ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdu. Final tadında bir bölüm oldu. Hasibe'nin gerçekleri ögrenip Cemal ile yüzleşme sahnesi çok güzeldi.
En sonunda intikamını aldı. Cemal'in öleceğini sanmıyorum. Dizide çözülmemiş olayların baş kahramanı.

Ali ameliyat masasında ölümün eşiğindeyken Mavi Pembe ve İsmet kötü bir kaza geçirdi.
Hiç birinin öleceğinide sanmıyorum.

Elmas karakteri çok gereksiz. Dizinin reytinglerinin düşüşünün sebebi.
Bence de final olmalıydı. Bu kadar olaya rağmen düşüş devam etmiş. Yeni sezonda en fazla 4 civarı reyting alabilir gibi. Gerçi yazın gelişi de etken olmuş olabilir bakalım :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bence de final olmalıydı. Bu kadar olaya rağmen düşüş devam etmiş. Yeni sezonda en fazla 4 civarı reyting alabilir gibi. Gerçi yazın gelişi de etken olmuş olabilir bakalım :D
4 reyting Atv için yeterli bir oran.
Evet yazdan dolayı ve Aşk ve Mavi eğer 4 altına düşmezse rahat sene sonunu görür. Dizide Elmas'a rağmen son haftalarda yine eski tadı alıyordum izlerken :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
4 reyting Atv için yeterli bir oran.
Evet yazdan dolayı ve Aşk ve Mavi eğer 4 altına düşmezse rahat sene sonunu görür. Dizide Elmas'a rağmen son haftalarda yine eski tadı alıyordum izlerken :D
Yeni sezonda Hikaye bol aslında eminim yükselir 4,50 civarı alsa yeter AB grubu da 3 :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Reytingleriniz bol olsun Aşk ve Mavi ekibi :Z

Dizi güzel başladı.
Çiçek olayları anlatıyor :eek: tuhaf geldi o kısım.
@denizz19

4 ay zaman atladı dizi :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Gülperi izliyorum Hasibe sahnelerine bakarım. Nasılsa hiçbiri ölmeyecek. :A
Senin için derlerim konu açarım yine :A:A
Cemal şimdilik tekerlekli sandalyede :A
"Anneannem herkesin amcamı affetiğini sanıyordu, ama yarım jalan işini tamamlamak istiyordu ve bunuda sadece amcam biliyordu" dedi Çiçek :A
Hasibe iyi davranıyor başkaları varken. Cemal korkuyor baya :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Adı belli olsaydı artık. :F Hangi bebek nolduydu ki. :A
Emirhan'ı demek istedim işte :A
Bu bölüm sırların çoğu açığa çıkacak. Yeni olaylar olacak artık.
Şu dizilerin uzunluğundan çok bunalıyorum artık. İsvecliler türk dizilerini 3 bölüm yapardı. şu son senelerdeki dizileri alırlarsa 4 bölüm yaparlar :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Emirhan'ı demek istedim işte :A
Bu bölüm sırların çoğu açığa çıkacak. Yeni olaylar olacak artık.
Şu dizilerin uzunluğundan çok bunalıyorum artık. İsvecliler türk dizilerini 3 bölüm yapardı. şu son senelerdeki dizileri alırlarsa 4 bölüm yaparlar :A

O bebekle ilgili sır kaldı mıydı. :A Fatma'nın oğlu Metin'in sırrı duruyordu sanırım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O bebekle ilgili sır kaldı mıydı. :A Fatma'nın oğlu Metin'in sırrı duruyordu sanırım. :A
Ali ve Hasibe hariç kimse bilmiyorki Emirhan'ı. Servet öğrenip gitti, Refika'da biliyordu gitti tahtalı köye :A
Metin sonlara kadar bilinmez, yoksa Hasibe Fatma'yıda gebertir :A:A