Adanalı:Son Oyun

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
aradan yıllar geçmiştir adanalı maraz ali'nin katillerini bulamadığı için akıl hastesine yatırımıştır ama şimdi çıkmıştır ve polisliğe devam etmektedir maraz ali'ye kumpas kuran alex'te yunanistan'dan geri dönmüştür bunu duyan adanalı alex'i bulmak için aramalara başlamıştır bir mekanınının adresini bulur baskına gider
ve çok sayıda adam yakalayıp içeri atar bunu duyan alex çıldırır ve adamlarına talimat verir
alex: adanalının kızı sofiayı kaçıracaksınız anlaşıldı mı ?
alexin adamı:emredersiniz efendim
sofiada türkiyeye dönmüştür ve fikolar sofia'yı ziyaret ederler
pınar:hoşgeldin canım
sofia: hoşbulduk pınar
fiko: hoşgeldin sofia
sofia:hoşbulduk fiko
alexin adamları ellerinde sustucuyla evi basarlar sofia ve fikolar direnir sofiayı bayıltırlar fiko ve pınar'da sıkarlar ikiside ölmüştür aradan 1 saat geçer adanalı ile engin evde gördükleri manara karşısında şok olurlar
daha sonra güvenlik kamerası görüntülerini incelerler alex adanalı'yı arar
alex: ah adanalı ah hiç akıllanmayacaksın değil mi neden peşimdesin ha doğru arkadaşın maraz alinin intikamını alacaksın üzgünüm ama bu olmayacak ha ha ha ha
adanalı çıldırır
adanalı: ulan şerefsiz nerdesin yerini söyle ağzınla burnunun yerini değiştireceğim lan söyle nerdesin kızımı sen mi kaçırdın
alex: evet ben kaçırdım tek bir şartla bırakırım kızını
adanalı: neymiş o şartın ?
alex: benimle ilgili tüm dosyaları sileceksin yakacaksın bütün bunları yaparkende kameraya alıp bana videosunu gönderecksin ha birde o dosyaları yedeklersen kızın ölür
adanalı şok olur ancak dediğini kabul eder ve hemen çalışmalara başlar daha sonra alex'i arar
adanalı:ben dediğini yaptım sende yap bırak kızımı
alex: tamam tamam bırakacağım sen maraz alinin öldüğü yere gel teke tek bu işi bitireceğiz seninle
adanalı:tamam
engin: gidiyormuyuz amirim ?
adanalı: ben tek gidiyorum sen kalıyorsun
engin: ama amirim
adanalı engini bayıltır ve buluşma yerine tek gider
alex: hoşgeldin adanalı
adanalı: kızım nerde
alex: tamam sakin ol kızın burda çocuklar getirin adanalının kızını
engin yavuz'u dünlememiştir diğer polislerle adanalıyı takip etmişlerdir alex fark eder
alex: ben sana tek geleceksin demiştim dinlemedin
alex silahını sofiaya doğrultur ve kafasına sıkar sofiada ölmüştür adanalı iyice çıldırır
alex: sıra sende adanalı deyip tam silahını çekecekken polislerde gelir ancak adanalı alexten önce davranmıştır 5 el alex'e sıkmıştır adanalı alex'in yanına gider
adanalı: geber şerefsiz geber
alex:cehennemde görüşürüz adanalı der ve ölür
aradan 3 gün geçer fiko,pınar ve sofia toprağa verilmişlerdir adanalı sofia'nın mezarına gider
adanalı: affet kızım affet koruyamadım seni sen beni bir tanemdin canımdin sofianın yadigarıydın olmadı beceremedim seni korumayı affet ama merak etme yanına geliyorum az sonra
adanalı silahını kafasına dayar tetiği çeker
adanalı: hakkını helal et engin
engin: amirim yapmayın (adanalı kafasına sıkar) amirimmmmmmmmmmm
engin amirim diye bağımaya devam eder ancak artık çok geçtir adanalı ölmüştür
SON

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Çok beğendim son derece güzel yazmışsın ah be Maraz ali ne karakterdin ya:D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
biraz uzun olmuş ama okudum,emeğine sağlık :)