YS Aşk Maceraları 15.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Aşk Maceraları
15.Bölüm
Suikast girişimi
Ali Ozan Müdür ve ekibi Sibelin peşine düşmüştür
Sibel istediğinden olur bir anda ne buraya kadar Sibel
bitti daha bitmedi neden anladın tuzak bu Ali Ozan müdürler burda işte burda imam nikahı yapacakten Sibel
yakalanır ama imamı vurup kaçar keskin nişancı var bomba var keskin nişancı orda ateş her şeyi hazırlıklı Bitti at silahını canlı bomba dikkat ve patlar hemde iki tane birden

Sibel arabaya biner ve kaçar

Hedef Sude müdür yine peşimize düştü
Palyaço kılığında bombacı olarak gireceksin biriniz vampir kılığında kütüphaneye sadece kütüphanede kızlar olur
ve hepsi zengin kızlar ve hep çalışan kızlar vardır
Eğer yardım etmessen sevgilin bunu görür
bana tuzak kurdunuz mecbur eğer polise haber verirsen bu cd ilk önce sevgiline gider
Oraya Sude müdür gelecek toplantı için geldiğinde bombalı saldırıdan tutuklanacak ve onu ceza evinde öldüreceğiz
Sude'nin telefonu diye hat alır bir polis
Ali Ozan müdür bu tuzak
Dikkatli olun Acaba tuzak ne
Bir anda bu daha başlangıç Ali ozan Müdür diye bombanın kumandasına basar bomba patlar
Sude Müdürün selamı var
Senin üstün değilmi
Evet benim üstüm
Sude müdür tutuklanır ve gözaltına alınır.
15.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @dreamy @destere @gözlemci @Çiğdem- @turkuazz @Masacre @kerem @vadikızı @Dosi

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@destere yine nereye kaçtı @Harunnn60 tam toparlanmıştı sizin yenmeniz planımızı bozdu
@Harunnn60 Ankaragücünü hala trabzon dibinizde haftaya galatasarayla oynayacaksınız
Herkes deplasmanda alıyorda Fenerin günahı ne @Harunnn60 Hepsi o eski başkan Aziz yıldırım yüzünden bursada aynı durumda beşiktaşla uğraşan iki takımda küme düşme potasında @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060