Aleyna Tilki, Selena Gomez'i Listelerde Geçti

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa diğer konuda detaylı yazmıştım bu işiyle çok uğraşmıcam tilki kızın çünkü ciddiye alınıcak bir şey yok :F Düşünün ben bile bu kadar kötü olucağını düşünmüyordum %1 bile alaka yok :F Çok şükür uğraşmak zorunda kalmıcam :A :A :A @turkuazz @gözlemci @MasacRE-

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ha gayret Maroon 5'i de geçecek az kalmış :A

Birinci de zaten maşallah, bunlarla takım çıkarır turnuvalarda oynatırsın bu kadar kişi ne şarkısı söylemiş bunlar :A

Te Bote Remix - Casper, Nio García, Darell, Nicky Jam, Bad Bunny, Ozuna | Video Oficial
Sade akrabaları dinlese birinci olur zaten normal sonuç. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O çoktan doğru yolu buldu, döndüremezsin. Konuyu açan kim acaba? :A :A
Dalga geçmeye açmış ayoll :A :A :A

Zaten ciddi yorum yapılacak bir şey yok öyle bir şey yapmışkı uğraşmaya bil değmiyor bu çalısmasına çok laf etmem :A Lafı etmek için bile bir şey olması lazım :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dalga geçmeyecek kadar çok ciddi bir durum ortaya çıkmış bu defa:A:A:A
Cevapsız Çınlamayıda abartılı buluyordum ama en azından dinlenebiliyordu :A Sen Olsan Bari ana okul şarkısı için bile yaş düşük kaliteyi inanılmaz düşürdü . Bu şarkının klibi zaten yorum yapmaya gerek yok :A

Sanırım son dönemlerin en başarısız ismi tilki kız oldu ilk şarkısı dışında fiyasko :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Cevapsız Çınlamayıda abartılı buluyordum ama en azından dinlenebiliyordu :A Sen Olsan Bari ana okul şarkısı için bile yaş düşük kaliteyi inanılmaz düşürdü . Bu şarkının klibi zaten yorum yapmaya gerek yok :A

Sanırım son dönemlerin en başarısız ismi tilki kız oldu ilk şarkısı dışında fiyasko :A
Üçünden Cevapsız çınlama daha iyiydi çıtayı gittikçe düşürdü sen olsan bari çok basitti bu son klibi onuda arattı:A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Üçünden Cevapsız çınlama daha iyiydi çıtayı gittikçe düşürdü sen olsan bari çok basitti bu son klibi onuda arattı:A:A:A
Aaa evet ilk şarkışı dışında gerçekten elle tutulan bir şey yok :A

Hep dediğim gibi şu forumda en ilk senin müzik zevkini beğeniyorum çünkü gerçekten anlıyorsun :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aaa evet ilk şarkışı dışında gerçekten elle tutulan bir şey yok :A

Hep dediğim gibi şu forumda en ilk senin müzik zevkini beğeniyorum çünkü gerçekten anlıyorsun :Z
Cevapsız çınlamada hiç olmazsa şarkı dinlediğini anlıyor insan ancak sonrasındaki iki klibi de bir facia..fanlarına Allah sabır versin:A:A:A
Bu arada senin müzik zevkinde çok çok harika bunu zaten forumca biliyoruz:Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cevapsız çınlamada hiç olmazsa şarkı dinlediğini anlıyor insan ancak sonrasındaki iki klibi de bir facia..fanlarına Allah sabır versin:A:A:A
Bu arada senin müzik zevkinde çok çok harika bunu zaten forumca biliyoruz:Z:Z:Z
Ergen şarkıcılardan uzak duruyorum en sağlıklısı cnm :A

Biz youtubeyle büyümedik doğduktan nerdeyse 15-16 yıl sonra youtube internetle buluştuk yanı izleme sayısı benim gözümü boyayamaz biz şarkıları teripten dinleyerek her yerde sokaklarda çalarkan ortalığı inlettirelek şahit olan nesiliz daha bir sürü şey :A

Çok şey den anlamam ama kaliteli müzikten anlarım az çok :A :A :A