Acun Medya'ya Büyük Tepki!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Acun Medya'ya Büyük Tepki!

utopya-finalinde-kimler-yarisacak-6079122-150x150.jpeg

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu Acun Medya'ya tepki yağıyor!

Dün akşam Ütopya yarışmasında Tuncay Kes ve Semih Öztürk'ün final karşılaşmasını Tuncay Kes kazanmıştı. Herkesin şok olduğu ve şaşırdığı anlarla birlikte Twitter'da ''AcunMedya KumpasYaptı'' tagı sosyal medyaya damga vurdu. Semih Öztürk'ün hakkının yendiği ve rejinin oyunu olduğunu söyleyen izleyiciler RTÜK'e şikayet yağdırdı. RTÜK'e saatler içinde binlerce şikayet yağdı.

Programa daha öncede reji ile ilgili tepkiler yağmıştı ve resmi açıklama gelmişti. İzleyiciler açıklama bekliyor ve dün akşam yapılan finalin tekrarlanmasını istiyor!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Finalin tekrarlanmasımı. :F Bitmiş gitmiş artık ne yapsalarda nafile Survivor'da çok tepki oluyodu ama bişey çıkmıyodu dediğimizle kalıyoduk.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Finalin tekrarlanmasımı. :F Bitmiş gitmiş artık ne yapsalarda nafile Survivor'da çok tepki oluyodu ama bişey çıkmıyodu dediğimizle kalıyoduk.
Burada kaç kere rejinin oyunlarının olduğu söyleniyor. :D Survivor ile farklı, yaşanan olayların sorumlusu reji suçlanıyor ve kaç kere daha bir olayları çıkmıştı.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@Harunnn60 anlatsın, o çok iyi biliyor bu reji işlerini falan. :D Ama yani öyle bildiğimiz olaylardan değil, orada birşeyler karıştırılmış. Rejilerden sosyal medya hesaplarını kapatanlarını mı desem, ortadan kaybolanları mı desem. :D
Aman boşver bu tartışma boş olmuş bitmiş zaten bu saatten sonra hiç bişey çıkmaz.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Acun bu utupyayayi çok boş bıraktı sonucu da ortada acil eline almali. Başta reyting için tuncayı kolluyorlar demiştim malum bir iyi bir kötü olacak ki bu yarışmalar hatta diziler izlesin ama reji duygusal bağlamış meğer final sırf tunca kazansın diye yapılmış bunu anlamak için salağa yatmak lazım. Acun bu durumu düzeltmezse bu benim stilimin başına ne geldiyse o gekecek

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Acun bu utupyayayi çok boş bıraktı sonucu da ortada acil eline almali. Başta reyting için tuncayı kolluyorlar demiştim malum bir iyi bir kötü olacak ki bu yarışmalar hatta diziler izlesin ama reji duygusal bağlamış meğer final sırf tunca kazansın diye yapılmış bunu anlamak için salağa yatmak lazım. Acun bu durumu düzeltmezse bu benim stilimin başına ne geldiyse o gekecek
Serkan zaten gazete oylaması ggeldiginde güluuordu.Çok buyuk kumpas kurdular

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Bi şey çıkacağını sanmam. Fazla büyütülüyor gibi. Acun bu tarz tepkilere hep tepkisiz kalmıştır.

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Acun kanal açtıktan sonra batırdı.. her programı bana saçma geliyor nedense.. mesela bu Ütopya nedir Allah aşkına..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Öncelikle haberin açılması iyi oldu aslında bende açmayı düşündüm ama dün gece iş o kadar ciddi değildi bugün baya ciddi oldu işler.

Bakın bu yarışma Semih ile daha popüler oldu. Forumda yarışmayı izlemeyen insanlar bile Semih'i tanıyordu. Her neyse Semih 11 ay boyunca sms'lerde yüksek oy aldı. Sonra ilk haksızlık elene yarışmacıların geri dönmesi oldu 1 değil 2 değil tam 6 kişi döndür her neyse sonra bunlar yine elendi ve final haftasında elenen yarışmacılar oy kullanacak dedi ve buda Semih'i 1-0 geriden başlattı.

Bana kalırsa gazetedeydi, elenen yarışmacılardı filan bunların yerine sadece sms olacaktı Survivor'da ki gibi işte o zaman adeletli olurdu. Tuncay fanları 1-0 önde oldukları için sadece sms yüklendiler semih fanları ise 2 tarafa da yüklendiler.

Allah aşkına böyle final etabımı olur yahu? 3 tane aşama aşama eğer çok etaplı yapmak istiyorsun bari zeka oyunları koysaydın. Dediğim gibi her ki isimde hak ediyordu ama final bu şekilde olmamalıydı.

Ayrıca ortada çok büyük iddialar var. programın Alpay Kazan yönetiyor bu sürekli fanlara sms durumu ile ilgili bilgi veriyormuş şu x kişisi öne geçti siz yüklenin diye bunun sonucunda hiç beklemediğimiz kişilerin dokunulmazlık alması bu sebep yüzünden anlaşılıyor.

Peki her şey normal diyelim final videoları neden kaldırılıyor?İşte buda yapımın korktuğunu gösterir.

Burada da son kez açıklama yazıyorum daha da açıklama yapmayacağım. :D

@eskici @ABAY_06 @beyazsoy @Maskeli Fedai @Yiğitt

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Öncelikle haberin açılması iyi oldu aslında bende açmayı düşündüm ama dün gece iş o kadar ciddi değildi bugün baya ciddi oldu işler.

Bakın bu yarışma Semih ile daha popüler oldu. Forumda yarışmayı izlemeyen insanlar bile Semih'i tanıyordu. Her neyse Semih 11 ay boyunca sms'lerde yüksek oy aldı. Sonra ilk haksızlık elene yarışmacıların geri dönmesi oldu 1 değil 2 değil tam 6 kişi döndür her neyse sonra bunlar yine elendi ve final haftasında elenen yarışmacılar oy kullanacak dedi ve buda Semih'i 1-0 geriden başlattı.

Bana kalırsa gazetedeydi, elenen yarışmacılardı filan bunların yerine sadece sms olacaktı Survivor'da ki gibi işte o zaman adeletli olurdu. Tuncay fanları 1-0 önde oldukları için sadece sms yüklendiler semih fanları ise 2 tarafa da yüklendiler.

Allah aşkına böyle final etabımı olur yahu? 3 tane aşama aşama eğer çok etaplı yapmak istiyorsun bari zeka oyunları koysaydın. Dediğim gibi her ki isimde hak ediyordu ama final bu şekilde olmamalıydı.

Ayrıca ortada çok büyük iddialar var. programın Alpay Kazan yönetiyor bu sürekli fanlara sms durumu ile ilgili bilgi veriyormuş şu x kişisi öne geçti siz yüklenin diye bunun sonucunda hiç beklemediğimiz kişilerin dokunulmazlık alması bu sebep yüzünden anlaşılıyor.

Peki her şey normal diyelim final videoları neden kaldırılıyor?İşte buda yapımın korktuğunu gösterir.

Burada da son kez açıklama yazıyorum daha da açıklama yapmayacağım. :D

@eskici @ABAY_06 @beyazsoy @Maskeli Fedai @Yiğitt
aynen ya biraz önce videoları izliyim dedim kaldırmışlar :(