Adalet Peşinde 24.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dudunun şatosuna betüş el koyuyor ama etrafta karanlık güçler dududan bir sürü sihirli kopya yapıyor ve
Dudu sinirleniyor bu iş burda bitmeyecek intikamım acı olucak

boşanma avukatı tuzak kuruyor eda sayesinde betüş iyi niyetli bir peri avukat buluyor kameralar görebilir ama edanın planı şudur sadığın tuttuğu boşanma davası avukatını takip etmek görünmez olarak takip eder ve bir bakar sadığa pusu koymaya niyetlidir hemen annesi betüşe gizli mesaj gönderir ve hemen gelir görünmez olarak bir peri çetesinin işidir eda ve ekibi iyi bir şekilde sihirlerini alıp yakalr ve bombayıda imha eder betüş o avukatı yakalar. gel söyel ve iyi periyiz biz

Eda olanları anlar bir dakika küpelerin Peşinde olan polis herdefa oyuna geliyor İzmirde hep tuzağa düşüyor
Karanlık gücün işi bu Betüş bu senin yukarıdaki kişilerin yani patronların ama İçerde resmen bu karanlık güçler Perilerin içine sızmış ben Anneannemin oyununu bozayım sende o Karanlık gücün adamı ve senin eski aşkın Tunayı durdur sadık a zarar vermeden Sadıkın annesini Çilek söyler Eda babaannen tehlikede ona asla ulaşamıcak lara bitti Tuna buraya kadarmış karanlık güçle karşı karşıya gelen polisler yargıç perinin tuzağıyla yakalanır Tuna bitti
Seni gözümün önünde tutacam ve hiç bir karanlık güç düzeltemicek seni zindanda ruhunu bedenden çıkartıyorum
Dudunun kopyaları rahat durmuyor
Betüş kafedede çalışırken uzay boşluğuna uçurur Suzan bune böyle
Efe can hayda buda neyin nesi yinemi
Ben bir ruhum Mevribe halanın ruhu periler senden intikam alıcak bu hahaha bu betüşün işi hatta bu kafede çalışan kişiye zeyno ya aşık oldu. Bunun bedelini ödeyecek ama burdan kurtulabilirsen ah zeytin sende bittin Efecan sende
24.Bölümün sonu
@Çiğdem- @harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İki dizi zaten o erkenden yaptığım sezon finali bölümünü halettmeye çalışıyorum
@Çiğdem- yorumun ne

Bu bölüm güzel olmus ama ayoll polisiy yok sihirli bölüm ve kısa olmus :F

dudu zor durumda son sahnede ilgi çekici :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
beğendim evet :) ama sakın ne anlatılıyor diye sorma :)
Perilerin içinde derin yapılanma yani karanlık güçler perilerin içine sızmış
Bunlar periliçenin yukarısında ve

devletin içindede var kötü periler hemde siyasetçi olarak ve büyük büyük patronları var kim olduğu bilinmiyor

Betüşün dudunun sihirlerine ve şatosuna el koyuyor Toprakı yanına alıyor betüş

Ama karanlık güçler rahat durmuyor
Dudunun kopyaları yaratılmış

Ve yaptığı sihirde Zeyno ve avni aşkının nerde başladığını bir peri söyledi ruh kılığına giren bir peri

Betüş kafeyi uzay boşluğuna attı

Sadıkla betüş boşanma davası açıyor

dudunun sihrinden dolayı hemde insanların arasında yapıyor avni gözetliyor o sırada

@Çiğdem- @destere

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Adalet Peşinde 25.Bölüm fragmanı Kerem Amirin böbreki bulunamıyor en sonda bombalı saldırı olur kerem Amir bu işten sonra ölmeye yaklaşmış edanın bulduğu böbrek Hindistandan uçakla gelicek Ama o böbrek değildir sahtedir yani oyuncak böbrek ama Türkanın Tecavüzcüsü ve Haluğun kardeşinin böbreklerini çalıp ve böler Melisanın sevgilisi savaşın ailesi gözünün önünde patlatılır
Kimin yaptığı belli değildir
Sihirle izler kanlar ve bütün deliller silinmiş bombanın parçacıkları bulunmaz hatta insanların cesetleri bile görünmüyor evde doğal gaz patlaması zanneden yani kaza der polis bu olaya
Ceren komiser ve eda şüphelenir ama gerçekten doğal gaz gibi gösterirler ama resmen katliam
Bu katliam değil planlı soykırım bence arkasında kim var Amerika başka ülkelerde olabilir @Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Perilerin içinde derin yapılanma yani karanlık güçler perilerin içine sızmış
Bunlar periliçenin yukarısında ve

devletin içindede var kötü periler hemde siyasetçi olarak ve büyük büyük patronları var kim olduğu bilinmiyor

Betüşün dudunun sihirlerine ve şatosuna el koyuyor Toprakı yanına alıyor betüş

Ama karanlık güçler rahat durmuyor
Dudunun kopyaları yaratılmış

Ve yaptığı sihirde Zeyno ve avni aşkının nerde başladığını bir peri söyledi ruh kılığına giren bir peri

Betüş kafeyi uzay boşluğuna attı

Sadıkla betüş boşanma davası açıyor

dudunun sihrinden dolayı hemde insanların arasında yapıyor avni gözetliyor o sırada

@Çiğdem- @destere

türbüşona puan verdiğin için @sokak sanati ile birlikte senaryolarını protesto ediyoruz artık :)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bende öyle dedim artık uğramam.:))
@sokak sanatinin şampiyonluğu var şampiyon olmayanlar olsun yani sen bu gidişle etkiliyemezsin söylüyim hiç bir kızı çünkü kız yarışıyorsa ona en yüksek puan vereceksin @xemrexxx nin başına benim başıma gelmesin diye ay yapım fanları saldırmasın diye @Çiğdem- çete kurdu @sokak sanati destereyi manipülasyon etti

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanatinin şampiyonluğu var şampiyon olmayanlar olsun yani sen bu gidişle etkiliyemezsin söylüyim hiç bir kızı çünkü kız yarışıyorsa ona en yüksek puan vereceksin @xemrexxx nin başına benim başıma gelmesin diye ay yapım fanları saldırmasın diye @Çiğdem- çete kurdu @sokak sanati destereyi manipülasyon etti

Sen vermesende olur hadi naşşs:))