Açıklandı 2018 D. Kupası Fav10 Tahmin Yarışması Şampiyonu! Kim 1. Oldu? Kim İlk 3'de?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
futbol-yasam.jpg

Açıklandı 2018 D. Kupası Fav10 Tahmin Yarışması Şampiyonu!

Kim 1. Oldu? Kim İlk 3'de?

1. @papuleoo 55 puan
2. @DiziTutkunu 50 puan
3. @turkuazz 47 puan
4. s10: 46 puan
5. bazinga: 45 puan
6. @BesaleT : 41 puan
7. @Arslan Bey 37 puan
8. @Maskeli Fedai 31 puan
9. @S.G.A.T. 30 puan
10. @12.Adam 30 puan
11. @Çiğdem- 28 puan
12. @vadikızı 24 puan
13. @luisalonso 24 puan
14. @DarkLegenD 21 puan
15. @Yiğitt 17 puan
16. @kerem 9 puan
17. @MayısKralı 9 puan
18. @batuhankaralar 7 puan
19. @mesmeso61 4 puan
20. @legolas9900 4 puan
21. @HeisenBerg 3 puan
22. @anniegrant 2 puan
23. @yatutarsa 1 puan

@papuleoo tebrik ederim, yarışmama katıldığın için teşekkürler!
Buradan şunu da diyorum puanlarımı lekelemeye çalışanları gelecek yıllarda yarışmaya almayacağım benim ne kadar adaletli olduğumu @vadikızı ve @turkuazz çok iyi bilir! Herkes en baştan puanlamayı kontrol edebilir kendi kininizi başkalarına asla kusmayın! Asla puanları karıştırmadım tek tek girip kontrol edin bu kadar basit! :innocent::handfist::handok:

tesekkur_gifleri_forumgazel+(4).gif

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
@bazinga kınıyorum seni ilk 3'e hediye verir insan.:blush::blush: Ben olmasam yarışma zaten başlamayacaktı forum aktif olmayacaktı böyle pek fazla, her gün olmayacaktı :kissingheart:

Son düzenleme:

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
@papuleoo arayı çok erken açtın turnuvada bizi 2.lik peşinde koşturtmaya mecbur bıraktın. çok iyi bir performansın vardı, şampiyonluğun için tebrik ediyorum.

@DiziTutkunu bu turnuva sana yazar, turnuva boyu her gün çok emek sarfettin, bazen 4 maçın olduğu günler oldu. Muhakkak zor bir süreçti senin için ve alnının akıyla bitirdin. ilk 1.5 haftanın lideriydi daha sonra @papuleoo iyi bir performans sergiledi ve arayı açtı. İnşallah o günleri görürüz de 2020 Avrupa Şampiyonası'nda tekrar böyle yarışırız.

Yarışan diğer tüm yazarları da tebrik ediyorum. Burayı dinç tuttunuz, Foruma çok sık giremesemde bu tür yarışlar hoşuma gidiyor ve hep katılmak istiyorum. bir başka turnuva da görüşmek dileğiyle...

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
@papuleoo arayı çok erken açtın turnuvada bizi 2.lik peşinde koşturtmaya mecbur bıraktın. çok iyi bir performansın vardı, şampiyonluğun için tebrik ediyorum.

@DiziTutkunu bu turnuva sana yazar, turnuva boyu her gün çok emek sarfettin, bazen 4 maçın olduğu günler oldu. Muhakkak zor bir süreçti senin için ve alnının akıyla bitirdin. ilk 1.5 haftanın lideriydi daha sonra @papuleoo iyi bir performans sergiledi ve arayı açtı. İnşallah o günleri görürüz de 2020 Avrupa Şampiyonası'nda tekrar böyle yarışırız.

Yarışan diğer tüm yazarları da tebrik ediyorum. Burayı dinç tuttunuz, Foruma çok sık giremesemde bu tür yarışlar hoşuma gidiyor ve hep katılmak istiyorum. bir başka turnuva da görüşmek dileğiyle...
Çok sağol çok emek verdim ama çoğu kişi terbiyesizlik etti neyse onları Allah'a havale ettim kendileri üst sıralarda olmayınca saldırdılar belki komikler işte. Aynen başka turnuvalarda görüşürüz çok tşkler yeniden..:kissingheart::kissingheart::kissingheart::kissingheart:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
En azından ilk 10'a girerek 37 puanla 7. sırada yer almışım. O bile iyi sayılır. :)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Sonlarda batırdık resmen. :(
YİNE GÖRMEDİN MESAJIMI TEK BENİMKİNİ GÖRMÜYORSUN NEDENSE. :)

@bazinga kınıyorum seni ilk 3'e hediye verir insan.:blush: Ben olmasam yarışma zaten başlamayacaktı forum aktif olmayacaktı böyle pek fazla, her gün olmayacaktı :kissingheart: