Adem Kılıççı ve Sema Aydemir'den Film Müjdesi!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
36966129_2084478615138199_2231241622010462208_n.jpg

Şampiyon :bhr: :love1: @MasacRE-

Efe kardeşimle de sevincimi paylaşabilseydim keşke. :(

Melunun itici herifi kazandı :A Birde sinema filmi yapacakmış :T:
Benim tanıdığım güçlü isimlerin hiç biri yoktu sadece Turabi alınmış oda masgaralık yapsın kullanıp atarız diye :A :A :A

Acun hatasını telafi etmiş bence :A :A :A Ama o kız kılıklı Ogeday da gelseydi keşkede onu yenseydik :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet Damla ile Anıl'ı destekliyordum ama Adem'in şampiyon olacağı çok belliydi :A Turabi'nin 3. kez şampiyon olmasına imkan yoktu zaten, Adem olmasa da sakatlığı olmasa da şampiyon olamazdı o :A

Performans olarak gerçekten çok geliştirmişti kendini Adem, o konuda hakkını vereyim ama karakter olarak aynı pis adam :A
Hakan reyizle Acun iyi gol attılar ona yarı finalde :A Adem'in de Turabi'ye ettiği hakaretler yanına kar kaldı :Z

Çok tatlı, merhametli ve ponçik bir insandır aslında Adem, sadece adrenalini yükselince gözü bir şey görmüyor :A Kısacası hak etti de ve tebrik et işte kıskanç :A Adem damgasını vurmuştur bu sezona :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim tanıdığım güçlü isimlerin hiç biri yoktu sadece Turabi alınmış oda masgaralık yapsın kullanıp atarız diye :A :A :A

Acun hatasını telafi etmiş bence :A :A :A Ama o kız kılıklı Ogeday da gelseydi keşkede onu yenseydik :A :A :A
Beter olsun Turabi çirkefi :A Adem, 2.senesine çok iyi hazırlanmış, geçen seneki açıklarını kapatıp bir makineye dönüştürmüş kendini :A Geçen sene yüzde 52-53 falandı, bu sene %61'e çıkardı performans yüzdesini :D Ogeday gelse onu da yerdik ama Acun çağırmamış bile onu :A Realitesi yok çünkü, hiçbir kavgaya tartışmaya girmez, ada hayatında bir şey yapmaz. Pısırığın teki :A Sadece performansı iyi diye kazandı :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hakan reyizle Acun iyi gol attılar ona yarı finalde :A Adem'in de Turabi'ye ettiği hakaretler yanına kar kaldı :Z

Çok tatlı, merhametli ve ponçik bir insandır aslında Adem, sadece adrenalini yükselince gözü bir şey görmüyor :A Kısacası hak etti de ve tebrik et işte kıskanç :A Adem damgasını vurmuştur bu sezona :Z
Hakan'ı da seviyorum ben, o da vardı desteklediklerim arasında unutmuşum saymayı :A Adem Turabi'ye göre iyi yine, az da olsa olumlu özellikleri var. Turabi hepten berbat :A Sen geçen sene Ogeday'ı tebrik ettin mi kıskanç, inanmıyoruz bu sonuçlara Acun haksızlık etti aslında Adem şampiyon oldu diye ortalığı yıktınız :A Şimdi ben niye tebrik edeyim Adem'i :A

Ha şunu da söyleyeyim, sezon içinde de çok konuşmuştuk. Bu seneki format çok hatalıydı. Daha önce yarışanlarla yeni yarışmacıları karşılaştırmak saçmalıktan başka bir şey değil. Anıl ona rağmen müthiş yarıştı. Bir daha normal all star olursa çok daha başarılı olacaktır :D