Acil Aşk Aranıyor 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | Show TV

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Acil Aşk Aranıyor 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | Show TV

acil-ask-araniyor-150x150.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi Acil Aşk Aranıyor'un 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Med Yapım imzalı, başrollerinde Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Tamer Tıraşoğlu, Gökhan Soylu gibi isimler yer aldığı, senaryosunu Sinan Sülün'ün kaleme aldığı dizinin 2. sezon kadrosuna, deneyimli oyuncu Derya Alabora, güzel oyuncu Seranay Aktaş ve kendisine eşlik edecek Burak Aykaç dahil oldu.

Acil Aşk Aranıyor, yeni sezonuyla çok yakında Show Tv'de!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman güzel olmuş ama Sumru Yavrucuk yer almayacak sanırım fragmandaki kişi Derya Alabora :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Vayy sonunda. :Z Güya 2 hafta ara dediler bekle bekle ağaç oldum. :F Fragman da çok güzel olmuş Engin Öztürk'ün eline sağlık. :A Sanırım 20 Eylül Pazar başlayacak....

Fragman güzel olmuş ama Sumru Yavrucuk yer almayacak sanırım fragmandaki kişi Derya Alabora :)
Sumru Yavrucuk'a çok benziyor ben o sandım. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@ozgur2113 Serenay Aktaş'ın partneri de Barış Aytaç olmuş galiba. Ama resmi kaynak olmadığından konuyu açamadım. Fragmanda varsa konuya ekleyeyim.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@ozgur2113 @sürgünüm Sumru Yavrucuk, Nisan'ın annesini oynayacaktı :F İnşallah dediğiniz gibi ayrılmıştır kadrodan daha iyi projelerde görmek isterim :)
Ben karıştırmışım o zaman ama eğer olsaydı zaten fragmanda da yer alırdı büyük ihtimalle :D
Vayy sonunda. :Z Güya 2 hafta ara dediler bekle bekle ağaç oldum. :F Fragman da çok güzel olmuş Engin Öztürk'ün eline sağlık. :A Sanırım 20 Eylül Pazar başlayacak....

Sumru Yavrucuk'a çok benziyor ben o sandım. :D
Ben hiç benzetemedim. :A
@ozgur2113 Serenay Aktaş'ın partneri de Barış Aytaç olmuş galiba. Ama resmi kaynak olmadığından konuyu açamadım. Fragmanda varsa konuya ekleyeyim.
Fragman da Serenay var da başka kimseyi göremedim ben.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben karıştırmışım o zaman ama eğer olsaydı zaten fragmanda da yer alırdı büyük ihtimalle :D

Ben hiç benzetemedim. :A

Fragman da Serenay var da başka kimseyi göremedim ben.
Telefondan izledim. :T: Ama Derya Alabora daha iyi eskiden bir dizisi vardı reçelli bir dizi sürekli reçel yapıyorlardı kısa sürmüştü ama çok sevmiştim o diziyi. :F Sahi adı neydi o dizinin ya. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Özellikle Derya Alabora çok çok iyi bir takviye olmuş, rolüne yakışacağından fazlasıyla eminim. Serenay Aktaş ve Barış Aytaç da fena sayılmayacak isimler. :)
Telefondan izledim. :T: Ama Derya Alabora daha iyi eskiden bir dizisi vardı reçelli bir dizi sürekli reçel yapıyorlardı kısa sürmüştü ama çok sevmiştim o diziyi. :F Sahi adı neydi o dizinin ya. :D
Kısa süren dizisi olarak aklıma Paşa Gönlüm geliyor, ama onu kast etmiyorsun galiba. :X

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Özellikle Derya Alabora çok çok iyi bir takviye olmuş, rolüne yakışacağından fazlasıyla eminim. Serenay Aktaş da iyi sayılabilecek bir isim. :)

Kısa süren dizisi olarak aklıma Paşa Gönlüm geliyor, ama onu kast etmiyorsun galiba. :X
Hayır benim dediğim eski bir diziydi. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hatırlayamadım o diziyi. :F Ben Es-Es dizisinde izlemiştim o da kısa sürmüştü ama o mu bilmiyorum. :F

Bu arada fragmanda Barış Aytaç görünüyor, ekleyebilirsin. :) @sürgünüm

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Eski bölümleri hep izledim yeni sezonu da takip edicem fragman da baya iyi olmuş bence DUYGU YETİSS YAAA:love1::love1:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dediğim dizi Şaşıfelek Çıkmazı'mış. :D @ozgur2113 @Aserat Ben KanalTürk'te izlemiştim tekrarlarını @sürgünüm sen daha iyi hatırlarsın, kadrosu iyiydi bayağı. :)
Yok bilmiyorum vallahi, bilmediğim diziye biliyorum diyemem. İlk defa ismini duydum.:) Ben Derya Alobara'yı ES-ES dizisinden ve Uğur Yücel'in eşi olarak biliyorum.