Alişan'dan Eşi Hakkında İlginç Açıklamalar

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
alişan1.jpg

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile evlenmeye hazırlanan Alişan evlilik ve müstakbel eşiyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

İşte açıklamalar

Cumhurbaşkanımıza verdiğim sözü tuttum

Eda ile görücü usulü tanıştık. Uzun yıllardır kimseye duygusal bir şey hissedemiyordum. Annem babam da görücü usulü evlenmiş. Ablası Esra Erol tanıştırdı bizi. Karşılıklı güzel duygular hissettik. Uzun zamandır evlenmeyi istiyordum ama karşıma biri çıkmıyordu. Bir de artık etrafımda bekar arkadaşım kalmadı. Artık yuva kurmak istiyordum.
Cumhurbaşkanımız her karşılaşmamızda bir an evvel evlenmem gerektiğini söylüyordu. Zaten yaşım 41 oldu. En son bir davette, “Oğlum hadi artık evlen” deyince, ağzımdan, “Tamam Sayın Cumhurbaşkanım. Söz veriyorum, altı ay içinde evleneceğim” cümlesi çıktı. 29 Nisan’da doluyordu sürem. 15 gün kala sözümü yerine getirdim. Eda ile 11 Nisan’da tanıştık

4-5 Çocuk yapacağız

Mümkünse dört beş çocuk yapacağım. Bizim ailede erkek çocuk özlemi var. Ben erkeği bulana kadar devam edeceğim. Soyadımızı taşıyacak biri lazım.

Herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Öyle de oldu

El ele yürürken insanların dönüp dönüp bakacağı bir kadın beni rahatsız eder. Geçenlerde Serdar Ortaç, “Herkes hanımıma dönüp bakıyor, gurur duyuyorum” demiş. Ona saygı duyuyorum ama bu beni deli eder.

alişan2.jpg

Düğün Tarihini Cumhurbaşkanımızın Takvimine Göre Ayarlayacağız

Düğün Kasım ayında. Cumhurbaşkanımızın programına göre günü kararlaştıracağız. İnşallah bir aksilik olmazsa şahidimiz olacak. Biz sadece kendimizden sorumluyuz ama o tüm ülkeye karşı sorumlu. Biz kendi adımıza katılımını sağlamak için elimizden geleni yapacağız."

Yalaka Demeleri Umrumda Değil

Davetlere gidiyorum diye eleştiriliyormuşum, söylenenler hiç umurumda değil. Yabancı bir ülkenin cumhurbaşkanının davetine mi gidiyorum? AK Parti döneminden önce de belediye konserlerine gidiyordum. Ecevit zamanında da gittim. İlk zamanlarımda Cumhurbaşkanı Demirel’di. Onun davetlerine de gidiyordum. AK Parti 16 yıldır iktidarda. Toplasan 16 yılda 16 belediye konseri vermedim. TRT’de iş yapmıyorum. Nasıl bir çıkarım olabilir, anlamıyorum.
Tabii ki kendime göre fikirlerim var ama siyaset yapmıyorum. Ben sanatçıyım. Evet, bence Recep Tayyip Erdoğan bu ülke için büyük bir şanstır. Böyle söyledim diye yarın yine, “Alişan yalakalık yaptı” diyenler çıkar eminim. Desinler. Bu yalakalık değil. Kendisini gönülden destekliyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Alişana Eda ile mutluluklar diliyorum çok yakıştılar Eda çok güzel kız;)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Alişan bakalım evliliğinde ne cimrilikle yapacak :A bu arada bu röportajı okuyan pek çok kişi pembe, ferhat hakkında haklıymış diyordu twitterda :F @Çiğdem- @mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Alişan üstte evleneceği kadına çirkin mi demek istemiş, ben mi yanlış anladım? :F

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Şu kısmı unuttum :D

Uzun boylu olmasını istemezdim. Hep derdim, “Elini tutunca göğüs hizamı geçmesin” diye. Çok güzel, çok alımlı, çok seksi, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu şükür.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nerden tutsan dökülüyor. Karısına çirkin demiş ve karısından çok Erdoğan'dan bahsetmiş. Yaranmak için böyle kılıklara girmese keşke.:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye değiştirmiş acaba kötü bir ad değil. :A
çoğu şarkıcının sahne ismi farklı oluyor ama soy adlarını falan alıyorlar yalın gibi ama bu ismini soy ismini hepsini birden kaldırıp atmış ayoll tamamen alişan diye uydurma bir isim çıkarmış :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bişeyi anlatayım derken hep tüy dikerdi:F programlarda da böyle.

Esra Erol ailesi Atatürkçü biriyken CB'yi nasıl çağracaklar:A Babası CHP hayır reklamlarında oynamişken düğünde nasıl ağırlayacak :F TRT'de iş yapmana gerek yok Alişan başta atv olmak üzere bir çok kanalda iş bulabilirsin ki :A ama atv alıp da başına bela etmesin bkz:Murat gibi:F

Niye değiştirmiş acaba kötü bir ad değil. :A

çoğu şarkıcının sahne ismi farklı oluyor ama soy adlarını falan alıyorlar yalın gibi ama bu ismini soy ismini hepsini birden kaldırıp atmış ayoll tamamen alişan diye uydurma bir isim çıkarmış :A :A :A
Alişan adını satın aldı :F Prestij müzik batınca Alişan isimsiz kalıyordu bir de :F gerçek adı o dönemlerde çıktı:A Özcan deniz filanda sahte isimli hep

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bişeyi anlatayım derken hep tüy dikerdi:F programlarda da böyle.

Esra Erol ailesi Atatürkçü biriyken CB'yi nasıl çağracaklar:A Babası CHP hayır reklamlarında oynamişken düğünde nasıl ağırlayacak :F TRT'de iş yapmana gerek yok Alişan başta atv olmak üzere bir çok kanalda iş bulabilirsin ki :A ama atv alıp da başına bela etmesin bkz:Murat gibi:F

Alişan adını satın aldı :F Prestij müzik batınca Alişan isimsiz kalıyordu bir de :F gerçek adı o dönemlerde çıktı:A Özcan deniz filanda sahte isimli hep
Özcan Deniz de mi? :eek: Bildiğim tüm gerçekler yalanmış dedim iç sesimden. :F