Adem Kılıççı ve Sema Aydemir'den Film Müjdesi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
sema.jpg

Survivor'ın yıldız isimleri aynı sinema filminde buluşuyor!

Yapımcılığını Aras Yapım'ın üstleneceği, kadrosunda 'Survivor 2018' şampiyonu Adem Kılıççı ve 'Survivor 2017-2018' yarışmacısı Sema Aydemir'in yer alacağı filmin ismi ''Bizim Semtin Çocukları'' olarak belirlendi.

Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanılacak filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Çok amatörce olacak. Youtuber filmleri gibi. :(

Neyse Nagihan'ı başrol yapmamışlar ona şükür. :A @Dosi @Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Gelen giden film yapıyor. Gişe rekorunu kıracaklar sanki. Gereksiz bir hamle olmuş.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Adem survivor'dan kazandığı tüm parayı umarım filme yatırır ve film gişede batar:A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bomboş, kalitesiz bir film olur muhtemelen. Gişede de patlar zaten. Keşke her önüne gelen, biraz popüler olan film yapmaya kalkmasa şu ülkede.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bunların oyuncu olduğu ülkede ben olamazsam o zaman var ya...

İğrenç oyunculuklarıyla gişede çakılırlar inşallah :) En sevmediğim iki isim. Sema geçen sene Adem’e bir ton kaf söylerken şimdi bir tarafından ayrılmayan sinsi biri. Adem daha da beter :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bunların oyuncu olduğu ülkede ben olamazsam o zaman var ya...

İğrenç oyunculuklarıyla gişede çakılırlar inşallah :) En sevmediğim iki isim. Sema geçen sene Adem’e bir ton kaf söylerken şimdi bir tarafından ayrılmayan sinsi biri. Adem daha da beter :F
Ağla :A AdSem, AnDam'dan daha tatlı kesinlikle :bhr: Geçen sene yılanın başı dedikoducu Serhat'tı, Sema'yı da o doldurmuştur :A Ayrı gruplarda oldukları için de ister istemez soğuktular birbirlerine karşı. Zaten Serhat yarışmadan sonra saçma sapan açıklamalar yaptı, Acun da ilişkisini kesmiş bununla, ruh hastası olduğu belli :A

Ama bu sene Adem'le Sema birbirlerini tanıma fırsatı buldular, beraber çok şey paylaştılar ve örnek bir dostluğa imza attılar. Kıskananlar çatlasın :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ağla :A AdSem, AnDam'dan daha tatlı kesinlikle :bhr: Geçen sene yılanın başı dedikoducu Serhat'tı, Sema'yı da o doldurmuştur :A Ayrı gruplarda oldukları için de ister istemez soğuktular birbirlerine karşı. Zaten Serhat yarışmadan sonra saçma sapan açıklamalar yaptı, Acun da ilişkisini kesmiş bununla, ruh hastası olduğu belli :A

Ama bu sene Adem'le Sema birbirlerini tanıma fırsatı buldular, beraber çok şey paylaştılar ve örnek bir dostluğa imza attılar. Kıskananlar çatlasın :A
AnDam aşktır, hatta yeri gelecek AdDam da olacak...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
AnDam aşktır, hatta yeri gelecek AdDam da olacak...
Adem, hem Sema hem de Damla ile story atmış zaten dün :A Damla karşı takıma geçmese AnDam diye bir şey olamayacaktı, Adem Damla ile de çok iyi anlaşıyordu :A Birleşme partisinde Adem'le Damla'nın sarılışı ve Anıl'ın onlara çaresizce bakışı akıllarda :F

AnDam da iyidir severiz ama geçen sena anlaşamayıp da bu sene anlaştıkları için AdSem'i eleştirenleri anlamıyorum. Kimsenin haddine değil onların dostluğunu sorgulamak :A AdSem candır :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Ay ne ağlayacam be ikisi de ego dolu :A Sema sinsinin önde gideni bu sene yaptığı saçmalıkları herkes gördü kendini üstün tuttu o kadar çakıldı :A

Sema bu sene gitmeden önce Serhat’ı arayıp bu karaktersizle nasıl aynı adada olacam demiş sonra samimi olunca Serhat da sildi onu tabi kendisini hiç sevmem ama bunları çat çat çat açıkladı :A

Ayrıca ben Sema’nın Adem’le yakın olmasını Adem’in kitlesinin çok olmasına bağlıyorum geçen sene kimse sevmezken bu sene herkes AdSem diye dolanıyor :A

Neyse Adem istediği kadar şampiyon olsun benim gözümde Turabi’yle aynı seviyede :A Eğer evi alırsam şampiyonluğum gider düşüncesiyle bilerek ev oyununu kazanamamış mağdura yatmış biridir :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ay ne ağlayacam be ikisi de ego dolu :A Sema sinsinin önde gideni bu sene yaptığı saçmalıkları herkes gördü kendini üstün tuttu o kadar çakıldı :A

Sema bu sene gitmeden önce Serhat’ı arayıp bu karaktersizle nasıl aynı adada olacam demiş sonra samimi olunca Serhat da sildi onu tabi kendisini hiç sevmem ama bunları çat çat çat açıkladı :A

Ayrıca ben Sema’nın Adem’le yakın olmasını Adem’in kitlesinin çok olmasına bağlıyorum geçen sene kimse sevmezken bu sene herkes AdSem diye dolanıyor :A

Neyse Adem istediği kadar şampiyon olsun benim gözümde Turabi’yle aynı seviyede :A Eğer evi alırsam şampiyonluğum gider düşüncesiyle bilerek ev oyununu kazanamamış mağdura yatmış biridir :A
Anam senin gözünü Adem nefreti bürümüş, hiç uğraşamam senle :eek: :A AdSem de Adsem, çatla :Z

Yarım kalan hikayemizi tamamladık, noktayı koyduk :A Kıskanın :A