Abou Atar, Napoli Bakar: 2-3

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Abou Atar, Napoli Bakar: 2-3

resized_1e69c-2251_tur_picture_20161019_9777571_9777565.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu mücadelesinde Beşiktaş, Napoli'yi deplasmanda 3-2 mağlup etti.

Siyah beyazlı ekibe 3-2'lik zaferi getiren goller Adriano ve Vincent Aboubakar'dan (2) geldi. Napoli’nin gollerini ise Mertens ve Gabbiadini kaydetti.

Beşiktaş’ta Aboubakar 2 golle yıldızlaştı. Napoli'yi Karasev’in Beşiktaş aleyhine verdiği 2 kötü panaltı kararları da kurtaramadı ve kartal çok kritik bir 3 puanı hanesine yazdırdı.

Böylece grupta 5 puana çıkan Kartal, 2. sırada yer aldı. Napoli ise 6 puanda kaldı.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Marek Hamsik, Insigne, Callejon ve Mertens'li takım değeri 320 milyon Euro olan Napoli'yi nasıl yendik şaşkınım hala.

Sosa ve Gomez dediler, bu oyuncularla geçen yıl sadece UEFA'da İskenderbey'i yenebilmiştik.

Çok değerli bir galibiyet. Napoli'nin evinde Şampiyonlar Ligi ve Şampiyon Kulüpler Kupası’ndaki ilk yenilgisi.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Besiktas'in cok acayip bir takim oldugunu tekrar yazayim kendi evinde Dinamo Kiev'i yenemez ama deplasmanda Napoli'yi yener neyse tebrikler sevindim kazanmalarina :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Futbol şansı Beşiktaş'ın yanında olmuş çok enteresan bir galibiyet :A Tebrikler :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok ilginç bir maçtı. İlk yarıdaki Beşiktaş oyunu evlere şenlikti. Napoli gününde olsa sonuca gidebilse acımasız bir sonuçla bitebilirdi. Sadece ilk yarıda 11 korner falan vardı yani.

2.yarıda çok daha sağlam oynayan işi bilen bir Beşiktaş vardı ve oyunu çok iyi tuttular. Ta ki Caner'in mükemmel oyununu acemice penaltı yaparak baltalamasına kadar. İlk penaltı çok ucuzdu ama ikinci doğru karardı. 2-2 den sonra maç ilginç şekilde iki tarafa da gidebilecek şekilde oynandı. Beşiktaş çok güzel bir dakikada ofsayttan da olsa duran toptan golü buldu ve çok da iyi oldu. Hep rakiplere mi kıyak geçilecek yani. Bir kez de bize olsun. :) Sonrası zaten basit detaylar.

Çok beklenmedik ve çok değerli puanlar geldi bu deplasmandan. İç sahada Napoli'yi yenmek büyük iş. Ha Napoli bir daha böyle yakalanır mı muamma. Gelip Beşiktaş'ı burda bile yenebilirler öyle değişik ve kaliteli bir takım. Ama bu sonuçla ilk 3 garanti denilebilir. Hadi hayırlısı. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tolgay Ali Arslan no look pas atıyor ve dünya bir anlığına güzelleşiyor.

CvKRPbDWIAAKPtF.jpg

Oğuzhan iyileşince mecbur yedek kalacak. Bir formül bulup ilk 11'e monte edilmeli.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Eyvah yandık artık bir ömür Napoli muhabbeti yaparlar :( . Kendi evlerinde 8 yemesinler aman diyim :(

