''Adı Efsane''nin Akıbeti Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Adı Efsane''nin Akıbeti Belli Oldu!

58905fd261361f17903f85bd.jpg

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ''Adı Efsane''nin akıbeti belli oldu!

Yapımcılığını D Productions'un yaptığı, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in yer aldığı dizide 4 bölüm sonra şok bir ayrılık yaşanacak. Dizinin yayınlanacak 20. bölümünde Erdal Beşikçioğlu ayrılacak.

Dizi diğer ekiple yaz boyu ''gençlik dizisi'' olarak devam edecek.

''Adı Efsane'' yeni bölümüyle cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

Orijinal formatta oku

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eğer Erdal Beşikçioğlu diziden ayrılırsa basketbol konusunu düzgün bir şekilde işleyebileceklerini düşünmüyorum. Ancak dizi yaz sezonunu rahat bir şekilde çıkacaktır.

Ama şu var; Erdal Beşikçioğlu'nun yerine onun ayarında, başarılı bir oyuncu diziye dahil edilirse, okulun yeni basketbol koçu olarak, dizinin şansı var bence. Bu rol için benim aklıma ilk gelen isim Emre Kınay oldu. Güneşi Beklerken dizisinda tam olarak böyle bir rolü vardı. Hem böylece basketbol konusunuda işleyebilirler.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi yaz sonunda 30. bölümde final yapar. Nasıl bir proje hiç bilmiyorum ama Erdal Beşikçioğlu keşke ayrılmasaydı, ''Efsane'' olarak kalsaydı. Ya da Erdal başkanla birlikte bitirseler daha iyi olurdu.