Alışveriş Bağımlıları Bir Arada (Jet Sosyete 4. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Jet Sosyete'nin 4. bölümünde Gizem, Safiye, Zahide ve Pelin alışveriş bağımlıları terapisinde bir araya geldi, seansın yıldızı ise ilginç bakış açısıyla Safiye oldu.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
:F:FYaa çok güzeldi bu sahne Safiye öyle güzel anlattı alışverişini kopardı valla

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061

Tekrarını izliyorum şu an Star'da. :A @Aserat

Ay bu sahneyi izledim youtubeda çok iyidi :D

:F:FYaa çok güzeldi bu sahne Safiye öyle güzel anlattı alışverişini kopardı valla
bizim forumda da @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @Ahmed @YıldırıM @Thequeer @serhatt @Yiğitt @destere @Forumdash da oğlan memesi bağımlılığı terapisine girmeki bence bu sahnedeki gibi bol çeşit çıkar mesela melek teyzem kollu esmer oğlan memesi sever; çiğdem cadolozu sert ama pürüzsüz meme sever; queer bacım pek ayrım yapmaz hepsini sever:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
bizim forumda da @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @Ahmed @YıldırıM @Thequeer @serhatt @Yiğitt @destere @Forumdash da oğlan memesi bağımlılığı terapisine girmeki bence bu sahnedeki gibi bol çeşit çıkar mesela melek teyzem kollu esmer oğlan memesi sever; çiğdem cadolozu sert ama pürüzsüz meme sever; queer bacım pek ayrım yapmaz hepsini sever:A
@Aserat beni affetsin, ben başlığı görünce kanal D 'de bir sosyete yarışmasi vardı erken yayından kalkan. O sandım :F :F
Sonra videoyu izleyip yorumlarım :D