık seçimlerinde şartlar ne olursa olsun başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Özellikle futbol branşında sezona çok kötü başlayan Fenerbahçe'de üst üste başarısız sonuçlar sonrasında başkan Aziz Yıldırım eleştirilerin hedefine oturmuştu ve taraftar yönetimi istifaya davet etmişti...

Fenerbahçe'de bir sonraki olağan seçimli kongre 2018'de yapılacak ve camianın her kesminden büyük destek alan Ali Koç'un aday olması halinde başkan seçilmesine kesin gözle bakılıyor.
Orijinal formatta oku

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper haber acayip sevindim. Her koşulda diyerek Aziz Yıldırım'a resti çekmesi de harika oldu.

İnşallah 2018'e kalmadan bu sezon sonu olur bu iş. :Z

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
2018 e kalmadan mayıs ayında aziz yildırım kenara cekilir söz verdiği gibi ali koç u destekler inş 1 sene daha gecikmeyelim çok sevindim bu habere

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aziz Yıldırım'ı yedirmeyiz. Ne pahasına olursa olsun Aziz başkanın yanındayız :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Geliyor gönlümüzün efendisi :A Sadettin Saran da seçimlere katılırsa fena bir başkanlık seçimi bekliyor :)

Aziz Yıldırım'ı yedirmeyiz. Ne pahasına olursa olsun Aziz başkanın yanındayız :A
Hislerimiz karşılıklı, biz de Tursil başkanın yanındayız :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Geliyor gönlümüzün efendisi :A Sadettin Saran da seçimlere katılırsa fena bir başkanlık seçimi bekliyor :)

Hislerimiz karşılıklı, biz de Tursil başkanın yanındayız :A
Puan durumuna baktığımız zaman Tursun başkanımızın yağlı sıfatına sempati duymanız şaşırtıcı :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aziz Başkan başkaninız bırakıyor bu sefer Ali Koç un başkanlığına destek vermiş :d:
Sanmıyorum. Aziz Başkan ölene kadar başkan olarak kalmalıdır. Kendisinden başka kimseye yol vermez daha yapacak çok işi var büyük başkanın :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ali Koç ismi bile yetti artık gün sayacaz güzel olacak
Hayırlısı neyse o olsun diyeceğim ama ne kadar inandırıcı olurum orası meçhul :A Şaka bir yana Aziz Yıldırım gibi sporun doğasına aykırı her türlü gayri rahmani rezilliğe imza atmış birisinin artık kenara çekilecek olması herkese iyi gelecektir. Rekabet artık sahada olmalı. Saha dışındaki her türlü çekişme taraftarları da geriyor. Ali Koç'u çok tanımıyorum ama Aziz gibi mafyamatik bir imajı olmadığı aşikar.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bugün duydugum en güzel haber :D insallah kurtuluruz Aziz'den :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Vitoru yediniz Azizi Yedirmeyiz :F :F :F

#AzizBaşkanGitmesin

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Galatasaray taraftarıyım ama bu habere gerçekten sevindim.

Türk futbolunun Aziz Yıldırım gibi bir insandan kurtulacak olması gerçekten sevindirici bir haber.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
burda sevinen fenerliler çok pişman olacak bence. fenerli hiç kimseyi sevmem azizmiş aliymiş fark etmez ama bence aziz fener için herşeyi yapmış adam şike yaptı fener için yaptım dedi. daha ne yapsın bu adam :D o yüzden ali koç un gelmesini isterim fenerin daha da kötüye gideceğini düşünüyorum