Aleyna Tilki'ye Hayko Cepkin'den Eleştiri!

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
,LRCYKRZzKEabdGPulG-l9g.jpg

Bilindiği üzere Aleyna Tilki "Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni" gecesinde "En iyi çıkış yapan" ödülünü almıştı ve o gece hasta olmasına rağmen bazı şarkıcıların aksine sahnede birden çok şarkı ile canlı performans göstermişti. Canlı performansın ardından Hayko Cepkin aşağıdaki tweet'i atarak rahatsızlığını belirtti.
Aleyna Tilki'den ise bu tweet'e yanıt geldi. Hayko Cepkin ise uzunca bir yazı yazarak tavsiyelerde bulundu genç yıldıza.

Uzun tavsiyesi spoiler'ın içinde.
hKxxjXXaQAuMC6NBlwXu3A.jpeg

7eKSoqWrTpu60mOkvh2R6g.jpeg

da1eLm89SAyltGgHa-lkjw.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Konuyu okudun demi ablacım geçen sefer ki gibi olmayalım. :A
dur daha hogatha olayı çözmedi :) biraz sonra aaa diyerek tekrar mesaj yazacaktır :)

Hayko dalga geçmiş işte veletle :A :A :A Ben @XanTier e demiştim vıraklıyor bu kız diye :F

Forumda Müzik patronuyum sonuçta bir şey biliyoruzda diyoruz :A :A :A
ama aleynam boncuğum minnoşum nasılda şakk diye cevaplamış, haykonun bu cevap karşısında diğer gözüde kuzeybatı istikametini gösteriyordur artık :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
dur daha hogatha olayı çözmedi :) biraz sonra aaa diyerek tekrar mesaj yazacaktır :)
Zevcesini de ne kadar iyi tanıyor bu devirde böyle herif. :A @Çiğdem-
Hayko dalga geçmiş işte veletle :A :A :A Ben @XanTier e demiştim vıraklıyor bu kız diye :F

Forumda Müzik patronuyum sonuçta bir şey biliyoruzda diyoruz :A :A :A
Çok uzun olunca bir yerden sonra okumayı bıraktım da o yüzden sormuştum. :A

Biliyorsun elbette ama Aleyna’ya hakkını vermiyorsun. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

haykonun cevabında son paragrafı okudunmu o kısmı beğendim güzel yazmış onun dışındaki kısımlar gereksiz zaten okumasanda olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ama aleynam boncuğum minnoşum nasılda şakk diye cevaplamış, haykonun bu cevap karşısında diğer gözüde kuzeybatı istikametini gösteriyordur artık :)
Sadece bunu okudum ben gerisi önemli değildir herhalde :F :F :F @XanTier

Dayanılır gibi değil lan . Ses şimdiden çatlamış yazık. Eğitim şart

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
haykonun cevabında son paragrafı okudunmu o kısmı beğendim güzel yazmış onun dışındaki kısımlar gereksiz zaten okumasanda olur :)
Gece gece kafam kaldırmaz okumadım. :A

Ne tesadüf ben de sadece o kısmı okumuştum. :F

İyi geceler. Ben çıkıyorum. :bhr: @Çiğdem- @destere @XanTier

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

işte orda yaptığı hatayı cevabında telafi etmeye çalışıyor hayko cepci :) büyük bir gafa imza attığının farkında sonrada aleynamın yüce endamı ve kalitesi karşısında diz çökmüş senin haykon :)
bir gün herkes aleynaya hakettiği kıymeti verecek ne şanslı insanlarızki biz önceden keşfettik doğru yolu :)

şimdi bu mesajı okuyan bunun gündüz kafası saat gibi çalışıyor der :) görümcek gündüzde aynı durumdasın değişen bişey yok :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte orda yaptığı hatayı cevabında telafi etmeye çalışıyor hayko cepci :) büyük bir gafa imza attığının farkında sonrada aleynamın yüce endamı ve kalitesi karşısında diz çökmüş senin haykon :)
bir gün herkes aleynaya hakettiği kıymeti verecek ne şanslı insanlarızki biz önceden keşfettik doğru yolu :)

şimdi bu mesajı okuyan bunun gündüz kafası saat gibi çalışıyor der :) görümcek gündüzde aynı durumdasın değişen bişey yok :)

Vlla ben Tilki Kız konularında sadece ona atılan kötü lafları gözüm görüyor diğerlerini görmüyor :A :A :A ama inş Hayko o uzun yazıda geri vites yapmamıştır :(

Cicili bicili rüyalar @mrt-06 :bhr: Yarın sga ödül töreni konusuna bak oradan bir ödül töreni adayları paylaştım bizim diziler var destere sen ben birlikte izleyecez :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vlla ben Tilki Kız konularında sadece ona atılan kötü lafları gözüm görüyor diğerlerini görmüyor :A :A :A ama inş Hayko o uzun yazıda geri vites yapmamıştır :(

Cicili bicili rüyalar @mrt-06 :bhr: Yarın sga ödül töreni konusuna bak oradan bir ödül töreni adayları paylaştım bizim diziler var destere sen ben birlikte izleyecez :A
kısaca olayı anlatayımda şimdi aleynanın canlı performansta sesi kötü çıkar iyi çıkar buralar önemli değil insanlık hali bir gün hastadır şudur budur :) ama onun üç katı yaşındaki bir vatandaşın kızı twitter yoluyla küçük düşürecek utanç verici bir davranış sergilemesi ayıplanacak bir davranış :)
aleynanın buna rağmen ona abi diye hitap etmesi ise kızın içindeki asaleti gösteriyor.. bu cevap karşısında moraran haykonun durumu toparlama telaşıyla kıza ders verir gibi bir açıklamasa yapması ise ne kadar zor duruma düştüğünü gösteriyor:) açıklamanın son paragrafındaki aleynayı destekler mesaj ise haykonun kendini kurtarma girişimleri olarak göze çarpıyor ve kısaca aleyna her zaman herkese karşı bir sıfır önde bitiriyor maçı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hastalık bi bahane tabi :X Hayko yememiş ve uzun uzadıya cevap yazmiş. Samsun(g) Bey artık şu kızı reklam malzemesi yapmaktan vazgeçip, büyük projelere iza atmalı :X Dimi @Çiğdem- haksızmıyım? Yalan mı söylüyoorum:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sert konuşmuş baya, kendi de belirttiği üzere kızın üstüne çok gidiyorlar bu yaşında ve buna rağmen bunu gayet iyi kaldırıyor. Helal olsun, inşallah ilerler önüne çıkmak isteyenlere inat. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Kraliçemizi üzeni biz de üzeriz! Kiz daha 17 yasinda az gelin üstüne. Kiskançliktan gebericek bazilari :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Daha 17 yaşında bir kız bu, neden bu kadar üstüne gidiyorlar?
Kıskanıyorlar :A

Sanırım tüm Tilki Kız haberleri içinden en kalitelisi buydu @XanTier i ben profilimde ikna etmiştim Tilki Kızı avlama grubumuza katılması için işte ilk meyvesi :Z:Z:Z @MasacRE-
Sen çok yanlış anlamışsın olayı :A
Sanırım tüm Tilki Kız haberleri içinden en kalitelisi buydu @XanTier i ben profilimde ikna etmiştim Tilki Kızı avlama grubumuza katılması için işte ilk meyvesi :Z:Z:Z @MasacRE-

Konuyu oku Son yazdıklarını, resmen tabanını yalamış Aleyna'nın :love1:

Son düzenleme: