'Adı Mutluluk' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
'Adı Mutluluk' Final Yapıyor!

its-name-is-happiness-adi-mutluluk-poster-150x150.jpg

FOX'un sevilen gençlik dizisi Adı Mutluluk final yapıyor.

Başrollerini Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Dilara Aksüyrek, Aslı Bekiroğlu, Zeynep Bastık, Yağızcan Konyalı, Orçun İynemli, Kaan Çakır, Yağmur Kaşifoğlu ve Levent Özdilek gibi isimlerin paylaştığı; bu hafta 15. bölümüyle ekrana gelecek olan yapım, 5 Ekim'den itibaren Pazartesi akşamları yayınlanacak ve 17. bölümüyle sona erecek.

Çarşamba akşamlarını ise gelecek haftadan itibaren başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Cengiz Bozkurt, Kenan Bal ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı 'Kocamın Ailesi' dolduracak.

Adı Mutluluk, final bölümüyle 12 Ekim Pazartesi akşamı FOX'ta!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
çok üzüldüm. :( dizi ve müzikleri çok kaliteliydi. :( karakterlerin hepsi süperdi. gonca zeki favorilerim. :( pazartesi çok ama çok zor gün. iki tane gençlik dizisi var zaten ve ikisi de zirvedeler işi çok zor. hani başka gün olsa belki biraz toparlardı falan ama pazartesi hiç şansı yok. :(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yazık olmuş ya hangi diziyi takip etmeye kararlı olsam o dizi anında final yapıyor bu diziyi baya sevmiştim çok üzüldüm yazık oldu adı mutluluk bitmemesi gereken birçok dizi gibi final yapıp bitiyor tek kelimeyle yazık

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
diziyi tutan o kızdı ve ulan istanbuldaki erkekdi diğer karakterler fıstı iyi bile dayandı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
KA bugüne geliyormuş.:Z Fox güzel hamle yaptı.:D
Adı Mutluluk zaten final yapacaktı. İyi oldu.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güzel diziydi bence yazık oldu, bir ara en başından izleyeceğim. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin bitmesine üzüldüm, ilk bölümü gerçekten enfesti. Sonra izledim ama ilk bölümdeki zevki alamadım ve bıraktım. Tabi çok dizi olması da buna neden oldu.

İnadına Aşk'ı yerinden etmemesi iyi olmuş ama KA yeni gününde olmamış.