2023 Aaahh Belinda - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
FtjER_jWIAQGGj_

Aaahh Belinda (2023)

Tür:
Komedi
Süre: 98 dakika

Yönetmen: Deniz Yorulmazer
Senaryo: Hakan Bonomo (Atıf Yılmaz'ın aynı adlı filminden uyarlama)

Oyuncular:
Neslihan Atagül
Serkan Çayoğlu
Necip Memili

IMDb Linki

Konu:
Genç oyuncu Dilara, yakında zamanda çıkacak bir şampuan olan "Belinda" için çekilecek reklam filminde oynayacaktır. Provalara başlayan Dilara bir gün, reklam senaryosunun tüm unsurlarının gerçekleştiğini fark eder. Artık o Dilara değil Handan'dır. Genç kadın, gerçekleri kanıtlamak için çaresizce çabalar.​

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Filmi izledim beğenmeyenler olmuş saygı duyarak diyorum ki ben beğendim Neslihan çok güzel perfomans göstermiş film bitince şahsen ben bu nasıl performans Neslihan dedim o kadar iyi oynamış tüm oyuncular rolüne uymuş güzel performanslar çıkmış ortaya ben sevdim filmi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Orijinalini izlemediğim için kıyaslama işine girmeden izleyebildim. Eğlenceli bir film olmuş. Sonu biraz farklı olsaydı daha iyi olurdu, böyle olunca boşuna izlenim hissi oluşuyor biraz.
Dilara’nın duş alırken gördüğü rüyayı izlemiş olduk. Konusu bu galiba :A

YouTube’da orjinalini açıp sona sardım pek farkı yokmuş. Orijinale sadık kalınmış.
Neslihan’ın oyunculuğu baya beğendim. Necip Memili ve ikisi filmi götürmüş. Geri kalanlar sahneleri az olduğu için sıradan oyunculuk ile katkı sağlamışlar.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Orijinalini izlemediğim için kıyaslama işine girmeden izleyebildim. Eğlenceli bir film olmuş. Sonu biraz farklı olsaydı daha iyi olurdu, böyle olunca boşuna izlenim hissi oluşuyor biraz.
Dilara’nın duş alırken gördüğü rüyayı izlemiş olduk. Konusu bu galiba :A

YouTube’da orjinalini açıp sona sardım pek farkı yokmuş. Orijinale sadık kalınmış.
Neslihan’ın oyunculuğu baya beğendim. Necip Memili ve ikisi filmi götürmüş. Geri kalanlar sahneleri az olduğu için sıradan oyunculuk ile katkı sağlamışlar.
Rüya değil o tarafa geçiyor sonra geri geliyor
🤣

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi