Ailenizden Ayrı Bir Hayatınız Oldu mu?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu geceki sorumuz geldi. Kimimiz üniversite sebebiyle, kimimiz askerlik sebebiyle, kimimiz de herhangi bir nedenden dolayı ailemizden uzak kalabiliyoruz.

Peki kimler bu zamana kadar ailesinden ayrı düştü, kimler hala ailesinden uzakta? Ya da farklı bir evde yaşıyor?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hayırr ailemden ayrı hiç yaşamadım üni dönemimde bulunduğumuz köye uzaktı okulumun olduğu ilçe babam hem bulunduğumuz köyün muhtarıydı hemde şuankı oturduğumuz ilçede muhasebede çalısıyordu muhtarlık seçiminde braktı şuankı oturduğumuz ilçeye tasındık okulla aramda yinede 15 dakika gibi mesafe vardı araçla ama gidip geldim babamalr benim için düzenini bozdular bir bakıma ama iyide oldu gerçi evlenene kadarda babamlarla kalmaya devam edicem :bhr::bhr::bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Üniversite nedeniyle ben de genel olarak ayrı sayılırım haftasonları buluşabiliyoruz. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Bazen 5 gün yüzlerini görmüyordum üniversite zamanında. Onlar bazen sabah 4 öğlen 1 veya öğlen 1 akşam 11 çalışıyorlar, denk gelmiyorduk. Ama ayrı pek yaşamadım. Ev tutmayı düşünüyorum işlerimiz yoluna girerse..

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Geçen sene yurtta kaldım maalesef hafta içleri. Hafta sonları geri eve geldim fakat ayrı kaldım bir süre sonuçta.:)
Fakat dayanamadığım için yurttan ayrıldım. Tekrar yanlarındayım.:F Üniversiteye kadar kurtulamazlar benden.:D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Geçen sene yurtta kaldım maalesef hafta içleri. Hafta sonları geri eve geldim fakat ayrı kaldım bir süre sonuçta.:)
Fakat dayanamadığım için yurttan ayrıldım. Tekrar yanlarındayım.:F Üniversiteye kadar kurtulamazlar benden.:D

Benden universitedede kurtulamazlar insallah :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hayırr ailemden ayrı hiç yaşamadım üni dönemimde bulunduğumuz köye uzaktı okulumun olduğu ilçe babam hem bulunduğumuz köyün muhtarıydı hemde şuankı oturduğumuz ilçede muhasebede çalısıyordu muhtarlık seçiminde braktı şuankı oturduğumuz ilçeye tasındık okulla aramda yinede 15 dakika gibi mesafe vardı araçla ama gidip geldim babamalr benim için düzenini bozdular bir bakıma ama iyide oldu gerçi evlenene kadarda babamlarla kalmaya devam edicem :bhr::bhr::bhr:
Ne vefakar bir baba :bhr: sen tek cocuksun dimi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne vefakar bir baba :bhr: sen tek cocuksun dimi
zatn onun işide bu ilçedeydi köydekı muhtarlıkla ikisini yürütemiyordu yinede 10 yıl muhtarlık yaptı 2010 seçimelre girmeyip göreleye tasındık hem okuluma daha yakındı hemde babamın işi burdaydı evet tek çocuğum ben :-)
:-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
zatn onun işide bu ilçedeydi köydekı muhtarlıkla ikisini yürütemiyordu yinede 10 yıl muhtarlık yaptı 2010 seçimelre girmeyip göreleye tasındık hem okuluma daha yakındı hemde babamın işi burdaydı evet tek çocuğum ben :-)
:-)
Ne guzel babanin hakkini nasil ödeyeceksin biz nasil ödeyeceğiz :(
Babalar ve annelerin hakli ödenmiyor..
Bizde 2 kardesiz kız kardesim var 12 yasinda adı Nida :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Biz de zorunlu.:D Osmaniye'de bir tane üniversite var. O da bize yaramaz. @berkann :D
Kendi adına konuş. :D Mis gibi ünversite işte neresini beğenmedin? :D

2013'ün yazında Antep'e bir günlük gezi vardı. Gecesinde okulun yurdunda kalmıştım. Sayılıyor mu? :D

Bir keresinde daha 7-8. sınıfa giderken yaklaşık bir hafta abimlerlede kalmıştım. Aile ama anne-baba yok. Çok zorlanmıştım. :T