YS Aşk Maceraları 7.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
beni etkilemesi için dolap sahnesi gelmeli :) bombaya gerek yok :)
ama bana dolap sahnesi deme tüylerim diken diken oluyor bir daha dolap sahnesi yazmam o vampir olayından sonra başıma bela oldu @gözlemci haletsin bence dolap işini o daha iyi yazıyor ben yazarken uçuyorum öyle senin istediğin sahne yazarsan direk bir numara çevirmem gerekir o da ceza almamam için dizimedya erotik dizi yazdı ceza aldı hemde sonsuz ban aldı @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama bana dolap sahnesi deme tüylerim diken diken oluyor bir daha dolap sahnesi yazmam o vampir olayından sonra başıma bela oldu @gözlemci haletsin bence dolap işini o daha iyi yazıyor ben yazarken uçuyorum öyle senin istediğin sahne yazarsan direk bir numara çevirmem gerekir o da ceza almamam için dizimedya erotik dizi yazdı ceza aldı hemde sonsuz ban aldı @destere
:F :F Sonunda bombasız bir yaşam valla Suriyeye döndü bomba üstüne bomba :A :A
@gözlemci de pek doğru yazmıyordu hatırlarsan eğer dolaba katil girmişti ve sen beni bırakıp kaçmıştın :confused::confused::confused:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci de pek doğru yazmıyordu hatırlarsan eğer dolaba katil girmişti ve sen beni bırakıp kaçmıştın :confused::confused::confused:
Eyy bre gafil o kadar seni kurtardım hayırsız :A :A :T:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yılmaz öğrenci olarak özel bir ekip kurmuştur çalışanlardan Selim müdür bu ekibin başı
Selimin aşık olduğu kız iki aile düşmandır Selimin kardeşi Selçuk Çiğdemin kardeşi Nefisi aldatır tam aldattığı kız izmir kızıyla Seda komiser Ali ozan müdürün ekibine gelen seda komiser İzmirde bir polis özel ekip kurup çeteleri korumayı planlıyor
Ekip hem kendi problemleriyle karşı karşıya ve dış problemlerle karşı karşıya gelen ekip çözümü bulabilecekmi Yılmazın gizliği kimliği ortaya çıkacakmı @Çiğdem- @gözlemci @destere @Dosi
@cookies @gözlemci @vadikızı @Çiğdem-

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- beni beni behlülünü bile mezara koymuştur ben forumda yokken:) seni mi gömmeyecek gözlemeci :)
şimdi hedef isveçteki maç Malmö-beşiktaştaki maç @destere fenerbahçe puan alana kadar hem beşiktaşla uğraşmaya devam rizeyle trabzona karadenize kadar gidecek uğraşma Fener 14.sırada @Billy Kane sen maç açma

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şimdi hedef isveçteki maç Malmö-beşiktaştaki maç @destere fenerbahçe puan alana kadar hem beşiktaşla uğraşmaya devam rizeyle trabzona karadenize kadar gidecek uğraşma Fener 14.sırada @Billy Kane sen maç açma
aa bu maç için @Dosi beni isveçe davet etmişti ama kabul etmedim
ama fenerbahçe olsa giderdim beşiktaştan banane varsın malmö kırk gol atsın :)