Ahlat Ağacı'ndan Fragman ve Vizyon Tarihi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ddo5139UQAEMX1z.jpg

Nuri Bilge Ceylan'ın merakla beklenen yeni filmi Ahlat Ağacı'nın fragmanı yayınlandı ve vizyon tarihi belli oldu.

Başrollerini Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü, Tamer Levent, Serkan Keskin, Ahmet Rıfat Şungar, Akın Aksu, Öner Erkan, Kubilay Tunçer, Özay Fecht, Kadir Çermik, Ercüment Balakoğlu, Sencar Sağdıç ve Asena Keskinci'nin paylaştığı yapım, 1 Haziran'da gösterime girmeye hazırlanıyor.

Yıllar sonra memleketine geri dönen genç bir yazarın hikayesini konu alacak olan yapım, ilk gösterimini geçtiğimiz günlerde Cannes'da gerçekleştirmiş ancak ödül alamamıştı. Film, 16-17 Haziran'da gerçekleşecek olan Sydney Film Festivali'nde de yarışma dışı olarak gösterilecek.

Ahlat Ağacı, 1 Haziran'da sinemalarda!

Ddo514DVwAAPeQg.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragman iyi görünüyor da tarih bayağı sürpriz oldu. Gerçi 1-2 tweet'te görmüştüm ama yine de daha geç girer diye düşünüyordum. Reklam açısından pek kaygıları yok sanırım. Gerçi NBC filmi olduğu için kendi reklamını kendisi yapar orası ayrı. Neyse son 10 gün. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Beklediğim bir filmdi kesinlikle gideceğim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper sürpriz oldu bu kadar erken olmasını hiç beklemiyordum. Süresinden dolayı biraz endişeliyim hele oruçluyken ama bakalım, fragman muhteşem gözüküyor. Hem görsel açıdan harika hem de oyunculuk şovu olduğu belli. Bol diyalog da var diyorlar Kış Uykusu gibi. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok erken olmuş tarih, keşke Eylül gibi vizyona girseydi. Umarım salonlardan kısa sürede kalkmaz, malum böyle tip filmleri erkenden yolluyorlar...

Kadro harika, fragman da kaliteli görünüyor. NuLook'ın görsel şöleni olacak gibi. :Z