Son düzenleme:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Güzel galibiyet aldık. Buradan beraberlik çıksaydı ya da o pozisyon direkten dönmeyip gol olsaydı biraz sallanabilirdik. Çünkü ortada ciddi sorunlar var.Birincisi Quaresma sorunu.Bu sene Quaresma o geçen sezon oynadığı takım oyununu oynayamıyor.Ataklarda sürekli hızımızı kesiyorr ve eskisi gibi adam geçemeyip hemen yere salıyor kendini. Bu maçta çok fazla pozisyon harcadı sürekli yanlış karar veriyor.Adam geçmesi gereken yerde hemen olmadık yere orta açıyor.orta açması gereken yerde topa basıp çalım atmaya çalışıyor.Hocanın Quaresma ile konuşması lazım.İkincisi Şenol Hocanın bu sene kadro seçimlerinde zayıf kalması ve oyuna hamle sıkıntısı. Bugün 65te , yediğimiz golden hemen önce bir hamle lazımdı takıma.Orta alanda topu tutacak biri lazımdı. En iyisi Taliscaydı. Quaresma 90 dakika oynadı ama kesinlikle 90 dakika durmayı haketmedi. Bence maçtan önce planladığı şeyler olmadı ikinci yarı ve ilk yarı iyi oynayan takımı bozmak istemedi ama hata yaptı işte.Hakem faktörü de var tabi. Yani takımlarımız avrupa da gerçekten şu konudan çok çekiyor. Hakeme rağmen kazandık bu galibiyetimizi çok daha güzel yapıyor :) Aboubakar da 2 gol attı evet galibiyetimizi kutlayalım evet ama işte ben devamlı ilersini düşünmeyi seven biriyim .Aboubakarla ilerki yıllarda devam edilir mi şüphelerim var.Üstünde baskı vardı ama gol vuruşu sıkıntısı var.Elimizde net vuruşu iyi olan forvetimiz olsaydı ilk yarı 2 farklı öne geçebilirdik.Yine Gomez geldi bak aklıma :D Abounun bu konuda geliştirmesi lazım kendini çünkü Cenk'inde gol vuruş sıkıntısı var ama Cenk daha iyi tabi son vuruşlarda..Ve maçın adamı Fabri.. Benim aklımda hiç soru işareti yoktu ama bu akşam herhalde herkesin aklındaki o soru işaretlerini bitirmiştir. Ben ilk oynadığı maçtan beri beğeniyordum. Topu oyuna iyi sokuyor ve ayakları çok iyi.Yere hızlı yatıyor yerden gelen gol vuruşlarında iyi yatıyor.Tolgada olmayan iki şey bu adamda var. Bu da onu 1.kalecimiz yapıyor Şenol Hocada farketti zaten kaç maçtır Tolga kalede yok. Aman iyi olmasın zaten bu senede onun yüzünden elenmeyelim yeter artık :D Sonuç İnşallah lider olaarak çıkarız daha kolay rakip gelme olasılığı daha yüksek oluyor öyle :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok iyi oynadı bjk maç baya çekişmeliydi ayrıca bu maçta kaleci Fabricio başta olmak üzere,Atiba ile Abubakar çok iyi oynadı tebrikler Beşiktaş:)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Konuda ki çekememezlik bile ne kadar önemli bir galibiyet aldığımızın yazılı kanıtıdır.
Herkes pas atar , Aboubakar.

Futbol şansı Beşiktaş'ın yanında olmuş çok enteresan bir galibiyet :A Tebrikler :A
Şans mı ? :F Paralı hakeme rağmen maç kazanmak şans mı ? :A

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Çekememezlikmiş :( 2003 yılından bile deplasmanda ilk defa 1'den fazla gol atmışsınız bu büyük başarınızı harbi çekemiyorum.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Grup maçında napoliyi yendik , görende yarı finalde Real Madridi yenip finale çıktığımızı sanar :D
Siz ,biz değilsiniz bu başarılarla övünün diyorum . Bak büyük düşünemiyorsunuz :A Real Madrid'i yenip final diyorsunuz adsfsdfsfs insan Madrid'i yenip kupayı aldık diye hayal kurar. He sizin bu hayalinizi kuramadığınızı biz 16 sene öncesi gerçekleştirdik :D :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
bunlar bu galibiyeti 10 sene konuşurlar çekilmez :D
niye konuşalım onu anlamadım Reali falan mı yendik de benim mi haberim yok ? :A

Siz ,biz değilsiniz bu başarılarla övünün diyorum . Bak büyük düşünemiyorsunuz :A Real Madrid'i yenip final diyorsunuz adsfsdfsfs insan Madrid'i yenip kupayı aldık diye hayal kurar. He sizin bu hayalinizi kuramadığınızı biz 16 sene öncesi gerçekleştirdik :D :D
Neyse konuşmaya gerek yok , ManU yu bekliyorum ben :A :Z