Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

'Ahmet Hakan ile Kanal D Haber'in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Bu konu 'Reyting Sonuçları & TV Haberleri' forumundadır ve sürgünüm tarafından 10 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. sürgünüm

sürgünüm Süper Moderatör
    Süper Mod.

sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Ahmet Hakan ile Kanal D Haber'in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D Ana Haber’in yeni ekran yüzü Ahmet Hakan oluyor.

Mehmet Ali Birand sonrası reytinglerde aradığını bir türlü bulamayan Kanal D Ana Haber'in başına, televizyon hayatına 1993’te muhabirlik ile başlayan ve meslek hayatı boyunca pek çok başarılı işe imza atan Ahmet Hakan geçti.

Ahmet Hakan ile Kanal D Haber, Pazartesi akşamı başlıyor!

https://www.kanald.com.tr/ana-haber-bulteni/fragmanlar/ahmet-hakan-ile-kanal-d-haber#/text-text
    Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 2
  2. mrt-06

mrt-06 Co Admin
    Co-Admin

Her kesimden sevmeyeni olan bir isim, bence hatalı bir karar bunun yerine mesela Hande Fırat haber sunabilirdi hazır son dönemlerde popüler bir isim olmuşken. :) Ama Fatih Portakal'dan izleyici çalar eğer yorumlu haber yapacaksa.

• Aynen Aynen x 1
  3. sürgünüm

sürgünüm Süper Moderatör
    Süper Mod.

Gerçekleri korkmadan söyleyebilen, güçlü olanın değil haklı olanın yanında cesurca durabilenlerden olması dileğiyle. Hayırlı uğurlu olsun.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Aynen Aynen x 1
  4. batuhankaralar

batuhankaralar FF Premium+
    Favori Üye

Fatih Portakal bunu da süpürür, insanlar merak ettiği için  bir süre yüksek gidecektir diye tahmin ediyorum sonra düşer.

• Aynen Aynen x 1
  5. Ahmad

Ahmad Moderatör
    Moderatör

Show Haber Totalde hergün zirvede, Fatih ne alaka. :D
    Fatih Portakal sadece özel durumlarda öne geçiyor bu sezon. :D

• Aynen Aynen x 2
  6. papuleoo

papuleoo Favori Üye
    Favori Üye

Aklıma direk bu video geldi. Gerçi Melih'ten , Ahmet'e ders 1-2-3... şeklinde birçok video var ama bu yeterli herhalde

Bence Kanal D çok büyük hata yapıyor aynısını Cüneyt Özdemir'de de gördük bu da ikinci Cüneyt vakası olacak.

7. Doğu

Doğu Well-Known Member

Eeey KanalD, Hande Fırat dururken döne döne mevlanaya bağlayan bu adamı niye anchorman yaparsın sadece soruyorum ? :A

8. adventurous

adventurous Member

Kanal d birand la haber reytinglerinin en yuksek seviyesine ulasmisti.o seviyeleri bir daha yakaliycagini sanmiyorum.idare eder reytingler alir ama kanal d ye yeter mi bilmem.hem 1 kusak reklama bu eziyet niye :T:

9. pompy

pompy Well-Known Member

cüneyt özdemirde yaptı ama Türker inanoğlunun damadı olunca Olan erler filmin dizilerine oldu aydın doğan diziyi düzeltmek için hamleler yaptı ve tekrardan serdar cebeyi getirdi
    --- Ekleme, 11 Ocak 2017 ---
    erler filmin durumu cüneyt özdemirle ilgili olmasın 9.sezonda Arka sokakalrın başına gelen büyük düşüş ve küçük ağanın

Sayfayı Paylaş