9 - 15 Ocak 2017 Haftanın En Çok Güldüren Mesajları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
ben bu mesajla geçen hafta 1.olmuştum bu haftada 4.olarak yine iyi gitmişim @destere ye yazdığım aynı mesajla 2 haftadır zirvelerdeyim ayoll çocuğu iyice kullanmış oldum :A

pazarmı yazmısım acaba bu mesajı ben 2 haftaya geldiğine göre @Bully :A @xemrexxx

https://fav10.net/forum/threads/Şu-anda-ne-düşünüyorsun.108224/page-2393#post-2925345
destere ve tayfasi sayesinde bende 6 kere listeye girmisim :A
bu aralar az güldürüyor ama çevresine katkı sağlıyor :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ben bu mesajla geçen hafta 1.olmuştum bu haftada 4.olarak yine iyi gitmişim @destere ye yazdığım aynı mesajla 2 haftadır zirvelerdeyim ayoll çocuğu iyice kullanmış oldum :A

pazarmı yazmısım acaba bu mesajı ben 2 haftaya geldiğine göre @Bully :A @xemrexxx

https://fav10.net/forum/threads/Şu-anda-ne-düşünüyorsun.108224/page-2393#post-2925345
Evet Pazar yazmışsın zaten 8 Ocak diye yazıyor orada :A

Pazar yazılan mesajların 2 haftayı da kapsadığını söylemiştim, şansına denk gelmiş işte sevin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet Pazar yazmışsın zaten 8 Ocak diye yazıyor orada :A

Pazar yazılan mesajların 2 haftayı da kapsadığını söylemiştim, şansına denk gelmiş işte sevin. :A
1 @destere paylaşımım daha olucaktı ne düşünüyorsunuz kısmında daha pazarada çok var ama 2 hafta kullanmak için beklesemmi acaba :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen bu ara çok gözüme çarpıyorsun yoldaş, uzaktan takip ediyorum senden rahatsızım söyleyeyim. :A Senin köprülerin için o kadar çaba gösterdik zamanında hemen bizi arka plana atmalar falan şık değil bunlar. :A

Bu arada @dosimosi sıva grubunda kimse birbirinden ayrılmaz hepimiz eşit değere ve haklara sahip yoldaşlarız. :A

ufak tefek darbelere alışman lazımdı:) biz burda kumayı beşe çıkarmak için çırpınıyoruz kolay bir yola girmedik:) dostlarımın sağlam durması lazım öyle her şeye isyan etmeyin başta uyarmıştım sizi :))

aboo sen bugun niye saldiriyorsun sivaci ekibine?
@MEnes @MasacRE- @Doğu

Senden beklemezdim.
gerci sen bir kulp takip onlari kandirirsin yine :D
çok önemli sebeplerim var onlar anlayacaktır beni:) dostlar bugünler içindir :)

Kardo biz bu destereye hiç güvenemeyeceğiz galiba. Baksana sürekli bizi satıyor adam nasıl olacak bu iş böyle :A
biraz sabredin dostunuzdan gelen darbeleri görmezden gelin isveç biletini kapmama az kaldı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
ufak tefek darbelere alışman lazımdı:) biz burda kumayı beşe çıkarmak için çırpınıyoruz kolay bir yola girmedik:) dostlarımın sağlam durması lazım öyle her şeye isyan etmeyin başta uyarmıştım sizi :))

çok önemli sebeplerim var onlar anlayacaktır beni:) dostlar bugünler içindir :)
hakkindaki itirafimi yolladim şimdi.
ama Vip uyeyim ben itiraf programinda. 1 gun öncesinde yazdiklarimda yayinlanacak ona göre ayağini denk al :A @mrt-06 e belirttim değisime uğrayabilir mesajim cunku ben haftaya yayinlanacak sanip pazara kadar analiz edecektim ama erkene alinmis şimdilik kaba halini yolladim. sonra düzenleyecegim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hakkindaki itirafimi yolladim şimdi.
ama Vip uyeyim ben itiraf programinda. 1 gun öncesinde yazdiklarimda yayinlanacak ona göre ayağini denk al :A @mrt-06 e belirttim değisime uğrayabilir mesajim cunku ben haftaya yayinlanacak sanip pazara kadar analiz edecektim ama erkene alinmis şimdilik kaba halini yolladim. sonra düzenleyecegim
olsun kaba halindende güzel şeyler çıkacaktır eminim:) itirafları keşke pis codmine yollamasanda direk bana yollasaydın şimdi ankaralı turgut senin orjinal mesajında oynamalar yapacaktır :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
olsun kaba halindende güzel şeyler çıkacaktır eminim:) itirafları keşke pis codmine yollamasanda direk bana yollasaydın şimdi ankaralı turgut senin orjinal mesajında oynamalar yapacaktır :))
öyle birsey yaparsa keserim itiraf yollamayi ;) çoğu bildigin sey zaten :A