A Spor'dan Beşiktaş'a Sansür!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

A Spor'dan Beşiktaş'a Sansür!

besiktas-sevinc_0MSKY.jpg

Beşiktaş ile Turkuaz Medya arasında ipler geriliyor! Son günlerde Turkuaz medya kanallarına boykot karar alan Beşiktaş taraftarları sosyal medya sitesi Twitter üzerinden günlerce boykot çalışmasıyla TT'nin birinci sırasında yer aldı. Buna karşılık olarak ilginç bir hamle Turkuaz Medya'nın spor kanalı A Spor'dan geldi.​

Bir sitenin özel haberine göre FIBA Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Beşiktaş - Zielona Gora basketbol maçında yayıncı kuruluş A Spor Beşiktaş taraftarlarının sesini keserek yerine tezahürat sesi ekledi. Gerekçesi ise yine aynı gruba bağlı Fotomaç'ın "Fotomaç’ın manşetine şampiyon Kartal yazdıracağız." şeklinde protesto edilmiş olması. Sitenin bir iddiası da A Spor'un maça spiker bile göndermediği, işte yapılan o ilginç sansür;​

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Futbol tribün sesini almişlar boş tribunlerde yankılatmişlar mi:F neyse şunu dicektim ben Acun'da programlarında hafiften ses efekti veriyor:A Geçen sene de Xfactor yarişmasında Kanal d yapıyordu :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gruba bağlı Fotomaç gazetesi de, Yusuf Erdoğan’ın sakatlandığı ayağı için kullandığı görselde fotoshop kullandı.

Cw-fgN1XUAAf10w.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hahahaha öyle saça böyle tarak diye boşuna dememişler :A Sen akreditasyonunu kaldırırsan adamlar da böyle sesini kısar işte. Ben olsaydım maçı yayınlamazdım ama ticari çıkarlar var işte :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hahahaha öyle saça böyle tarak diye boşuna dememişler :A Sen akreditasyonunu kaldırırsan adamlar da böyle sesini kısar işte. Ben olsaydım maçı yayınlamazdım ama ticari çıkarlar var işte :A
Bu Bjkliler çok komik yahu sürekli hakem şöyle hakem böyle diye başımıza aslan kesilirler hakemle kazandılar mı ses bile çıkarmazlar :A

BuTo

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
22
Bu Bjkliler çok komik yahu sürekli hakem şöyle hakem böyle diye başımıza aslan kesilirler hakemle kazandılar mı ses bile çıkarmazlar :A

Şenol Güneş kırmızı kart dedi Quaresma kırmızı kart dedi ve özür diledi Fikret Orman kırmızı kart dedi hakem yanlış yönetti dedi açıklamaları oku öyle yorum yap. Bilinçli!