9-15 Temmuz 2018 Haftanın En Çok Beğenilen Mesajları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Diss Savaşları'ının sezon finali iyi kapatmış sezonu. Birinciliğimi @MasacRE- ile paylaşıyorum. Kendisi ilk beğeni yerine güldürü atsaydı şimdi güldürü listesindeydi :F @MasacRE- tezim doğru çıktı :A

@gözlemci nin beğenisi saat 12 yi geçtikten sonra olduğu için @Aserat o 4 beğeniyle önde olmuş ama halbiki şuan 5 beğeni var :A Neyse haftaya yine bu listede en az 2 mesajım garanti olmuş oldu :A
@Yakamoz-Asi pazar gününün avantajı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diss Savaşları'ının sezon finali iyi kapatmış sezonu. Birinciliğimi @MasacRE- ile paylaşıyorum. Kendisi ilk beğeni yerine güldürü atsaydı şimdi güldürü listesindeydi :F @MasacRE- tezim doğru çıktı :A

@gözlemci nin beğenisi saat 12 yi geçtikten sonra olduğu için @Aserat o 4 beğeniyle önde olmuş ama halbiki şuan 5 beğeni var :A Neyse haftaya yine bu listede en az 2 mesajım garanti olmuş oldu :A
Ne biçim insanlarız biz ya, demek ki birimiz köprüden aşağı atsak kendimizi herkes atlayacak arkamızdan :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Erkan Kolçak Köstendil ile Mustafa Kırantepe'nin konusu listeye sokmuş ve aynı zamanda "cinsellik olmadan aşk olur mu" konusuna yaptığım yorumla listeye girmişim. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ne biçim insanlarız biz ya, demek ki birimiz köprüden aşağı atsak kendimizi herkes atlayacak arkamızdan :A
hahahhahha :F:F:F
ama baksana demiştim sana. Millet etkileniyor hep böyle :F
@DarkLegenD i övdüğüm hafta ilk tepki ondan gelmişti harika atmıştı, herkes attı.

İlk bölüm güldürüydü. Buda senin beğeni atmanla beğeni oldu :F
@kerem harika atmıştı ama demek sen daha etkilisnki beğeniler çoğaldı :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hahahhahha :F:F:F
ama baksana demiştim sana. Millet etkileniyor hep böyle :F
@DarkLegenD i övdüğüm hafta ilk tepki ondan gelmişti harika atmıştı, herkes attı.

İlk bölüm güldürüydü. Buda senin beğeni atmanla beğeni oldu :F
@kerem harika atmıştı ama demek sen daha etkilisnki beğeniler çoğaldı :F
E tabi ki benim izimden yürüyecek insanlar kim takar @kerem i :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Sayemde haftayı da garantiledin hadi iyisin :A :F